در سال پس از آن رشد کرد و از آن برای اولین بار taproom شد یکی از 10 بزرگترین کارخانه های لبنی در مینه سوتا و به outstate بازار.

در حال حاضر لینکلن پارک آبجوسازی قصد دارد به گسترش به بقیه از آن میشیگان خیابان فضای انبار پس از دیگری مستاجر relocates ساخت راه را برای این شرکت به سطح شیب دار تا تولید در آینده است. اما گسترش می دهد آبجوسازی مکث آن را به عنوان نزدیک سوتا growler فروش کلاه.

“ما فقط … ترکیدن در درزهای” co-founder لورا مولن گفت. او همراه با همسرش کالین و دیگر زن و شوهر, ارگاسم و کارن Tonnis شروع آبجوسازی در سال 1912 W. میشیگان سنت ساختمان. آنها بعد از خریداری و انبار در سال 2017.

آنها رشد خارج از فضای انبار و در سال 2018 نقل مکان کرد به taproom در سراسر خیابان را به یک ساختمان در سال 1832 W. خیابان میشیگان

Bent Paddle co-founder Laura Mullen poses in the firm’s Lincoln Park brewery Thursday. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

خم شده و دست و پا زدن بنیانگذاران لورا مولن در شرکت لینکلن پارک آبجوسازی پنج شنبه. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

آبجوسازی عملیات باقی مانده در حدود 10 ، 000 فوت مربع از این انبار در حالی که یکی دیگر از مستاجر شرکت کفپوش هنک تخصص باقی مانده در حدود 10000 متر مربع.

هنک قصد دارد برای حرکت کردن در تابستان هنگامی که آن اجاره است. خم شده و دست و پا زدن خواهد شد و سپس در طول باقی مانده از فضای مولن گفت.

پس از بازسازی که شامل تخریب دیوار خم شده و دست و پا زدن خواهد شد که حدود 20 ، 000 فوت مربع برای کار با داخل انبار. آن را حرکت بسته بندی آن عملیات به فضایی جدید ساخت اتاق برای دم کردن مخازن و کارکنان اتاق بیشتر به کار مولن گفت.

آبجو به تخمیر در مخازن به صورت دو تا چهار هفته پس از اضافه کردن اتاق را برای بیشتر مخازن تضمین می کند یک کارخانه آبجو می تواند به رشد خود ادامه مولن گفت.

موقعیت خود را برای توسعه در آینده می آید به عنوان خم دست و پا زدن رویکردهای دولت-تنظیم growler فروش کلاه. ماشین منگنه که تولید بیش از 20 ، 000 بشکه آبجو سالانه بس باید فروش growlers.

Andrew Spilde works by tanks of brewing beer at Bent Paddle Thursday. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

اندرو Spilde آثار مخازن دم آبجو در خم دست و پا زدن پنج شنبه. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

آبجوسازی ساخته شده 17,000 بشکه در سال گذشته است و به احتمال زیاد به ضربه آن آبجو تولید کلاه در سال آینده یا دو.

“این نوع ناشیانه به پایان رسیده” مولن گفت.

در خم دست و پا زدن growlers حساب برای کمی کمتر از 500 ، 000 دلار در درآمد سالانه او گفت:. دیگر منابع درآمدی مانند گسترش به بازارهای جدید نمی تواند جایگزین growler فروش اگر آنها را از دست داد, او گفت:.

“ما در حال گرفتن … یکی دیگر از جهش از ایمان (با امید) که کسب و کار ما را حفظ خواهد کرد در حال رشد” او گفت:.

این یک قانون است که نهفته در شمال مینه سوتا قبل از. در پاییز گذشته قلعه خطر آبجوسازی در دو بنادر از دست داده و توانایی خود را به فروش growlers — یک محصول ساخته شده است که تا حدود 30% از آن taproom فروش.

مولن گفت: آنها ادامه خواهد داد و فشار برای تغییرات به growler قانون این جلسه قانونی.

آبجوسازی نیز در حال گسترش که در آن به فروش می رساند آبجو. آن را به تازگی رسیده شرقی ویسکانسین بازار که شامل مدیسون و میلواکی. مولن گفت: مردم وجود دارد با نام تجاری آشنا, به عنوان آنها را دیده ام آن را در هنگام سفر به مینه سوتا.

“(ما) انجام یک کار خوب از صادرات آبجو (ساخته شده) از آبهای دریاچه سوپریور,” او گفت:. این توزیع در سراسر مینه سوتا و داکوتای شمالی نیز هست.

Signs displaying some of the types of beer Bent Paddle produces hang in the company’s Lincoln Park taproom. The brewery produces seven types of beer year-round and about 13 more seasonally. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

نشانه نمایش برخی از انواع آبجو خم شده و دست و پا قطع تولید در شرکت لینکلن پارک taproom. آبجوسازی تولید هفت نوع آبجو در طول سال و در حدود 13 بیشتر فصلی. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

این شرکت همچنین دارای یک پرچمدار جدید آبجو در آثار “کلاسیک” به عنوان صاف و خامه.

“این آبجو که مزه آبجو” مولن گفت.

کلاسیک خود را taproom رسیدگی خواهد شد و در اطراف در حالی که برای. مشتریان می توانید انتظار برای شروع به دیدن آن را در قفسه ها و در شیر در مه, او گفت:.

“هر کس بیش از در اینجا هیجان زده” مولن گفت.

ذخیره تاریخ

چه: Festiversary یک آبجو جشنواره بلوک جشن خم دست و پا زدن هفت سال سالگرد

وقتی که: مارس 9

اطلاعات بیشتر: بررسی خم دست و پا زدن رسانه های اجتماعی به روز رسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر