دلوت زن فلج با راننده بود که ‘huffing’ شکایت 3M

راه رفتن در امتداد شرق برتر و خیابان با دختر جوان او را از ردن زن زده بود توسط یک راننده که زد نور قرمز و careened بر روی پیاده رو پس از “huffing” یک ترکیب شیمیایی از آئروسل می توانید.

Diehl سپس 33 دچار در هم شکسته مهره یک سقوط ریه دنده شکسته و کبودی در سراسر بدن خود را. در 40 او باقی می ماند و فلج از کمر به پایین, محدود به یک صندلی چرخدار برای بقیه زندگی خود را.

راننده رابرت نیکلاس Buehlman دریافت مشروط و جمله و بعد از آن ،

اما Diehl در حال حاضر به دنبال یکی دیگر از گزینه قانونی. او را تحت پیگرد 3M, شهرهای دوقلو مبتنی بر چند ملیتی کنگلومرا است که تولید گرد و غبار-برداشت محصول Buehlman شد بنا به گزارش استنشاق در زمان تصادف.

Huffing و یا “گرد” است ارزان و موثر راه برای به دست آوردن بالا گفت: Phil Sieff, یکی از وکلای او که معتقد است که 3M انجام داده است کمی برای جلوگیری از سوء استفاده گسترده.

“لیستی از مردم بی گناه شده اند که صدمه توسط افراد استنشاق و تبدیل شدن بلافاصله اختلال ترسناک است و سرسام آور است,” او گفت: اخبار تریبون. “و هنگامی که مردم می آموزد در مورد آن فکر می کنم آنها در حال رفتن به تغییرات تقاضا.”

3M نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این مورد است اما به طور رسمی رد اتهامات در دادگاه اسناد و مدارک.

“چه اتفاقی افتاد به (زدن) در اوت 2012 به خاطر آقای Buehlman سوار تحت تاثیر از دست رفته و کنترل وسیله نقلیه خود را و آمار شاکی با وسیله نقلیه خود را یک تراژدی بود,” وکیل جانت Bazis نوشت: در یک یادداشت. “اما او صدمات را افزایش نمی دهد به مسئولیت بخشی از 3M.”

تولید کننده مسئول است ؟

یک زن بود که با Buehlman در زمان حادثه شهادت دادند که او را دیدم او را آئروسل می توانید به دهان خود و با فشار اسپری را فشار دهید. Buehlman پس از آن بیهوش شدم و سوار بر روی پیاده رو, با توجه به اسناد دادگاه

Buehlman و سپس 29 از Bayfield التماس کرد گناه جنایی فضایی عملیات منجر به بزرگ آسیب جسمی و چهار جنایات دیگر. او محکوم به بالا-راهنمای مدت 10 سال تحت نظارت مشروط از جمله یک سال در زندان اما پس از آن نقض فرستاده او را به زندان برای نزدیک به چهار سال است.

A Duluth woman permanently paralyzed after she was struck by a driver huffing 3M dust remover in 2012 is suing 3M for negligence. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

یک دلوت زن دائم فلج پس از او زده بود توسط یک راننده huffing 3M گرد و غبار روب در سال 2012 تحت پیگرد 3M برای سهل انگاری. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

حذف گرد و غبار محصولات تولید شده توسط 3M و شرکت های دیگر در حال تبلیغ برای استفاده در الکترونیک خودرو و انواع آیتم های خانگی. اما آنها حاوی یک فشار گاز به نام difluoroethane یا DFE که وقتی استنشاق می شود تقریبا فوری اختلال از جمله بیهوشی. همان ماده شیمیایی است که در انواع محصولات از جمله عوامل تمیز کردن دئودورانت و اسپری مو و هوا فرشنرس.

3M گرد و غبار روب شامل یک برچسب هشدار دهنده نشان می دهد که محصول “شامل یک bittering عامل برای کمک به تضعیف استنشاق سوء استفاده است.” کوچکتر چاپ می خواند: “سوء استفاده توسط استنشاق مطالب ممکن است باعث مرگ آنی و یا آسیب است.”

اما Diehl وکلای گفت: شواهد کمی وجود دارد به پیشنهاد bittering عامل در واقع مانع از سوء استفاده با استناد به ده ها تن از نمونه های از تصادف های ناشی از huffing همراه با مطالعات علمی گزارش های خبری و فرهنگ عامه اشاره به این مسئله است.

“ما فکر می کنیم وجود دارد بهتر bitterant که موثر تر خواهد بود,” Sieff گفت. “ما فکر می کنیم که حجم فروش و … به مراتب بیش مشروع استفاده زیادی مانند فروش مواد مخدر به مراتب بیش از آنچه خواهد بود مشروع استفاده کنید.”

Diehl کت و شلوار به دنبال یک “معقول مجموع بیش از $50,000” به اتهام سهل انگاری.

“Ashen Diehl ارائه شد برای همیشه فلج پایدار است در مجموع و مطلق از دست دادن همه کیفیت زندگی, زندگی در بدبختی و ادامه خواهد داد به انجام این کار تمام زندگی خود رنج می برد و رنج می برند درد از بدن و ذهن از دست دادن کل حقوق و دستمزد و سود در آینده ظرفیت وارده است قابل توجه هزینه های درمانی و ادامه خواهد داد به اضافی متحمل هزینه های پزشکی برای بقیه زندگی خود را در یک مقدار که نمی توان تخمین زده می شود در این زمان” شکایت متحده است.

در ضمن 3M مخالفت موفق دادخواهی “به خوبی می تواند منجر به توقف خرید و فروش این محصول در مجموع با توجه به پتانسیل ‘جعبه پاندورا” از اقدامات است.”

“این است که گرد و غبار روب که باعث آسیب به شاکی” Bazis استدلال کرد. “به جای آن سوء استفاده از آن محصول توسط یک مداخله شخص ثالث. آن را در واقع می توان یک جهش در منطق’ به فرض که ساده تولید و فروش حذف گرد و غبار محصول را در یک تصادف از نوع تجربه شده توسط شاکی به طوری که به افزایش به یک وظیفه در بخشی از 3M. “

انواع مواد استنشاقی مورد آزار قرار گرفته

موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر تخمین زده می شود در جولای 2012 — حدود یک ماه قبل از زدن مجروح شد — که وجود دارد حدود 100-200 استنشاق مربوط به مرگ و میر در کشور هر سال بیش از قبل از دهه. در سال 2018 ملی بررسی استفاده از مواد مخدر و سلامت گزارش شده است که حدود 2 میلیون نفر از مردم بیش از سن 12 استفاده کرده و مواد استنشاقی در برخی از نقطه.

چند تا از موارد بالا مشخصات ساخته شده اند سرفصل اخیرا از جمله نوامبر 2018 مورد که در آن یک huffing راننده رخ داد و به کشته شدن سه دختر و یک مادر تمیز کردن یک بزرگراه در نزدیکی Eau Claire, Wis.

ایالتی مینه سوتا گشت ستوان همین Marose که مختصات اختلال-آموزش رانندگی برای افسران پلیس ایالتی گفت: هیچ چیزی نمی تواند آمار قابل اعتماد در huffing حوادث در مینه سوتا در بخش های بزرگ به این دلیل که دولت DWI قانون نمی حساب برای محصولات مانند گرد و غبار روب تا زمانی که یک راه گریز را بسته بود توسط قوه مقننه در سال 2018 است.

Marose گفت huffing و رانندگی می کند به ندرت رخ می دهد اما آن را به مراتب شایع تر برای پیدا کردن کاربران گذشت در یک وسیله نقلیه پارک شده. سوء استفاده نیز رخ می دهد با محصولات مانند پخت و پز اسپری چسب و رنگ و تینر و اکسید نیتروژن — هر چند خاص علائم متفاوت با ماده است.

“آنها در حال رفتن به دریافت سرگیجه. بسیاری از زمان آنها غیر ارتباطی” Marose گفت. “آنها بسیار فاحش از دست دادن کنترل عضلات. بسیاری از اوقات آنها عبور از گاهی با کهنه هنوز هم در دست خود و یا هنوز هم می توانید در دست خود را. … آن را مانند شما در حال رفتن به این و با تصویب در چند ثانیه و یا نیمی از یک دقیقه — آن را بسیار پاس را در طول عمل در واقع huffing که مسائل است.”

