DVB نسخه رایگان مرجع مشتری برای DVB-من خدمات


منبع باز جدید مرجع مشتری برای آندروید و HbbTV هموار راه را برای DVB-من استقرار

ژنو — مارس 22 سال 2020 — DVB صنعت کنسرسیوم توسعه که باز با هم در ارتباط باشند مشخصات فنی برای تحویل رسانه های دیجیتال و پخش, خدمات, امروز اعلام کرد که یک منبع باز مرجع مشتری برای DVB-من در حال حاضر در دسترس است. کد منبع ارائه شده از طریق DVB را GitHub حساب. طراحی و توسعه در همکاری با صوفیه دیجیتال, مرجع, مشتری و مرتبط با مطالب زیر منتشر شد منبع باز مجوز MIT و کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به استقرار DVB-من مشخصات.

“حوادث هفته های اخیر به وضوح نشان داده است که تلویزیون همچنان محبوب و حیاتی متوسط برای اطلاعات و سرگرمی” امیلی گفت: Dubs از تکنولوژی در DVB. “با پهنای باند-دستگاه های فعال به طور معمول سازماندهی کاربران دیجیتال زندگی این مرجع جدید مشتری نشان می دهد پتانسیل برای DVB-من برای بازی در یک نقش حیاتی در متحد کردن طیف گسترده ای از خدمات خطی در دسترس بینندگان آیا بیش از پهنای باند یا شبکه های پخش.”

“این بخشی از یک تغییر توسط DVB برای ارائه ارزش بیشتر به اعضای آن و به این صنعت به دنبال فراتر از مشخصات خود گفت:” پیتر MacAvock رئیس DVB. “با ارائه این مرجع مشتری DVB امید به تشویق تصویب DVB-من مشخصات در صنعت راه حل برای ارائه خطی های تلویزیونی از طریق اینترنت است.”

به طور کلی توسعه خواهد بود ساخته شده است آزادانه در دسترس تحت مجوز منبع باز به طوری که هر کسی که علاقه مند در DVB-من می توانید نگاهی به این سورس کد و برنامه به طور بالقوه استفاده مجدد بخش هایی از آن را در خود آزمایش, آزمایشات و تحولات است.

انتشار اولین نسخه از یک منبع باز مرجع مشتری برای DVB-من کامل اولین مرحله از کار انجام شده توسط صوفیه دیجیتال از طرف DVB پروژه. این مرجع اجرای متشکل از پایان دادن به عقب اجازه می دهد نسل و ویرایش DVB-من از خدمات و لیست به علاوه یک جلویی. سمت سرویس گیرنده در دسترس است به عنوان یک HbbTV OpApp و همچنین به عنوان یک مشتری جداگانه برای دستگاه های آندروید از طریق مترقی نرم افزار وب. دومی نرم افزار می توان به سادگی تست شده بر روی هر گوشی آندروید و یا قرص خود را. (نگاه کنید به دستورالعمل های زیر.)

“تیم فنی ما در صوفیه دیجیتال است هیجان زده و با انگیزه برای کار با DVB در آوردن DVB-من به زندگی است. ما پتانسیل زیادی در فناوری و ما در حال حاضر دریافت بهره جهانی در هر دو DVB-من و مرجع, مشتری,” گفت: میکا Kanerva COO از صوفیه دیجیتال. “DVB-من مرجع پیاده سازی نشان می دهد که این تکنولوژی در حال حاضر کار می کند و تجاری تصویب استانداردهای جدید آسان تر و سریع تر است.”

فاز دوم توسعه برای DVB-من مرجع مشتری در حال حاضر در جریان است با نتایج به توان نشان داد در IBC2020. در طول مرحله دوم, ویژگی های اضافی است که مصرف کنندگان انتظار می رود به عنوان بخشی از یک تجربه تلویزیون اضافه خواهد شد. نمونه شامل پشتیبانی برای دسترسی و والدین, کنترل دسترسی.

DVB-من شتاب گرفته است در سال گذشته با اولین تظاهرات عمومی در IBC2019 و انتشار برای اولین بار از تکمیل مشخصات در نوامبر سال 2019. مشخصات تعریف DVB-من سرویس لیست وسیله ای برای دستگاه متصل به اینترنت برای پیدا کردن سرپرستی مجموعه خطی خدمات تلویزیونی است که ممکن است تحویل داده می شود از طریق پهنای باند یا پخش مکانیسم. آن را نیز تعریف روش برای بازیابی برنامه الکترونیکی داده ها برای آن دسته از خدمات است که می تواند یکپارچه پهنای باند مبتنی بر تجربه تلویزیون دسترسی از طریق یک رابط کاربر سازگار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DVB بازدید www.dvb.org.

راهنمای برنامه اندروید
سعی کنید از DVB-من مرجع مشتری بر روی دستگاه های آندروید لینک زیر مراجعه کنید و از طریق مرورگر وب منو انتخاب گزینه “اضافه کردن به صفحه اصلی.” شما سپس می توانید راه اندازی مشتری با کلیک کردن بر روی DVB-من آرم که ظاهر خواهد شد بر روی صفحه اصلی دستگاه. http://stage.sofiadigital.fi/dvb/dvb-i-reference-application/frontend/android/

# # #

در مورد صوفیه دیجیتال
صوفیه دیجیتال شناخته شده بین المللی ارائه دهنده تعاملی تصویری و تلویزیون راه حل آوردن مقدار جدید-اضافه کردن خدمات به تلویزیون های مختلف پایانه های جدید با استفاده از فن آوری های دیجیتال. صوفیه دیجیتال با تمرکز بر استاندارد باز تعاملی سیستم عامل مانند IPTV و DVB و HbbTV. از آنجا که پایه و اساس آن در سال 2000 صوفیه دیجیتال در خدمت عمدتا اپراتور گوینده و سازنده دستگاه مشتریان در بیش از 37 کشور جهان است. تماس با ما: [email protected]

در مورد DVB (www.dvb.org)
DVB یک صنعت به رهبری کنسرسیوم از پخش کنندگان و تولید کنندگان و اپراتورهای شبکه توسعه دهندگان نرم افزار تنظیم کننده و دیگران از سراسر جهان متعهد به طراحی باز با هم در ارتباط باشند مشخصات فنی برای تحویل جهانی از رسانه های دیجیتال و پخش خدمات. DVB مشخصات پوشش تمام جنبه های تلویزیونی دیجیتال از انتقال از طریق واسط مشروط دسترسی و تعامل به صورت دیجیتال تصویری, صوتی و داده ها. DVB غالب پخش دیجیتال محیط زیست با هزاران پخش خدمات در سراسر جهان با استفاده از DVB مشخصات. وجود دارد صدها نفر از تولید کنندگان ارائه DVB سازگار با تجهیزات. به تاریخ وجود دارد بیش از یک میلیارد DVB گیرنده های حمل در سراسر جهان است.

اطلاعات بیشتر در مورد DVB می توان در یافت: www.dvb.org, www.dvbservices.com و www.dvbworld.org.

DVB DVB زیر علامت های تجاری ثبت علائم تجاری.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/DVB/200422DVB.docx

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>