Duluth, St. Louis County تیم تا به خانه افراد بی خانمان از طریق COVID-19 بحران

استوارت اعتبارات دلوت و St. Louis County مقامات برای ارائه حداقل بخشی راه حل برای به چالش کشیدن وضعیت.

در دوشنبه شب دلوت شورای شهر راه اندازی شد برای دریافت گزارش از اداره اطلاع آنها از شرایط اضطراری قرارداد خرید اجازه کارکنان شهرستان به طور موقت به خانه تا 45 افراد بی خانمان مردم در یک هتل محلی مرکز شهر دولوت مسافرخانه. امکانات رفاهی وجود دارد ارائه خواهد شد برای بی خانمان احزاب در نظر گرفته می شود در معرض بیشترین خطر ابتلا به کروناویروس از جمله کسانی هستند که بیش از 60 سال سن و/یا شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند آنها را به ویژه آسیب پذیر به طور بالقوه مرگبار بیماری است.

تحت توافق با ZMC هتل LLC شهر موافق به تحمل 50 دلار در هر روز هزینه مسکن هر یک از این افراد هزینه تا $67,500 طریق ممکن است 5. هزینه های مجاز تحت اضطراری جهت اعلام شده توسط دلوت شهردار امیلی لارسون در 17 مارس است.

دلوت پایداری افسر Mindy Granley گفت: این شهرستان ارائه شده است یک کمک مالی درخواست به دنبال بخشی از 26 میلیون دلار در COVID-19 امداد ایالت مینه سوتا مجاز است.

برای آن بخش سنت لوئیس کانتی است که کار با این شهر برای به دست آوردن برخی از آن پول به دست آوردن اتاق های هتل ها برای افراد بی خانمان که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا کسانی که اعتقاد به معرض شده اند به کروناویروس که باعث بیماری است.

هیچ تضمینی وجود ندارد که دولت کمک های مالی از طریق, اما Granley گفت: مسئولان شهرستان احساس مهم بود که به مطبوعات پیش و پس از شناسایی منابع مختلف از وجوه احتمالی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در خرج کردن.

“وجود دارد برخی از وجوه ما می تواند با استفاده از, اما ما واقعا امیدوار به دلیل این کمک هزینه به دلار واقعا برای کمک به صاف منحنی و جلوگیری از گسترش,” او گفت:.

دلوت زمستان گرم شدن مراکز بسته می شود در پایان ماه مارس و Gena Bossert St. Louis County رفتاری بهداشت مدیر گفت: چهار هتل ها توافق کرده اند که به ارائه تا به یک ترکیب 90 اتاق “را امتحان کنید و گرفتن برخی از افراد از زندگی کردن باهم زندگی کردن تسهیلات بنابراین وجود خواهد داشت بیشتر فضا و مردم نخواهد بود در چنین تماس نزدیک.”

آب و هوای گرمتر است کاسته فشار بر زندگی کردن باهم زندگی کردن را پناهگاه شده مسکن رو به بالا از 100 نفر در هر شب اما شاهد بوده است headcounts در 40s از اواخر سال استوارت گفت.

شهرستان خود را اعلام کرد انزوا قصد دارد هفته گذشته با یک برآورد هزینه بین $450,000 و $500,000.

اگر چه تعدادی از مردم بی خانمان ارائه شده در این پناهگاه با آینده نگر نشانه هایی از بیماری استوارت گفت: هیچ کدام تا به امروز باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بنابراین هیچ کدام قرار داده شده اند در قرنطینه با شهرستان است.

اما در مورد یک دوجین افراد بی خانمان تلقی می شود بیشتر در معرض بیماری های منتقل شده به مرکز شهر دولوت مسافرخانه در شهر نیکل در حال حاضر.

هر دو دلوت و شهرستان امیدواریم که به یاد بگیرند که آیا بودجه دولت برای تلاش های خود را تایید شده اند پایان همین هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>