Marose گفت: مواد استنشاقی هستند که معمولا مورد استفاده توسط افراد جوان که ممکن است به طور کامل درک عواقب.

“ادراک ممکن است به خوبی آن را واقعا نمی مخدر. این بد نیست برای شما'” Marose گفت. “اما این همه این مواد شیمیایی خشن است که هرگز واقعا در نظر گرفته شده برای رفتن در بدن خود را به طوری که آنها احتمالا انجام آسیب بیشتری نسبت به بسیاری از مواد دیگر هستند که در خارج وجود دارد.”

شد حادثه قابل پیش بینی?

Diehl در ابتدا در زمینه کت و شلوار در سپتامبر 2018 اما در مورد پرتاب شد در ماه فوریه گذشته توسط 6 قضایی منطقه قاضی اریک Hylden که در بر داشت که 3M وکیل را نداشته باشند “وظیفه مراقبت” به Diehl.

“3M به نظر نمی رسد به هر حال نقش فعال در آقای Buehlman را انجام در روز حادثه” Hylden حکومت. “آنها به سادگی قرار دادن یک محصول در بازار است که به احتمال زیاد خریداری شده توسط یک عمده فروش یا توزیع کننده بالا بفروشید و سپس به خرده فروش و آقای Buehlman برداشت گرد محصول وجود دارد. 3M درگیر نمی شد که در پایان از فروش و نه در آقای Buehlman را سوء استفاده از محصول خود تصمیم به گرفتن در پشت چرخ از یک وسیله نقلیه پس از استنشاق آن دود یا رفتار رانندگی منجر به زمانی که او زده خانم Diehl.”

Cans of dust remover manufactured by 3M bears a notice that they contain a bittering agent and a warning that inhaling the contains can cause death or injury. (3M image)

قوطی های گرد و غبار روب تولید شده توسط 3M خرس متوجه است که آنها حاوی یک bittering عامل و یک هشدار است که استنشاق شامل می تواند باعث مرگ یا آسیب است. (3 تصویر)

اما سه قاضی پنل مینه سوتا دادگاه تجدید نظر دوباره مورد در ماه نوامبر. در یک تقسیم تصمیم قضات اشاره کرد یک تولید کننده باید مراحل برای محافظت در برابر “ناخواسته و در عین حال قابل پیش بینی استفاده” از محصول آن در بازار است.

“این واقعیت که 3M ندارد یک نقش فعال در (Buehlman را) انجام و در روز حادثه به این معنا نیست که 3M نداشت وظیفه” قاضی رندولف پترسون نوشت: در نظر اکثریت.

مورد ارائه یک موضوع است که به طور کلی در سمت چپ به یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری گفت: David Schultz که می آموزد در دانشگاه مینه سوتا مدرسه قانون است.

“این است که کلاسیک مناسب شخص سوال” شولتز گفت. “آیا یک فرد معقول و منطقی می گویند این قابل پیش بینی بود?”

تفنگ صنعت به ویژه گسترده معافیت از مسئولیت اما شولتز گفت: اکثر تولید کنندگان دیگر باید پاسخ تلفات از محصولات خود را. صنعت دخانیات مجبور شد به عمده حل و فصل در 1990s و مصرف کنندگان در حال حاضر رو به یک شبیه رگبار گلوله از پرونده های حقوقی.

Diehl وکلای گفت: آنها خواهد ثابت کند که 3M تا به حال دلیلی برای دانستن مردم استنشاق گرد و غبار روب در حالی که عامل وسیله نقلیه و موفق به برداشتن گام های مناسب برای جلوگیری از آن.

“این قابل پیش بینی بود و به هر تولید کننده این محصول” Sieff گفت. “این قابل پیش بینی بود به اکثر فروشندگان عمده. این کاملا قابل پیش بینی برای اجرای قانون که مبارزه با این مشکل است. تنها مردم آن نشده اند ممکن است قابل پیش بینی است به عموم مردم است.”

تاریخ محاکمه نشده است برنامه ریزی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet