Duluthian lanches #MNSolidarity Facebook صفحه

“که سازماندهی است که اتفاق می افتد در زمان واقعی و آنها در حال انجام یک کار واقعا خوب برای ساخت صدای آنها شنیده می شود,” او گفت:.

کسانی که سپاسگزار از اقامت در خانه سفارش هستند “اکثریت خاموش” او اضافه شده است. پس Grondahl ایجاد #MNSolidarity Facebook صفحه به مردمی یک فضا به گرد هم می آیند برای جامعه و حمایت در میان ارزش های مشترک و ایمنی.

از ظهر تا 4 بعد از ظهر روز شنبه, #MNSolidarity میزبانی مجازی تجمع و درخواست مردم گرفتن و ارسال عکس خود را با پوشیدن یک ماسک با هشتگهای #IStayHome, #MNSolidarity, #StayHomeMN. همچنین به اشتراک گذاری است که شما در حال اقامت در خانه برای.

برای کسانی که نمی توانید اقامت خانه Grondahl درخواست آنها ارسال عکس با یک علامت: “من ماندن در اینجا برای شما به ماندن در خانه برای ما است.”

“ما همدردی با درد کسانی که می خواهند زندگی به عقب بر گردیم به حالت عادی اما می دانم که ما قربانی حفاظت از همکار ما Minnesotans,” صفحه متحده است.

این گروه ایجاد شد مارس 24 و تا به حال بیش از 830 اعضای جمعه صبح. اعضای نوشته شده در اخبار, مقالات, عکس از کودکان با پوشیدن ماسک و یادداشت قدردانی برای جامعه است.

Grondahl گفت: وجود همدلی و مراقبت از تغییرات در حال وقوع است اما او آن را به صورت کلی ایمنی از همه — و آن را شخصی.

در روسو, مینه سوتا, مادر او که یک دستیار پرستاری خبره در مراقبت از سالمند واحد و خواهر او را فراهم می کند مراقبت از کودک برای کارگران بیمارستان. پدر او اجرا می شود یک فروشگاه مواد غذایی است.

“من عمیقا برای کارگران خط مقدم برای افرادی که تحت آنقدر فشار تحمل ویروس و انجام بسیاری از کار برای مبارزه با گسترش” او گفت:.

این هفته #MNSolidarity راه اندازی #ThankYouThursday موضوع در نظر گرفته شده برای گسترش قدردانی برای تمدید اقامت در خانه منظور ممکن است 4.

“اکثریت قریب به اتفاق اخبار بود و مردم در مورد آن ناراحت. ما باید خدا را شکر آن را به دلیل آن را در بهداشت عمومی ما علاقه” Grondahl گفت.

“ما واقعا در این کار با هم به عنوان Minnesotans و ما مراقبت عمیقا برای هر یک از دیگر با انجام این کار.”

اگر شما ‘go’

چه: #StayHomeMN مجازی رالی

ارسال تصویر با پوشیدن صورت خود را با ماسک یک علامت #IStayHome. می گویند که شما در حال اقامت در خانه برای با هشتگهای #MNSolidarity و #StayHomeMN.

زمان: ظهر-4 p. m. روز شنبه

که در آن: با خیال راحت در خانه و یا هر کجا که شما در حال تمرین فیزیکی فاصله.

اطلاعات بیشتر: https://bit.ly/3aWA7cM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>