در طول یک بیماری همه گیر متحده’ چهل تکه از بحران استراتژی می تواند به معنای ناهموار مراقبت

چگونه می بيمارستان رسیدگی سرشار اورژانس اتاق ؟ آنچه را پزشکان انجام دهید اگر آنها زد از دارو و یا هواکش? چگونه آنها تصمیم می گیرید که می شود اولویت بندی اگر آنها نمی تواند درمان همه ؟

بسیاری از ترس گسترش سریع این ویروس را دعوت تکرار سناریوهای فاجعه مانند آن رخ داده است که در سال 2005 پس از طوفان کاترینا هنگامی که برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نیو اورلئان بودند متهم euthanizing بيماران سالمند.

به اطمینان حاصل شود که هرگز دوباره اتفاق می افتد یک گروه از پزشکان ethicists و کارشناسان حقوقی ایجاد یک چارچوب بیش از یک دهه پیش به صورت “بحران استانداردهای مراقبتی” که از طریق متحده می تواند کمک به بیمارستان ها و پزشکان و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران آماده شدن برای مبادلات است که بوجود می آیند در یک بحران.

“شما قطعا نمی خواهید مردم این تصمیم گیری ها در حرارت لحظه ای که آنها نه خواب و آنها را خورده اند و هیچ تهویه مطبوع,” دکتر گفت: Matthew Wynia مدیر مرکز اخلاق زیستی و علوم انسانی در دانشگاه کلرادو Anschutz پزشکی پردیس. “شما را بدتر تصمیم گیری تحت آن شرایط است.”

در بدترین حالات به سیستم مراقبت های بهداشتی به احتمال زیاد نمی خواهد بود قادر به ارائه همان کیفیت مراقبت در آرامش بار. در حالی که مقامات فدرال می تواند با ارائه توصیه ها از جمله بهداشت عمومی اورژانس تحت حوزه فردی متحده است. باعث شده تنها زمانی که یک استاندار و یا شهرداری محلی اعلام وضعیت اضطراری دولت برنامه اجازه می دهد تا برای چشم پوشی از مقررات که ممکن است محدود که بیمارستان ها و پزشکان در درمان بیماران است.

“COVID است نه طوفان کاترینا; COVID می تواند به مراتب بدتر” گفت: James هاج استاد سلامت قانون و اخلاق در دانشگاه ایالتی آریزونا. “ما خواهد شد تست ظرفیت ما به عنوان یک ملت و من با جرات گفتن وجود خواهد داشت برخی از شکست ها. اما من فکر می کنم کسانی که شکست خواهد شد به مراتب کمتر از قبل از ما در واقع صحبت از بحران استانداردهای مراقبت موضوع پست کاترینا.”

اما در حالی که 36 متحده کشیده شده اند تا بحران برنامه است که می تواند به تصویب رسید در میان COVID-19 گیر بسیاری از این کشورها فقط کپی از زبان ملی توصیه های دکتر گفت: جان هیک مدیر پزشکی برای آمادگی اضطراری در, Hennepin, بهداشت و درمان در مینیاپولیس. آنها جزئیات چگونه برنامه را اجرا و به صورت محلی.

هیک کاهش یافته است به نام که دولت قصد دارد نمی اندازه گیری و هشدار داد که برخی از ایالت ها بدون برنامه انجام داده اند بسیار لازم است اما کار نیست منتشر شده آنها.

“تعداد بسیار کمی از کشورها انجام می شود یک کار خوب” احمق گفت. “بسیاری از کشورها تبدیل شده طرح خود را در و که در آن همه چیز به پایان رسید. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از ابتلا به بیش از چند هفته آینده.”

‘شما باید آماده برای چه این ممکن است به ارمغان بیاورد’

“هدف کلی این است که به خوبی برای بسیاری از افراد,” دکتر گفت: Stephen Cantrill یک پزشک اورژانس در دنور سلامت عمومی بیمارستان که به کمک قلم اول بحران ملی استاندارد مراقبت توصیه هایی برای متحده برای استفاده به عنوان یک نقطه شروع است. “این یک راه تلاش به برخی از ساختار برخی از یکنواختی و برخی از وضوح آن بسیار دشوار است.”

در بدترین سناریو مورد پزشکان ممکن است برای تصمیم گیری در مورد که می میرند و کسانی که زندگی می کنند. مطمئن باشید کسانی که بحث ها آسان نیست.

“آنها را سیاستمداران عصبی از آنجا که ما در واقع باید به مجموعه ای خاص تخصیص منابع طرح” هاج گفت.

در برخی از ایالات آمریکا گفت: مقامات دولتی باید تعطیل بحث بحران بیش از استاندارد و یا نشان داد که قصد دارد لزوما نمی تواند به دنبال.

“اما سیاسی پاسخگویی از برنامه ریزی نیز وحشتناک,” هاج گفت. “هر دولت گیر افتاد بدون که در حال رفتن به در بد شکل با توجه به آنچه که ما در حال دیدن با COVID. شما باید آماده برای چه این ممکن است به ارمغان بیاورد.”

‘افت شدید کیفیت مراقبت’

بحران استانداردهای مراقبت نیز طراحی شده برای ارائه پوشش برای پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی که در شرایط و اوضاع مجبور به ارائه کمتر از بالاترین کیفیت مراقبت از.

استانداردهای اجازه می دهد تا پزشکان را لازم البته بحث انتخاب و بدون ترس از دستگیر شدن و یا شکایت برای کسانی که تصمیم گیری.

برای مثال ethicists را مورد بحث آنچه پزشکان باید انجام دهید اگر آنها اجرا از هواکش در طول آنفولانزا یا بیماری همه گیر کوروناویروس. ماشین آلات کمک به افراد مبتلا به عفونت های تنفسی تنفس و اغلب تفاوت بین مرگ و زندگی برای بیماران بدحال. حتی با یک اورژانس ملی ذخایر هواکش ایالات متحده در نظام سلامت است و تنها ظرفیت بسیار زیادی.

پزشکان ممکن است مجبور به در نظر بگیرید که آیا به یک دستگاه تنفس مصنوعی از بیمار که پیشرفت نمی کند برای کمک به نجات بیمار دیگری که ممکن است.

“شما درخواست پزشکان اساسا تابع در راه است که ممکن است بر خلاف آنها چگونه بوده است روت گفت:” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی با دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در بالتیمور. “آنها نیاز به درک که چرا. آنها نیاز به احساس می کنید که این به نفع همه بیماران. این چیزی است که فقط می تواند کاهش یافته و در دامان خود.”

اما بحران استانداردهای مراقبتی نیز طراحی شده برای کمک به جلوگیری از آن شرایط. هیک گفت: خوبی گردد برنامه های مانند کسانی که طراحی و توسعه توسط مینه سوتا یوتا و کلرادو, طلسم میانی مراحل است که می تواند گرفته شده برای جلوگیری از چنین استارک را انتخاب کند.

مینه سوتا, برنامه, برای مثال هدایت بیمارستان به اولین سعی کنید برای پیدا کردن اضافی هواکش از فروشندگان شریک بیمارستان ها و یا دولت ذخایر. به عنوان تقاضا رشد می کند پزشکان می تواند به افزایش آستانه برای چه کسانی قرار دادن در یک کشش لوازم و لغو اعمال جراحی الکتیو که ممکن است بیماران نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

بیمارستان ها می تواند استریل و استفاده مجدد از یک لوله به جای دور انداختن آن بعد از هر بیمار است. و اگر منابع در ادامه به اجرای آنها می تواند با استفاده از حمل و نقل هواکش و یا حتی فشار مثبت و ماشین های شبیه به دستگاه های آپنه خواب بیماران در خانه استفاده کنید.

Wynia گفت که اگر تقاضا همچنان به رشد و بیمارستان و حتی ممکن است به قرض گرفتن آپنه خواب ماشین آلات از.

“چه شما به هدف در یک یا فاجعه در فاجعه است افت شدید کیفیت مراقبت شما قادر به ارائه” او گفت:.

هدف این است که برای مراحل را برای کند که کاهش وی افزود: همه چیز را کمتر هرج و مرج و جلوگیری از وخیم زندگی یا مرگ conundrums.

برنامه جزئیات چگونه به مقابله با مسائل مربوط به نیروی انسانی به خصوص به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی بیمار خود را مانند کشیدن مدیران با آموزش پزشکی را به مراقبت از بیمار و یا درخواست خانواده ها برای کمک به تغذیه و بهداشت شخصی. به عنوان بیمارستان تورم با بیماران آنها می تواند دو برابر کردن در اتاق و یا منتقل شده به اتاق کنفرانس و یا دیگر فضای استفاده نشده گروه بندی در میان موارد کمتر جدی.

بیمارستان و مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر در تلاش برای بررسی بحران استانداردهای مراقبتی با یک چشم به سمت جزئیات COVID-19 عفونت.

چالش های روزانه آماده شدن برای فشار

بیمارستان در حال حاضر دارای تجربه عملیاتی در شرایط بحران. پزشکان به طور معمول باید برای کار در اطراف کمبود دارو استفاده گاهی اوقات کمتر از ایده آل جایگزین. شدید فصل آنفولانزا ممکن است این معنی است که مردم در هواکش باید اقامت در بخش اورژانس به دلیل کمبود تخت ICU.

“داشتن یک رابطه جنسی خشن زن و شوهر از سال سنگین فصل آنفولانزا و اعضاء را به بیمارستان ما ظرفیت قطعا ما مجبور به شروع به فکر کردن خارج از جعبه” دکتر گفت: Kari Scantlebury یک پزشک اورژانس با Inova نظام سلامت در Falls Church, Virginia. “این به ما یک پرش خوب-شروع به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.”

این COVID-19 وضعیت به احتمال زیاد تست اینکه آیا بیمارستان ها واقعا بهتر آماده برای یک وضعیت بحران در زمان طوفان کاترینا.

“ما باید یک راه برای صحبت در مورد این در حال حاضر,” دکتر گفت: Dan Hanfling یک پزشک اورژانس و اجرایی با In-Q-Tel, غیر انتفاعی, شرکت سرمایه گذاری مستقر در آرلینگتون ویرجینیا. “در سال 2005 صحبت کردن در مورد پتانسیل تخصیص منابع کمیاب است که در اصل سهمیه بندی شد و یک لو لو می. شما نمی تواند مطرح کردن این بحث.”

که در چارچوب استفاده شده است در منطقه ای بلایای طبیعی مانند زلزله هائیتی در سال 2010 و در پورتوریکو پس از طوفان ماریا در سال 2017. اما آن را در حالی که از جهان را تجربه کرده است درست است همه گیر تهدید به عنوان coronavirus شمار است.

“مردم درک نمی کنند که چگونه نزدیک نظام سلامت اجرا می شود به ظرفیت هر روز. ما فقط لازم نیست که کارکنان آموزش دیده برای کارکنان بسیار فراتر از آنچه ما در حال حاضر” احمق گفت. “بیماران در حال انتظار در بخش اورژانس در بسیاری از شهرستانها بر اساس یک روال. سپس شما صحبت کردن در مورد اضافه کردن یک بیماری همه گیر بر روی آن ؟ قصد دارد به خطر انداخته است.”

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>