دلوت اسکی باز عازم مسابقه ملی در تک اسکی

شما می توانید شنیدن تیز لبه مسابقه اسکی خراش با هر نوبت. او خطوط راست خود را در نوبت تیز. کمی وجود دارد با سرعت از دست او دور هر دروازه در مارپیچ ،

و در هر شب از تیم دلوت اسکی عمل بلیک در میان سریعترین اسکی بازان در شیب. بد نیست برای یک مرد متولد فلج از کمر به پایین با توجه به اسپینا بیفیدا یک نقص مادرزادی ستون فقرات.

Blake Eaton of Duluth mono-skis through a gate while practicing with Team Duluth at Spirit Mountain in Duluth. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

بلیک ایتون از دلوت تک اسکی از طریق یک دروازه در حالی که تمرین با تیم دلوت در روح کوه در دولوت. (کلینت Austin /[email protected])

Eaton, 15 دانشجوی سال دوم در Denfeld دبیرستان, اسکی روی تک-اسکی — تدبیر است که نیم تکنولوژی بالا پلت فرم صندلی و نیم مسابقه اسکی و الزام آور است. صندلی جرقه بزند در داخل و خارج از اسکی اتصال مانند بسیاری از اسکی بازان را در چکمه های اسکی.

او با ظاهری سهولت توزیع وزن خود را در یک سرعت متعادل عمل چیزی کمتر از خیره کننده به تماشای.

“اگر من آن را انجام حق من سر بالایی (اسکی قطب) است و نه دست زدن به برف. روشن است که همه با لبه اسکی” ایتون گفت, توضیح آنچه در او می کند.

او به ندرت ‘biffs,’ اما زمانی که او سقوط او معمولا پرش به بالا و با خود و با استفاده از قطب — با اسکی در پایان به جای تیز امتیاز — برای کمک به او را به بالا.

“من رفته ام سر-بیش از یک بار زن و شوهر, چهره, به, برف, اما اغلب او گفت:” از سقوط جدی است.

Blake Eaton of Duluth takes a moment Thursday to visit with with Anthony Regole of Eagle River, Wisconsin during Great Lake Mono-Ski and Race Camp at Spirit Mountain in Duluth. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

بلیک ایتون از دلوت طول می کشد یک لحظه پنج شنبه برای دیدار با آنتونی Regole Eagle River, Wisconsin در طول دریاچه بزرگ تک اسکی و مسابقه اردوگاه در روح کوه در دولوت. (کلینت Austin /[email protected])

اگر ایتون هر گونه ترس او آن را نشان نمی دهد. اگر او اشتباه می کند, او را مطلق قابل شنیدن شکایت به خود و نگه داشتن رفتن مصمم به تکرار آن روز بعد از آن اجرا می شود.

“من بسیار رقابتی است. من می خواهم به پیروزی… اگر من چیزی اشتباه در عمل من بازگشت و در حفظ و انجام آن تا زمانی که من آن را دریافت حق,” او گفت:. “من نه بی باک. اما واقعا که (چشم انداز سقوط و صدمه دیده شدن) نیست در ذهن من زمانی که من اسکی. آن را تلاش برای حفظ تمرکز بر روی هر یک به نوبه خود.”

ایتون می گوید او بهترین افراد در مدرسه هستند “احتمالا ریاضی و علوم” و این که این مهارت ها ممکن است کمک به او را شکل هندسه و فیزیک اسکی.

“من فکر می کنم آن را به من کمک می کند درک آنچه آنها (اسکی مربیان) در حال تلاش برای توضیح” او گفت:.

از دو اسکی به تک-اسکی

بلیک آغاز شده اسکی در سن 4 بر یک دو اسکی, یک نوع جعبه صندلی در دو اسکی است که تعادل اغلب خود به خود و بدون اوج بیش از. او خواهد اسکی weeknights با شجاعت کنی تطبیقی, اسکی بازی, برنامه, بلکه با خانواده اش.

“همه ما اسکی. ما به او آغاز شده به دلیل آن چیزی است که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک خانواده است. ما هنوز فراموش” گفت: Troy ایتون Blake پدر راننده و بزرگترین فن. بلیک سه برادر همه سالم نیز اسکی.

در زمان او بود 8 مردمی در شجاعت کنی تطبیقی اسکی برنامه بودند گفتن بلیک او نیاز به سعی کنید تک-اسکی. بنابراین او.

“این یک مقدار بیشتر خواستار راه برای اسکی گفت:” اریک لارسون برنامه هماهنگ برای شجاعت کنی تطبیقی برنامه های ورزشی در دولوت. “این بسیار ظریف حرکات وزن شیفت … در حالی که شما باید که بست (اسکی قطب) بسیار ماهرانه تبدیل جهت شما می خواهید به آن بروید. اگر شما شیب شانه در یک تک اسکی و یا حتی شیب سر خود را فقط یک کمی بیش از حد شما سقوط بیش از. این اتفاق می افتد که سریع است.”

