دلوت را دستباف مخلوط Cosmetiques طول می کشد و تبادل نظر به یک سطح جدید

کسب و کار نقل مکان کرد و از آن محل در مرکز شهر به 2301 جنگل خیابان. در پاییز امسال برگزار شد و آن افتتاح در اوایل فوریه. مغازه کوچک متخصص در پایدار محصولات زیبایی — و نه فقط ساخت و فروش آنها را نیز آموزش مردم چگونه خود را ایجاد کنید.

در وودلند فضای Lanae Rhoads می پوشد کلاه های بسیاری: فروشنده, معلم, محصول خالق و مالک است. او گفت: وجود دارد تقاضا برای پایدار منابع آرایشی و بهداشتی.

“مردم متوجه می شوند که وجود دارد بسیار کمی قوانین و مقررات در صنعت آرایشی و بهداشتی. و به طوری که آنها در حال تلاش برای تنظیم خود و یا مطمئن شوید که آنها می دانند که منبع خود را پس آنها می توانید احساس امن تر” Rhoads گفت.

Soaps for sale at Mix Cosmetiques. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

صابون برای فروش در مخلوط Cosmetiques. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

او به فروش می رساند در صورت مالش و اصلاح صابون تنظیم اسپری رنگی, سایه چشم, چند, صابون, لب glosses concealers آغازگر برجستهنگار, رژ لب, ریمل, بنیاد ابرو پر کننده و بیشتر.

Rhoads ایجاد همه از مخلوط کردن محصولات و تولید بیش از $1,000 ارزش روزانه. او شروع به ایجاد آرایشی و بهداشتی در بخشی به دلیل او می خواست به دانستن منشا مواد تشکیل دهنده خود را. با استفاده از منابع پایدار او گفت: محصولات ایمن و سازگار با محیط زیست از بیشتر است.

او منابع تا آنجا که او می تواند به صورت محلی مانند تبلور عسل برای عسل ارضا روی صورت بلغور جو دوسر از یک مزرعه محلی و چندین گیاهان از جنگل های محلی. و او را تشویق می کند مردم را به شیشه ای خود را, لوازم آرایشی, ظروف بنابراین او می تواند آنها را استفاده مجدد پس از مطابق با اصول بهداشتی.

او همچنین قصد دارد تا محصولات خود را چند منظوره در حالی که آنها در حال ملایم بر روی پوست به خصوص در یک محیط خشن مانند دولوت.

“ما به اندازه کافی سخت محیط زیست; ما نیازی به حمله به پوست ما بیش از هر ما,” او گفت:.

Lanae Rhoads mixes up ingredients for a honey-based facial mask. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

Lanae Rhoads مخلوط کردن مواد تشکیل دهنده برای یک عسل مبتنی بر, تقدیر بر روی صورت. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

دست در کارگاه های آموزشی و کلاس به مردم این فرصت را به دیدن دقیقا همان چیزی می رود به آرایش خود را و برخی از مردم استفاده از آن به عنوان یک فعالیت برای گروه دوستان و یا همکاران.

“آنها می توانند با استفاده از تمام مواد تشکیل دهنده و رفتن را از طریق فرایند در یک واقعا پایین کلید, سرگرم کننده, محیط زیست,” او گفت:.

محبوب ترین کلاس ها برای صابون حمام بمب و مومیایی خارج از حدود 16-20 دوره های ارائه شده.

“این است که حیات و فقط لذت بخش به تماشای مردم را مسائل,” او گفت:.

او نیز ارائه می دهد کارگاه های آموزشی در طول هفته که در آن مردم می توانند در هر زمان و تولید است که در هفته مورد.

Facial moisturizer (left) and face wash for sale at Mix Cosmetiques. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

ارضا روی صورت, مرطوب کننده (سمت چپ) و در صورت شستشو برای فروش در مخلوط Cosmetiques. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

Rhoads ندارد علم پس زمینه. او آموخته است با پیروی از دستور العمل ها و ساخت محصولات که زمانی شروع شد که او نمی تواند پیدا کردن دقیق سایه از سایه چشم برای مطابقت با ساز و برگ.

“سپس من به دنبال مواد تشکیل دهنده. من شده است با ساخت صابون احتمالا برای مدت هفت سال در آن زمان. و آنچه آنها استفاده می شود برای رنگ همان چیزهای من استفاده می شود به رنگ من با صابون و من تعجب اگر من می تواند این رنگ,” او گفت:.

او می تواند آن را و رنگ همسان اما محصول بزرگ نیست. Rhoads نگه داشته و ساخت سفارشی سایه چشم و بهبود مهارت های خود را.

دوستان پیشنهادات خود را تحت تاثیر قرار خود را به شروع به فروش لوازم آرایشی و او پس از آن باز مخلوط Cosmetiques در مرکز شهر آن نقطه که همچنین قرار دارد چند دیگر کسب و کارهای کوچک.

Lanae Rhoads stands in front of shelves carrying her products while talking to a visitor at her business Mix Cosmetiques. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

Lanae Rhoads می ایستد در مقابل قفسه های حمل محصولات خود را در حالی که صحبت کردن به یک بازدید کننده در کسب و کار خود را مخلوط Cosmetiques. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

جنگل محل بیشتر فضای قابل استفاده و چیدمان آشپزخانه بهبود یافته است, او گفت:. مخلوط است و همچنین جذب مشتریان بیشتر در حال حاضر.

Rhoads لازم نیست توسط سازمان غذا و دارو برای آزمایش محصولات خود را, اما او باید به دنبال یک لیست از قوانین ارائه شده توسط آژانس فدرال. با این وجود او ارسال محصولات خود به یک آزمایشگاه برای انجام تست چالش برای اطمینان از ایمنی خود را.

Rhoads کرده است قصد دارد همچنان در حال گسترش به عنوان او به زودی به بیش از یکی دیگر از مستاجر فضا در مخلوط را به اشتراک گذاشته فضا.

“من تا به حال مردم در آمده و آنها را به خرید یک محصول و آن را امتحان کنید و سپس آنها را به عقب می آیند و آنها فقط آن را خرید و آنها یک مشتری برای زندگی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر