دلوت حیوانات وحشی نوتوانی مرکز باقی می ماند بسته

یک دلوت آژانس که بازپروری مجروح و بیمار حیوانات وحشی باقی می ماند بسته به دلیل COVID-19 محدودیت های آن مدیر گفت: اما کارکنان در دسترس هستند از طریق تلفن.

Wildwoods حیات وحش توانبخشی که بسته شده بود پس Oct. 17 به دلیل اجازه مسئله برنامه ریزی شده بود به بازگشایی مارس 21, مدیر اجرایی, جسیکا LaBumbard گفت.

که تنها چند روز پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور میله, رستوران ها و دیگر مکان های تجمع در مینه سوتا و روز قبل از او صادر اول اقامت در خانه سفارش دهید.

“ما فکر کردیم که بهترین چیز برای ما به انجام به ترویج بهداشت عمومی به رعایت فرماندار اقامت در خانه نظم و پناهگاه در محل” LaBumbard گفت: بیش از تلفن و جمعه.

در چهارشنبه Walz توسعه یافته که به منظور مارس 4 و LaBumbard گفت Wildwoods ادامه خواهد داد به دنبال آن است. اما این آژانس کار می رود فراتر از فقط مراقبت از حیوانات است که به ارمغان آورد به آن است.

“آن معمولا بین 50 تا 60 درصد از تماس های تلفنی است که ما می توانیم در مقابله با تلفن,” او گفت:. “حیوان نمی کند در واقع باید به در آمده دیده می شود. بنابراین ما هنوز در حال انجام خدمات قابل توجهی که در راه است.”

تماس های تلفنی متعددی آمده در هر روز LaBumbard گفت. فردی که در بر داشت یک بچه جغد در پایه یک درخت مشاوره در چه مراحلی را. دیگران نامیده می شود در مورد یک بچه سنجاب. نوزاد خرگوش مکرر دلیلی برای تماس در این زمان از سال, او گفت:. او خواست صاحبان گربه به نگه داشتن حیوانات خانگی خود را در داخل و صاحبان سگ برای نگه داشتن آنها را محدود و یا حصار به طوری که آنها نمی توانند در خرگوش در مراحل اولیه زندگی است.

حیوانات که نیاز به مراقبت های اضافی می تواند مراجعه کننده به مرکز توانبخشی حیات وحش در رزویل مینه سوتا یا رپتور مرکز در دانشگاه مینه سوتا-دوقلو شهرهای LaBumbard گفت.

اگر شما سوالی در مورد یک حیوان وحشی که به نظر می رسد بیمار یا مجروح تماس Wildwoods در 218-491-3604.

اطلاعات بیشتر در دسترس است wildwoodsrehab.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>