اما بلیک به ندرت می افتد بیش از, لارسون اشاره کرد و بهتر است بچه ها در تک اسکی بیشتر مردم توجه.

در سن 12 Blake شد شرکت در منطقه ای مونو-اسکی اردوگاه که در آن کارشناسان و تازه کار هم می آیند با مربیان هر زمستان برای به اشتراک گذاشتن ورزش, یادگیری تاکتیک ها و اوراق قرضه (از جمله یک هفته گذشته در روح کوه).

Blake Eaton of Duluth rides the lift with his dad Troy Eaton with his mono-ski during a practice for the Team Duluth alpine skiing team at Spirit Mountain. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

بلیک ایتون از دلوت سوار آسانسور با پدرش Troy ایتون با مونو-اسکی در طول یک تمرین برای تیم دلوت اسکی آلپاین تیم در روح و روان کوه است. (کلینت Austin /[email protected])

بر زمین خشک و بلیک است که محدود به یک صندلی چرخدار و تمام است که مستلزم. اما در برف, بلیک در نهایت رو بیشتر و بیشتر مستقل در مونو-اسکی. او می تواند انتقال از صندلی چرخدار خود به تک اسکی های خود را در بند خود را در اجرای این دوره در chairlift خود و در خط دیگر برای آموزش و یا یک مسابقه اجرا اغلب بدون هر گونه کمک.

هنوز تروی است که وجود دارد برای هر عمل ارائه یک چشم ناظر و کمی فشار زمانی که مورد نیاز است — شاید یک افزایش تا بر روی chairlift صندلی. در برخی از بیشتر به چالش کشیدن تله کابین با هیچ ایمنی میله تروی را ضمیمه ایمنی بند از بلیک تک اسکی مهار به آسانسور فقط در مورد.

“من هنوز پدر خود” تروی گفت: با خنده در یک سفر تا تپه.

در سال 2017 و دوباره در سال 2018, Blake با حضور ملی مونو-اسکی اردوگاه هارتفورد اسکی های دیدنی و جذاب. میزبانی هر یک از ماه دسامبر غیر فعال ورزش در ایالات متحده آمریکا در کلرادو آن را یکی از بزرگترین کشور های زمستانی جشنواره برای افراد معلول است.

“در منطقه ما بلیک تنها تک اسکی مسابقه پس از آن خوب است برای او را به دیدن و اسکی با دیگران در سطح” تروی اشاره کرد.

Blake Eaton of Duluth waits in line to take a run with his mono-ski during a Team Duluth practice at Spirit Mountain in Duluth. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

بلیک ایتون از دلوت در انتظار در خط برای یک اجرا با مونو-اسکی در طول یک تیم دلوت عمل در روح کوه در دولوت. (کلینت Austin /[email protected])

آن بود که در آن منطقه ای و ملی دانلود آموزش اسکی اردوگاه که در آن مردم شروع به گفتن بلیک او در آینده در تک مسابقه اسکی, حتی اگر او تا به حال هرگز واقعا شتافت رقابتی قبل از.

“زمانی که یک بچه 12 یا 13 یا 14 و مربیان که در پارالمپیک گفتن او هستند او این نوع از پتانسیل است که بسیار چشمگیر” لارسون اشاره کرد.

پیوستن به تیم دلوت

غذای که مشاوره و رفتن به این زمستان بلیک می خواستم به سطح شیب دار تا آموزش های خود را رژیم به حرکت از تفریحی اسکی به رقابتی اسکی مسابقه. اما با دیگر تک اسکی روروک مخصوص بچه ها در منطقه و هیچ مونو-اسکی-خاص مربیان گزینه های خود را محدود می شد. بنابراین Eatons تبدیل شده به تیم, Duluth, این منطقه بزرگترین آلپ اسکی توسعه برنامه برای سفت جوانان اسکی بازان و snowboarders. آنها مطمئن نبودند که انتظار می رود.

چیزی که آنها پیدا شد آغوش باز. بلیک شرکت در تیم دلوت اسکی تمرین هر سه شنبه و پنج شنبه شب و بسیاری از شنبه صبح که وجود ندارد یک مسابقه. او همچنین با شرکت در یک زن و شوهر از Northland Junior مسابقه از سری مسابقات که در آن او تنها تک اسکی باز. تیم دلوت حتی با قرار دادن اولین معلول علامت پارکینگ در مقابل تیم ییلاقی در روح کوه فقط برای Eatons’ ون.

