خود را incorporators امیدوار هر شهر را تبدیل به خانه به سودآور معدن. یازده بیشتر شد و بنا کردن در آنچه که در حال حاضر Duluth و صاحبان خود را هر آرزو اموال خود را تبدیل به مرکز یک شهر بزرگ سوخت مس صنعت و معدن.

اما آینده نگر هیچ مس حداقل نه به اندازه کافی به ارزش معدن. توسط دلالان متوقف گمانه زنی 1,560 نفر در دلوت را مدرن کرد.

پس از آن آمد وحشت مالی 1857 و مردم فرار کرد — سه چهارم از آنها خالی از سکنه در ماه ژانویه بسیاری از راه رفتن به خیابان. برای دهه آینده کسانی که باقی مانده تلاش برای نگه داشتن خود را در شهر زنده است.

ساحل شمالی تمام شد اما رها شده است. چند فروشگاه های باقی مانده باز در برتر; هیچ کدام در مینه سوتا townsites. هیچ آرد که برای اولین بار در زمستان به معنای بدون نان. کسانی که باقی مانده صید و به دام افتاده و رشد چند سیب زمینی. یکی در اوایل اقامت بعد از اشاره به این دلچسب روح به عنوان “باستان و محترم منظور از ماهی خواران.”

تجارت های محلی به کار گرفته شد در یک سیستم داد و ستد کالا. وقتی اورین برنج ارائه شده به دو گوشه بسیاری در Duluth, به جان کری, St. Louis County اولین قاضی در ازای یک جفت از چکمه کری خودداری کرد — این کفش می توان به ارزش بسیار بیشتری در زمستان آمده است.

سیدنی و هریت Luce کشاورزان از Ashtabula County, Ohio وارد شده بود کمتر از یک سال پیش از آن. این Luces سرمایه گذاری کرده بود در پورتلند platted بین سوم و 15 راه شرق و آرزو برای دیدن اموال خود را. این Luces قصد ماندن اما پس از سمت چپ در پی وحشت آنها و چند نفر دیگر باقی مانده برای محافظت از سرمایه گذاری خود را و کسانی که از دوستان خود.

قبل از این وحشت, Sidney, Luce تا به حال ساخته شده است یک بارانداز و انبار در خیابان سوم شرقی. معدن مس قطعا جذب آهن Luce گمان و رونق ساخت و ساز همراه با آن — و امکانات خود را آماده خواهد بود برای دریافت تجهیزات لازم.

مس نیم تنه و وحشت مجبور Luce ساختمان به طور کامل نقش های مختلف بعد از آن شرح داده شده توسط دلوت Minnesotian به عنوان “شریان که از طریق آن ضربان از آمدن شهر ضرب و شتم.”

Luce انبار, مشخصات فنی, Duluth, اولین ساختمان تجاری شد به فدرال زمین, اتاق کار اداره پست شهرستان اول دادگاه, ثبت نام از اعمال و شهرستان حسابرس و خزانه دار و میزبانی سالانه townsite و مدرسه منطقه نشست.

Luce (که شعار بود “آیا آن را برای دلوت!”) و دیگران کار می کرد برای حفظ جمعیت در بخش های ایجاد شغل. در سال 1859 او بنا آلمانی کوپر Gottlieb Busch و سه یانکی نجاران با زمین چوب و یک دم کتری و آنها ساخته شده است یک آبجوسازی. با تشکر از لوس و Busch, که در خدمت به عنوان brewmaster حتی اگر کسانی که حلق آویز در حال تولد دلوت تا به حال تنها ماهی و سیب زمینی برای غذا خوردن حداقل به آنها می تواند شستن آنها را با آبجو.

آن را خیلی بیشتر از تخمیر رازک برای کمک به دلوت زنده ماندن. این جمعیت از سال 1856 townsites کاهش یافته و به 406 توسط 1860. که شامل فقط 80 در چه فدرال اداره آمار شمارش به عنوان دلوت: هر حل و فصل بین 21st خیابان شرق و برنج را نقطه.

جنگ داخلی بیشتر نابود جمعیت به عنوان قاضی کری بعد توضیح داد: “بسیاری از کسانی که هنوز باقی مانده رفتگان برخی میهنی روح به کمک طلب کردن در ارتش اتحادیه.” برای هشت سال آینده Ojibwe ساکنان کنون تعداد مهاجران به خصوص در طول تابستان هنگامی که آنها راه اندازی اردوگاه های همراه مینه سوتا نقطه.

از آن دوره تاریخی والتر ون فشار بعدها بنویسید که یک تعداد انگشت شماری از مردم از جمله کری و لوس “نگه داری بیش از مرده مرده از دلوت.” پس از پایان جنگ چند بازگشت و نادرست عجله طلا در, شنگرف دریاچه, داد و مردم محلی به طور موقت افزایش می دهد.

حتی پس از, جمعیت, Duluth, townsite در اوایل سال 1869 به عنوان “14 خانواده ها … همه با هم جمع شدند کمی هملت در پایه مینه سوتا نقطه است.”

اساسا با هیچ اقتصاد — و نه یک راه آهن برای جذب صنعت — این نگاه به عنوان اینکه هیچ یک از 1856 townsites هرگز تبدیل به یک شهر بزرگ است. که همه تغییر در فوریه سال 1869 وقتی جی کوک اعلام کرد که او خاتمه خواهد خود را در دریاچه سوپریور,&, می سی سی پی راه آهن در دولوت.

خوشحال 150 تولد شهر دولوت!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de