دیلن قطره یکی دیگر از شگفتی آهنگ; در این زمان آن را کوتاه تر

برای بار دوم در سه هفته, باب دیلن, بی سر و صدا کاهش یافته و جدید-به-ما آهنگ بر روی اینترنت در این زمان نسبتا کوتاه و قطعات یدکی “من حاوی انبوه.”

این آهنگ که مانند او 17-plus-دقیقه تصنیف “بیشترین قتل ناپاک” کاهش یافته است در نیمه شب” لیست بسیاری از حالات شخصیت خود را تحویل در دیلن را خنک کلمه صحبت بیشتر می بخشد ، آن می تواند در نظر گرفته شود 4 دقیقه انعطاف پذیری.

“یک ثبتشده قلب مانند آقای پو / رو چارچوب در و دیوار از مردم شما می دانید / من تو را به حق و چیزهایی که ما می گفت / من تو را مرد است که سهام خود را در بستر / من رنگ مناظر و من رنگ گوناگون / من شامل انبوه” او آواز می خواند در آیه دوم.

اول از دیلن توییتر حساب آمد پیام: #IContainMultitudes. سپس پیگیری یک لیست از راه به شنیدن این ترانه از جمله SoundCloud و Spotify در.

“بیشترین قتل ناپاک” است که در مرکز آن ترور جان اف کندی, قطره فرهنگی قطعات را به مخلوط. بنابراین این یکی: Anne Frank, نورد, سنگ های بتهوون و فست فود tacos.

قبل از این آهنگ ها دیلن که متولد Duluth گذشته منتشر شد موسیقی اصلی خود را در سال 2012 آلبوم “طوفان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>