دلوت Trading Co. فروشگاه های خرده فروشی توقیف با توجه به COVID-19

دلوت Holdings, Inc. شرکت مادر دلوت Trading Co., workwear و لباس با نام تجاری اعلام کرد که بسته شدن از تمام فروشگاه های خرده فروشی جمعه تا اطلاع ثانوی.

در انتشار استیو Schlecht, اجرایی, رئیس و مدیر اجرایی, Duluth, تجارت گفت: این شرکت در حال حاضر بسته هشت فروشگاه با توجه به نگرانی های بهداشتی مربوط به COVID-19 همه گیر قبل از تصمیم به تعطیل باقی مانده فروشگاه های موثر جمعه در 6 p. m. همکاران فروش را دریافت خواهد کرد دو هفته پرداخت. این دلوت فروشگاه باز در سال 2014 در 300 E. برتر سنت

“تحت شرایطی وجود دارد که هیچ جدول زمانی برای بازگشایی ما دلوت تجاری فروشگاه های ما را انجام دهید تا در اسرع وقت شرایط اجازه می دهد. تا آن زمان لطفا ورزش هر احتیاط برای رفاه خود و خانواده و دوستان و همسایگان” Schlecht گفت.

کوه Horeb ویسکانسین-بر اساس گزارش های شرکت انجام می دهند تقریبا نیمی از فروش خود را از طریق وب سایت خود را حمل می شود از طریق مراکز توزیع است که باقی خواهد ماند و در عمل با افزایش نگرانی برای سلامت کارکنان و ایمنی.

این شرکت آغاز شده است که در Duluth, فروش ابزار سازمان در سال 1989 بود و برای یک بار که مقر آن در یک بارج در دریاچه سوپریور نقل مکان کرد و آن شرکت عملیات به ویسکانسین در دهه 1990 پس از فروش می باشد.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>