“آنها شده اند هیچ چیز کوتاه از استقبال به ما … این رابطه با تیم دلوت بزرگ بوده است” گفت: Troy ایتون در حالی که ایستاده در اسکی نیمه راه پایین گاندی رقصنده و تماشای بلیک اسکی.

در پایین هر عمل اجرا هر تیم Duluth, اسکی باز از جمله بلیک می شود یک ارزیابی سریع از یک مربی که به تماشای این اجرا از زیر. یک مربی در بالای اجرا ارائه می دهد مشاوره بیشتر. مسابقه اجرا می شود بر روی ویدئو دستگیر و تحليل قرار گرفت.

“شما می توانید او را بهتر و بهتر به دلیل آنچه که آنها قادر به اضافه کردن; از پیشنهادات خود را” تروی ایتون گفت: از تیم دلوت مربیان است. “بله آن را متفاوت (نوع اسکی) اما بسیاری از تکنیک تاکتیک های خطوط … آنها همه یکسان است.”

لیزا Gacek شهرهای دوقلو مبتنی بر تک اسکی مسابقه مربی برای شجاعت کنی (و مهتومدی مینه سوتا اول دبیرستان مربی برای سفت اسکی بازان آلپاین) موافق است.

Lisa Gacek (left) of Mahtomedi coaches Blake Eaton of Duluth Thursday during the Great Lake Mono-Ski and Race Camp at Spirit Mountain in Duluth. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

لیزا Gacek (چپ) از مهتومدی مربیان بلیک ایتون از دلوت پنج شنبه در طول دریاچه بزرگ تک اسکی و مسابقه اردوگاه در روح کوه در دولوت. (کلینت Austin /[email protected])

“صندلی بلیک اسکی بوت” Gacek اشاره کرد. “مهم نیست که چگونه شما اسکی شما باید بدانید که چگونه به نوبه خود اسکی. او را به شکل خطوط. او را به کشف کردن لبه ها و تاکتیک برای دریافت از طریق دروازه به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

“این همه در مورد چگونه به خوبی شما می توانید خود را به نوبه خود اسکی,” او اضافه شده است. “مهم نیست که چگونه شما خود را به نوبه خود اسکی.”

اولین مسابقه بزرگ در آینده

در اوایل ماه آوریل بلیک خود را تازه کشف تکنیک های زمستان در پارک کلرادو برای ایالات متحده آمریکا-کانادا تطبیقی ملی قهرمانی مسابقات اسکی. این رویداد تساوی بهترین تطبیقی اسکی روروک مخصوص بچه ها در شمال امریکا است.

“وجود خواهد داشت و ورزشکاران در این رویداد که مسابقه ای در این سطح برای 15 یا 20 سال. آن را یک ورزش شما لزوما سن از در 25 یا حتی 30. وجود خواهد داشت بازان به خوبی به 30s خود را گفت:” Gacek که همراه بلیک به کلرادو. “من مطمئن هستم که چگونه او را در مواجهه با این نوع از رقابت. اما من می دانم که بلیک قطعا پتانسیل را دارد که در سطح در برخی از نقطه. او تنها 15 و او در حال حاضر بسیار عالی اسکی باز.”

که برای ماده بلیک نیز رقابتی است با سورتمه حمل کردن بازیکن هاکی سفر به شهرهای دوقلو بارگیری در این هفته برای شرکت در یک سورتمه حمل کردن لیگ. او همچنین صندلی چرخدار و سافتبال و برنده 100-متر چرخدار داش در سال گذشته دولتی دبیرستان مسیر قهرمانی در سنت پل.

Blake Eaton of Duluth listens to coaches during the Great Lake Mono-Ski and Race Camp at Spirit Mountain in Duluth Thursday. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

بلیک ایتون از دلوت گوش به مربیان در طول دریاچه بزرگ تک اسکی و مسابقه اردوگاه در روح کوه در دولوت پنج شنبه. (کلینت Austin /[email protected])

با وجود تمام ستایش او, اما, Blake انتظار نیست هر مدال در کلرادو.

“من هیچ ایده چگونه من انجام دهد. این اولین بار من در یک مسابقه بزرگ است که می خواهم. اما شما هرگز نمی دانید تا زمانی که شما سعی می کنید” بلیک گفت.

او نمی لاف زدن و انتظارات خود را در حال پایین به زمین است اما او امیدوار هستند ،

“من یک رویا دارم و از بودن در (پارالمپیک) برخی از روز است و من قصد دارم به سعی کنید به را که اتفاق می افتد,” او گفت:. “احتمالا نه 2022 در (پکن) چین من تنها بود 17. اما شاید در 2026 در میلان (ایتالیا) به من که خیلی بیشتر تجربه. این چیزی است که من فکر می کنم قابل دسترسی است.”

هر کسی که او را تماشا اسکی احتمالا موافق است.

“من افتخار می کنم از او که در آن او در حال حاضر” تروی ایتون گفت: پسر خود را. “اما او تا به رویاهای خود را از بودن در ایالات متحده پارالمپیک تیم. و من مطمئن هستم که هر کسی می تواند او را متوقف کند.”

در مورد تطبیقی اسکی برنامه

شجاعت Kenny موسسه توانبخشی – Northland تطبیقی اسکی برنامه های آغاز شده در سال 1978 و کمک کرده است صدها نفر از مردم از توانایی های مختلف برای یادگیری اسکی. این زمستان وجود دارد 37 نفر در این برنامه و بیش از 100 داوطلب.

سراشیبی اسکی و اسنوبورد درس در دسترس هستند برای مبتدیان تا پیشرفته اسکی بازان. وجود دارد یک به یک آموزش تطبیقی تکنیک های اسکی است که به جای مردم با انواع معلولیت های جسمی و اختلالات بصری. تطبیقی اسکی و اسنوبرد درس در دسترس هستند در روح کوه غول ریج و Lutsen مناطق اسکی. ثبت است در ماه اکتبر برای شیب طبقات در weeknights در ژانویه و فوریه.

برای رفتن به اطلاعات account.allinahealth.org/events/54953 و یا تماس با اریک لارسون و یا علامت هانا در 218-726-4834. هزینه های و بورسیه های کاربردی در دسترس هستند در صورت درخواست.

انواع تطبیقی اسکی

مونو-اسکی: توسعه یافته برای افراد مبتلا به اسپینا بیفیدا متعدد پایین بدن قطع عضو و یا نخاع/مهره آسیب های تک-اسکی شامل نشستن در خصوص طراحی سطل-صندلی بالای واحد مرکزی اسکی. مونو-اسکی نیاز بسیار به خوبی توسعه یافته قدرت قسمت بالای بدن و کنترل به عنوان فرمان به کار گرفته شده است به طور کامل با چرخاندن بالاتنه و با استفاده از سلاح به خصوص با کوتاه قطب اسکی.

دو اسکی: شبیه به تک اسکی, بی-اسکی شامل یک صندلی بالای دو چوب اسکی به جای یکی. دو اسکی برای افرادی که دست نخورده پایین تر اما فقیر کنترل خود را از اندام ها. این می تواند شامل افراد مبتلا به اسکلروز متعدد دیستروفی عضلانی فلج مغزی آسیب های مغزی و یا آسیب های نخاعی. دوباره این خواسته مهم قدرت قسمت بالای بدن و کنترل به مانور دکل.

در مورد تیم دلوت

با ریشه و قدمت آن به سال 1965 تیم دلوت برتر آلپ اسکی تیم در Northland در خدمت کودکان و نوجوانان سنین 5-18 با رشد و نمو و رقابتی آموزش و مسابقه از برنامه های. آنها همچنین پیشنهاد اسنوبورد و اسکی برنامه های. تیم Duluth, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در روح کوه را فراهم می کند آموزش برای اکثر ورزشکاران در شمال شرقی و شمال غربی ایالت مینه سوتا و ویسکانسین است که رفتن به اول دبیرستان و منطقه ای و ملی اسکی آلپاین مسابقه مسابقات. رفتن به teamduluth.org برای اطلاعات بیشتر.

در مورد اسپینا بیفیدا

اسپینا بیفیدا یک نقص هنگام تولد رخ می دهد که هنگامی که ستون فقرات و نخاع لازم نیست فرم به درستی. این یک نوع از نقص لوله عصبی. این لوله عصبی ساختار است که در جنین در حال توسعه است که در نهایت می شود مغز نخاع و بافت است که در جوف قرار دادن آنها. اسپینا بیفیدا می تواند رخ دهد در هر نقطه در امتداد ستون فقرات اگر لوله عصبی نمی شود تمام راه را. هنگامی که لوله عصبی نمی شود تمام راه های ستون فقرات است که محافظت از نخاع نیست شکل و نزدیک به عنوان آن را باید. این اغلب منجر به آسیب به طناب نخاعی و اعصاب. اسپینا بیفیدا ممکن است باعث جسمی و ناتوانی های فکری است که طیف وسیعی از خفیف تا شدید. به شدت بستگی به اندازه و محل باز کردن در ستون فقرات و چقدر نخاع و اعصاب مبتلا هستند. هر سال حدود 1500 نفر از حاملگی مبتلا به اسپینا بیفیدا در ایالات متحده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به spinabifidaassociation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>