دلوت زن ترویج سلامتی برای دانش آموزان از تمام جنبه های زندگی

این بود که در جلسه مورد شماره 1 برای طوفان طرفداران یک College of St. Scholastica سازمان دانشجویی که حامیان حوادث مانند یک کمبوچا نوار و ماساژ شب به کارگاه ایمنی شخصی و ترک دخانیات پت درمانی و یوگا.

به دنبال در تمام مناطق از سلامت یک اولویت است گفت: CSS سلامتی هماهنگ جولی Zaruba Fountaine. او منجر دانشجو WellU که به ترویج پردیس فرهنگ حدود هفت ابعاد خوب بودن: های روانی و فیزیکی و فکری و معنوی و مالی و اجتماعی و زیست محیطی.

و گاهی حمایت به معنی پرداختن به اصول.

Julie Zaruba Fountaine smiles while listening to a student as she leads a Storm's Advocates meeting at the College of St.Scholastica. Fountaine is the wellness coordinator for CSS, she works with student groups on wellness events. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

جولی Zaruba Fountaine لبخند در حالی که گوش دادن به یک دانش آموز به عنوان او منجر به یک طوفان طرفداران جلسه در College of St. Scholastica. Fountaine است سلامتی هماهنگ کننده برای CSS او با این نسخهها کار با گروه های دانشجویی در سلامتی حوادث. (کلینت Austin / [email protected])

کالج بهداشت بررسی گزارش داد که 40 درصد از دانش آموزان نگرانی در مورد نیاز به اندازه کافی مواد غذایی که در سال گذشته آنها به اندازه کافی نمی بود.

“اگر شما در حال یادگیری شما خواب نیست و اگر شما خواب نیست … آن را ایجاد یک مارپیچ رو به پایین” او گفت:.

Zaruba Fountaine رسیده به دانشگاه, وزارت, که تا به حال مواد غذایی قفسه از 1990s شروع شد. آنها با تغییر نام به “طوفان کمد” برای کمک به کاهش انگ و وظیفه نیروی تغییر از “ناامنی غذایی” به “امنیت غذایی”.

زبان مهم و بهتر است به تمرکز بر روی راه حل, او گفت:.

آنها به میزبانی تظاهرات پخت و پز با مواد تشکیل دهنده از طوفان کمد آنها ارائه کرده ایم ابزار می توانید افتتاحیه و کاسه. آنها به خرید یک یخچال و فریزر, به طوری که آنها می تواند حمل محصولات تازه است که می تواند چالش برانگیز.

“این بخشی از خوب بودن است. این یک اساسی انسان نیاز به آب و غذا و سرپناه و عشق” Zaruba Fountaine گفت.

Julie Zaruba Fountaine leads a Storm's Advocates meeting at the College of St. Scholastica recently. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

جولی Zaruba Fountaine منجر به یک طوفان طرفداران جلسه در College of St. Scholastica به تازگی. (کلینت Austin / [email protected])

Zaruba Fountaine کار کرده است در CSS برای 10 سال و نقش خود را پوشش می دهد بسیاری از زمین.

او می آموزد Dignitas یک پایه از زندگی دانشجویی کلاس. او با این نسخهها کار با پردیس پیشگیری از تیم است که به نظر می رسد در سوء مصرف مواد; او بهداشتی تحقق مشاور.

Zaruba Fountaine اشاره کرد دانش آموزان آگاه تر و صوتی در مورد مشکلات مالی, بهداشت روان و عدل و انصاف و عدالت نسبت به زمانی که او در مدرسه بود. این یک perk برای او به دیدن آنها در توسعه بیش از سال است.

“دانش آموزان من با خیال و این که تا طراوت,” او گفت:.

یعقوب آدامز است که در مقطع کارشناسی در رهبری سازمانی در CSS و او WellU مدیر پروژه. او گفت: کار در این موقعیت تعجب آور بود تنظیم از “باک در اینجا متوقف می شود” سبک مدیریت.

Zaruba Fountaine بسیار دلسوز و استرن به اندازه کافی در مناطق مناسب برای نگه داشتن هر کس در حال حرکت رو به جلو آدامز گفت.

Jacob Adams

یعقوب Adams

به جای “‘در اینجا راه آن را به خاطر من گفت،’ او در واقع آن را توضیح دهید به شما و شما را در یک کاملا متفاوت, مثبت, آهنگ قبل از اینکه شما درب.

“همه در St. Scholastica نزدیک است و جولی چهره از فرهنگ” او گفت:.

همراه با کار خود را در محوطه دانشگاه Zaruba Fountaine حمل این کار به جامعه است.

او در دلوت حمل و نقل اختیارات هیئت مدیره به دلیل دسترسی به حمل و نقل عمومی مهم است. اگر شما یک وسیله نقلیه می تواند مضر به سلامت خود را, او گفت:.

او همچنین به تدریس روانشناسی مثبت کلاس از طریق دلوت جامعه آموزش و پرورش است. جان کلام: اگر یک ببر در بوش و شما واکنش نشان می دهند, شما ممکن است برای زنده ماندن. اگر شما چشم پوشی از آن شما در حال رفتن به آن را.

“در حال حاضر ما ببر روانی هستند و ما ببر چیزهایی هستند که ما تمرکز بر روی” او گفت:.

روانشناسی مثبت عاطفی رفاه از طریق خوشبینی آموخته شده و شناسایی نقاط قوت و ضعف ، ما اغلب تمرکز بر روی چه چیزی اشتباه است که می تواند کمک به پیدا کردن راه حل اما شناسایی چه خوب رفتن مفید است, او گفت:.

Shivon میلر از دلوت در زمان Zaruba Fountaine جامعه ed کلاس. ماه بعد Zaruba Fountaine تدریس یک سری از کلاس های طراحی شده برای مادران در ترینیتی کلیسای لوتری که میلر با این نسخهها کار به عنوان وزیر جماعت زندگی است.

Shivon Miller, Minister of Congregational Life at Trinity Lutheran Church, helps serve communion. Miller worked with College of St. Scholastica wellness coordinator Julie Zaruba Fountaine on a positive psychology workshop for moms at Trinity. (2019 file / News Tribune)

Shivon میلر وزیر جماعت زندگی در ترینیتی کلیسای لوتری کمک می کند تا در خدمت صمیمیت و همدلی. میلر با کار College of St. Scholastica سلامتی هماهنگ جولی Zaruba Fountaine مثبت روانشناسی کارگاه آموزشی برای مادران در ترینیتی. (2019 فایل / News Tribune)

میلر در ابتدا نگران در مورد روانشناسی مثبت, اما آن را در مورد تظاهر به چیزی بهتر از آن است که, او گفت:. آن را آوردن قصد چگونه شما قاب تفکر خود را.

به عنوان مثال برای همیشه فرض مثبت قصد.

زمانی که کسی با شما قطع در جاده ها با در نظر گرفتن آنها در عجله از آنجا که آنها تا به حال برای رسیدن به یک کودک و یا آنها تا به حال یک روز واقعا بد در مقابل فرض که آنها در حال تلاش برای آسیب رساندن.

زنان که با حضور می خواستم برای یادگیری ابزار است که می تواند آنها منتقل به فرزندان خود میلر گفت. و Zaruba Fountaine ایجاد یک باز و معتبر و nonthreatening محیط زیست که در آن شما نمی ترسیدند بگو: “من واقعا بد بود در این.”

Zaruba Fountaine واقعا سازد مردم میلر گفت. شما می توانید بگویید او یک شور و شوق برای زندگی شادی برای همه که در اطراف او چه که طبیعت و یا مردم او برخورد.

“شما کشیده شده و به شور و شوق خود را برای مثبت” میلر گفت. “بودن در حضور او انگیزه شما می خواهید به انجام این شیوه قادر به زندگی می کنند به همان شادی و خوشبینی است.”

Julie Zaruba Fountaine snowshoes in the woods near the College of St. Scholastica in Duluth. Fountain is the wellness coordinator for CSS and works with student groups on wellness events. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

جولی Zaruba Fountaine برفی در جنگل در نزدیکی College of St. Scholastica در دولوت. چشمه سلامتی هماهنگ کننده به صورت CSS و کار با گروه های دانشجویی در سلامتی حوادث. (کلینت Austin / [email protected])

Zaruba Fountaine گفت: ابزارهای خود را برای تعادل و سلامتی را یاد گرفته است.

او باعث می شود زمان برای مکث و آرام است و عمدی در مورد چگونه او شروع می شود او روز ورزش و بودن در طبیعت است.

“خواب بود قطعه کلیدی برای من,” او گفت:. “گاهی اوقات که به معنای خروج از چیزهایی که در اوایل گاهی اوقات آن را به معنی داشتن به گفتن” نه ” به برخی از چیزهایی.”

اوایل منبع الهام بخش برای او آمد از سابق سرپرست زمانی که او برای اولین بار شروع به در CSS.

“من احساس بسیار ضعف همه چیز به من داده شد یک تن از آزادی و صادقانه من نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن” او گفت:. “او گفت:” تکیه به قدرت خود را.’

“آن را به معنای واقعی کلمه زندگی من را تغییر داد و گفت:” آه من نیازی به درخواست اجازه است.’ که زمانی که من واقعا شروع به نشو و نما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>