دلوت بهترین نان گسترش در میان مضطرب اقتصاد

محلی نانوایی واقع در 2632 W. سوم خیابان اضافه شده اضافی کسب و کار روز سه شنبه و ترویج برخی از کارکنان پاره وقت به تمام وقت نقش همه تغییرات ناشی از هجوم سفارشات از زمان شروع این بیماری همه گیر.

دلوت بهترین نان شاهد فروش دو برابر از سال گذشته گفت: شرکت صاحب رابرت Lillegard. او ویژگی های را افزایش می دهد برای محدود رستوران گزینه ها و مردم به دنبال مواد غذایی که در خانه.

تعدادی از مشتریان وفادار نیز کمک به کسب و کار. یکی ویسکانسین زن خریداری 100 دلار ارزش از موارد چندین نفر دیگر شده است خرید کارت های هدیه و برخی اقلام دادن به همسایگان خود و یا دوستان او گفت:.

Carrie Walls of Duluth removes a tray of macaron shells Wednesday from the oven at Duluth's Best Bread. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

کری دیوار دلوت حذف یک سینی macaron پوسته شنبه از فر در Duluth, بهترین نان است. (کلینت Austin / [email protected])

“ما عاشق مشتریان ما. (ما) پس خدا را شکر” Lillegard گفت.

دیگران در حال کشف کسب و کار برای اولین بار. “این نوع مانند دختر همسایه,” او گفت:. “ناگهان همه با دیدن ما برای اولین بار.”

Duluth, بهترین نان در نظر گرفته است که یک کسب و کار ضروری توسط دولت دستورالعمل در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان است. کارکنان فروش فقط از فروشگاه های جلو پنجره. کارگران را لمس نمی کند کارت های اعتباری. آنها اغلب اصول بهداشتی فروش ضد و بیشتر.

انواع اقلام فروخته شده تغییر کرده در طول بیماری همه گیر. در آغاز مردم می خواستند سنتی نان اقلام به انبار تا Lillegard گفت. در حال حاضر چند هفته به اقامت در خانه سفارشات مشتریان در حال خرید شیرین تر موارد مانند خانه نسخه از Oreos و پاپ تارت “از آنجا که ما در حال آمریکا” Lillegard گفت.

Michael Lillegard of Duluth finishes cinnamon rolls Wednesday with a layer of icing at Duluth's Best Bread. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

مایکل Lillegard از دلوت پس از اتمام رول دارچین شنبه با لایه ای از شکر و تخم مرغ در Duluth, بهترین نان است. (کلینت Austin / [email protected])

کسب و کار باز در 2015. استخدام هفت نفر تمام وقت و پاره وقت مردم و برخی از آنها به ترویج نقش تمام وقت. Lillegard گفت که او مردد به استخدام افراد جدید که نیست قرنطینه به عنوان آنها می تواند در میکروب ها.

دلوت بهترین نان نیز به دنبال بیرون و برگشت. این همکاری با همکار لینکلن پارک کسب و کار OMC دودخانه در یک ابتکار عمل با هدف حمایت از همکار محله کسب و کار در طول بیماری همه گیر.

Lillegard نوشتن است OMC کتاب آشپزی است که برای فروش به عنوان بخشی از ابتکار عمل. از 50 دلار هزینه نصف می رود به آشپزی در حالی که 15 دلار را به یک لینکلن پارک کسب و کار خریدار را انتخاب و $و 10 را به بلند کردن اجسام لینکلن پارک که قیف پول به محله تسکین پروژه ها. مردم همچنین می توانید خرید تنها کتاب آشپزی برای $25.

ابتکار مطرح شده بیش از $62,000 که از بعد از ظهر چهارشنبه.

دلوت بهترین نان باز است 6 صبح تا 1 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>