Duluthians کلی مک ماهون و مسیحی فریزر در حال تبدیل بازنشسته بالا رفتن از طناب به سگ با قلاده برای خود “گاراژ-فروشگاه عملیات” Cragdog.

آنها دریافت کمک های مالی از عمودی تلاش و بالا رفتن ورزشگاه دست کوک آنها و فروش آنها و بازگشت 30 ٪ از هر فروش به بالا رفتن از جامعه است.

چک کردن آنلاین سفارش مشتریان می توانند انتخاب دولت و سازمان آنها می خواهند برای حمایت از — قوس پروژه در هاوایی دوستان Muir ولی در کنتاکی Yosemite نوردی انجمن در کالیفرنیا و دلوت کوهنوردان ائتلاف.

در اوایل فوریه Cragdog برای اولین بار کار خود را در دلوت یخ و مخلوط جشنواره به همت دلوت کوهنوردان ائتلاف.

“آنها می خواهند برای ایجاد اختلاف و انجام کار با کیفیت در هر آنچه که آنها” DCC عضو هیئت مدیره Eldon Krosch جونیور گفت: از طریق ایمیل.

***

Cragdog leashes. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

Cragdog قلاده. (کلینت Austin /caustin@duluthnews.com)

مهم ترین قطعه از بالا رفتن سیستم طناب.

“هر بار که شما قطع از آن موجب صرفه جویی در زندگی خود را” Fraser گفت. حتی در وضعیت خوب, هنگامی که طناب چند frays و یا زمانی که آنها ضربه سه تا پنج سال از آن زمان بازنشسته آنها را به دلایل ایمنی و اکثر تا پایان در محل های دفن زباله.

فریزر دیده است بازیافت طناب ساخته شده به مبلمان و امام جواد و فرش. و در حالی که این دو طرح در اضافه کردن قلاده های در حال اجرا مهار و اسباب بازی “منطقی ترین” راه برای شروع این است که با یک دسته سه تایی سگ, او گفت:.

هر دو تا به حال تجربه را با دست خود: Fraser اتحاد چرم شکار غلاف و مک ماهون مشغول به کار به عنوان یک dockhand.

“یکی از شغل ما در حال توسعه این کوک” و آن را دشوار مک ماهون گفت.

شده اند وجود دارد بسیاری از شکسته سوزن و مک ماهون است شوهر خود را یک بار یا دو. گرفته اند راهنمایی از arborist جامعه چرا که آنها را در بسیاری از تجهیزات خود را فریزر گفت.

Kelly McMahon of Duluth uses a piece of a retired climbing rope to create a Cragdog leash at his home recently. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

کلی مک ماهون از دلوت با استفاده از یک قطعه از یک بازنشسته بالا رفتن از طناب برای ایجاد یک Cragdog دسته سه تایی در خانه اش به تازگی. (کلینت Austin /caustin@duluthnews.com)

در وودلند محله زیرزمین مک ماهون تحت فشار قرار دادند یک بادبان ساز سوزن از طریق یک قطعه سنگ نوردی طناب. چرم و فلز sailmaker نخل دستکش به عنوان یک سپر برای خود دست. دیوار سبز و آبی و قرمز با قلاده آویزان شده و آماده برای راه رفتن سگ.

آن دو بازو طول طناب و آنها را از چهار به شش در هر ساعت.

آنها با استفاده از یک چسب کوچک فیلم خود را برای پوشش بخیه. که می خواهید تغییر دهید زمانی که آنها اضافه کردن یک چرخ خیاطی. مک ماهون و فریزر به دنبال راه هایی برای ایجاد روند خود را کارآمد تر و سازگار با محیط زیست دوستانه است. آنها امید به محصولات موجود در دولوت فروشگاه به زودی.

Kelly McMahon of Duluth bonds a piece of heat shrink to climbing rope to create a Cragdog leash at his home recently. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

کلی مک ماهون از دلوت اوراق قرضه یک قطعه حرارت کوچک به بالا رفتن از طناب برای ایجاد یک Cragdog دسته سه تایی در خانه اش به تازگی. (کلینت Austin /caustin@duluthnews.com)

***

ایده برای Cragdog رخ داده برای مک ماهون در طول 125 مایل دوچرخه سواری, او گفت:, و او به زودی طناب در فریزر. آنها brainstormed با دیگران و ساخته شده است یک طرح کسب و کار.

فریزر مسئول خروجی منابع مادی و همکاری با بالا رفتن ورزشگاه. مک ماهون است خروجی, فرد, فروش وب سایت و حساب های خرده فروشی, او گفت:.

آنها تولید با قلاده و کامل کار اداری در شب هنگام ناهار یا قبل از هدف قرار دادن شغل خود.

هر دو باید تمام وقت کنسرتهایی هستند و هر دو در انتظار کودکان در این بهار. آنها قصد دارند همچنان با بسیاری از کمک خانواده و دوستان گفتند.

بالا رفتن است و نقش مهمی در زندگی این صاحبان کسب و کار.

فریزر شروع به کار به عنوان یک مربی کوهنوردی در دانشگاه مینه سوتا, Duluth, تفریحی ورزشی, هوای آزاد, برنامه قبل از حرکت عمودی به تلاش. او صرف یک دهه کار در کوهنوردی صنعت به عنوان یک راهنما و مربی.

“همسرم آشنا شدم از طریق بالا رفتن از آن بسیار انتگرال در وجود ما” مک ماهون گفت.

Kelly McMahon of Duluth sews together a piece of a retired climbing rope to create a Cragdog leash at his home recently. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

کلی مک ماهون از دلوت sews با هم یک قطعه از یک بازنشسته بالا رفتن از طناب برای ایجاد یک Cragdog دسته سه تایی در خانه اش به تازگی. (کلینت Austin /caustin@duluthnews.com)

Kelly McMahon of Duluth uses a flame to dress stitching on a climbing rope to create a Cragdog leash at his home recently. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

کلی مک ماهون از دلوت با استفاده از یک شعله به دوخت لباس بر روی طناب صعود به ایجاد یک Cragdog دسته سه تایی در خانه اش به تازگی. (کلینت Austin /caustin@duluthnews.com)

“من هیجان زده برای دیدن که در آن می رود گفت:” همسرش, کورین ماهون از درگاه زیرزمین کارگاه. “من نگران اما آنها را با قرار دادن یک دسته از پول به آن است.”

تا کنون Cragdog تیم ساخته شده است که حدود 150 قلاده و خود را مدل شده است سگ-تست شده است. هر چند در مراحل اولیه: “مسیحی سگ نگهداری می شود فرار.”

“او یکی باهوش است” فریزر اضافه شده است.

و سگ هستند بخشی جدایی ناپذیر از خانواده خود را.

“ما در حال کوهنورد bikers کوهنوردان ملوانان. آنها با ما در هر ماجراجویی. آنها دیکته هنگامی که ما و جایی که ما به” مک ماهون گفت.

فریزر 5-ماه-پیر چوپان آلمانی لویی. مک ماهون یک سگ شکاری طلایی ادموند و نیرومند و درشت هیکل-لابرادور, مخلوط, Keiko.

برای uninitiated یک تخته سنگ شیب دار است سنگ از صخره و تخته سنگ سگ به خوبی آموزش دیده پوچ برای یک ماجراجویی است. در اوج قرار مک ماهون سگ بود مظهر این.

کیکو شکست مواجه کردن سگ, تخت ساخته شده از خورده, کیسه خواب در کارگاه طبقه.

“کیکو است 11 — او احتمالا در اکثر crags,” Corrine McMaho گفت.

اضافه شده می گوید: “او شده است در هر سفر با ما.”

اطلاعات بیشتر

cragdog.org

instagram.com/cragdogeqpt/?hl=en

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im