E! Eyeing جایزه نشان می دهد بازگشت با ” انتخاب مردم است


مجموعه Nov. 15 تاریخ برای زندگی فرد در رویداد

NBCUniversal E! شبکه می بیند جوایز نشان می دهد بازگشت به حالت عادی بعد از این سال هنگامی که این برنامه به هوا E! People’s Choice Awards با مشاهیر توزیع هر یک از دیگر غنائم و مخاطب کف.

شبکه برنامه ریزی 2020 people’s Choice Awards for Nov. 15 و گفت: آن پخش خواهد شد از بارکر مفت در سانتا مونیکا کالیفرنیا.

Coronavirus همه گیر شده است از بین برود عادی تولید تلویزیون و مجریان را برای پخش از خانه های خود. آن را نیز پاک شده و مخاطبان برای اجرای کنسرت و رویدادهای ورزشی.

E! خواهد بود و وضعیت را از نزدیک خواهد شد و تغییرات لازم را در صورت نیاز.

در این سال برنامه تلویزیونی را جشن می گیرند بی سابقه سال در فرهنگ پاپ و گرد هم آوردن سرگرمی, جامعه طرفداران خود و افتخار روزمره قهرمانان این شبکه گفت.

دن از دزد تولید شرکت در پشت سال گذشته نشان می دهد که برای سال 2020 edition.

سال گذشته E!’s انتخاب مردم جوایز برنامه تلویزیونی به طور متوسط 974,000 مجموع بینندگان تا 45 درصد از سال قبل است. نمایش رسیده 4.6 میلیون بیننده در سراسر E!, براوو Syfy و ایالات متحده آمریکا شبکه.

این جایزه نشان می دهد بیشترین اجتماعی برنامه تلویزیونی شب با 5.9 میلیون فعل و انفعالات در سراسر Facebook, Twitter و Instagram به گفته نیلسن.

منجر به این رویداد 1.7 میلیارد آرا ریخته شد برای انتخاب برندگان جایزه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>