دلوت راه اندازی MC-Cubed ادامه نوآوری

مدیر عامل شرکت ناتان Lipinski آغاز شده و این شرکت فقط چند سال پیش. در حال حاضر این شرکت در حال توسعه و راه اندازی های مختلف جامعه مبتنی بر فن آوری پروژه ها — همه برای اتصال بهتر مردم است.

یکی از این نرم افزار است برای کمک امکانات زندگی در شهرهای دوقلو. ساکنان خواهد شد استفاده از این برنامه برای پرداخت و دریافت اطلاعیه به صورت بسته بندی و بیشتر.

وجود دارد بالقوه برای برنامه به گسترش به دیگر امکانات این کد اجرا می شود که این نرم افزار می توان کپی و تغییر به تناسب جوامع جدید.

یکی دیگر از برنامه یکی از اولین سرمایه گذاری به نام افلاطونی, ممکن است اجرا در دانشگاه مینه سوتا سیستم.

آن را یک فعالیت محور برنامه که در آن مردم می توانند ارتباط با دیگران برای شریک شدن در یک فعالیت با هدف تشکیل دوستی.

در دانشگاه های کاربران می توانید رخدادهای خود را. آنها برنامه ریزی برای هدف اول به عنوان بسیاری به تازگی نقل مکان کرد و دور از خانه و در حال تمرکز بر ساخت روابط است.

آنها همچنین در تماس با مردم در سواحل غرب است که ممکن است صندوق برنامه گفت: جاش Helmer یک حساب اجرایی با MC-نبات.

“که به طور بالقوه می تواند یک تعویض بازی در توسعه (که) نرم افزار” او گفت:.

MC-نبات همچنین کار بر روی یک نرم افزار مد. کاربران آپلود عکس از لباس خود را و مانند آتش زنه دیگران می توانید کش رفتن به نشان تایید و یا رد. این کاربران می دهد بازخورد فوری در مورد چگونه لباس خود را به نظر می رسد Lipinski گفت:

اما این برنامه با استفاده از فراتر از مد بازخورد. MC-Cubed خواهد ساخت یک پایگاه داده از لباس سبک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هدف قرار دادن تبلیغات به کاربران آن است.

به تازگی راه اندازی, راه اندازی رنگین کمان باران لباس با نام تجاری. RBR برجسته ورود و پذیرش از طریق آن رنگین کمان مدل پوشاک.

آن را به دنبال صندوق با نام تجاری جدید هر چند Kickstarter که شکست خورده چند هفته بازگشت. بودجه همه $15,000 از آن را حمایت از تولید از پیراهن.

“یک کارآفرین من احساس شکست ساخته شده است به DNA خود را. اما … به عنوان یک کارآفرین شما فقط نوع یادگیری به مدیریت است که” او گفت:. “اگر هر چیزی … این نیش شکست … (که) شما انگیزه.”

این RBR با نام تجاری خواهد شد در backburner در حال حاضر, او گفت:. بسیاری از پروژه ها چندین سال طول بکشد تا به دست آوردن زمین.

Lipinski شده است کار بر روی پروژه های شبیه به این برای چندین سال. او برای اولین بار به دست آورد توجه برای توسعه کشتی فضایی یک دستگاه است که نظارت بر اینکه آیا حمل اقلام مانند واکسن در حال ذخیره شده در درجه حرارت مناسب. پروژه او موفق به کسب مقام اول در دانشگاه مینه سوتا دلوت را “مخزن کوسه” رقابت با توجه به اخبار تریبیون گزارش.

وجود دارد تنها چند دیگر راه اندازی در Duluth, که باعث می شود مشکل تامین مالی به عنوان سرمایه گذاران آشنا نیستند با راه اندازی عملیات Lipinski گفت. او اغلب می رود به شهرهای بزرگتر به زمین پروژه و به دست آوردن کمک های مالی.

“ما ماندگار,” او گفت:. “این همه در مورد پول است. یک کارآفرین برای من است … پیگیری آزادی و هدف.”

اما اینکه در یک کوچکتر شهرستان نیز ارائه فرصت های, او گفت:. او اغلب به سخنرانی مهمان در دانشگاه مریلند که در طی آن او می تواند جذب بالقوه کارکنان و آموزش دانش آموزان در راه اندازی است.

“در مینیاپولیس, من فکر می کنم آن می تواند بسیاری سخت تر برای به دست آوردن یک راه اندازی و به رسمیت شناخته شده در یک دانشگاه سطح” Lipinski گفت.

در طول Helmer 10 ماه در این شرکت گفت: او دیده می شود کسب و کار تغییر تمرکز خود را به مراقبت های بهداشتی. شرکت پزشکی پس زمینه به عنوان Lipinski بود سابق دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا ،

او گفت: صنعت مراقبت های بهداشتی است که بسیار سودآور است.

“دلوت در حال حاضر این است که رفتن را از طریق یک نوسازی در زیرساخت پیشرفت” Helmer گفت. “و این تکنولوژی است که به مقیاس نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر