دلوت مدرسه مرز تغییرات تاخیر یک سال و

رئیس هیئت مدیره جیل Lofald ساخته شده یک حرکت است که بدون تغییر خواهد بود ساخته شده برای هر مرز برای 2020-2021 سال تحصیلی, اما خواهد شد در نظر گرفته شده برای 2021-2022 مدرسه سال پس از بیشتر اطلاعات به دست آمده توسط هیئت مدیره مدرسه و منطقه است. حرکت به اتفاق آرا تصویب شد. اعضای هیئت مدیره سالی ترنکا و کلی Durick Eder وجود ندارد از این نشست است.

هیئت مدیره مدرسه داده شد ممکن است توصیه شده توسط دولت های منطقه برای آینده مرز تغییرات به عنوان یک اطلاعاتی در مورد تنها در کسب و کار آن کمیته. دولت توصیه می شود با نزدیک شدن به مرز تغییرات مرحله به مرحله روند. اولین مرحله برای ایجاد تنظیمات به مدارس ابتدایی و به تصمیم گیری در مورد غوطه وری برنامه در حال حاضر در لوول مدرسه ابتدایی برای اجرای بعدی قرار می گیرند.

فاز دوم مستلزم ایجاد یک گروه کاری برای انجام تحقیقات بیشتر و کار در حال توسعه توصیه هایی برای دبیرستان مرز و یا استراتژی های دیگر. برنامه ریزی برای انتقال محل را بیش از 2020-2021 سال تحصیلی برای پیاده سازی در پاییز سال 2021 با توجه به توصیه.

بسیاری از اعضای جامعه و دانشجویان جوان صحبت کردن در جلسه دوشنبه با توجه به احتمال Misaabekong Ojibwe برنامه غوطه ور شدن در حال حرکت از لوول مدرسه ابتدایی ایجاد منطقه سرپرست به قطع اظهار نظر عمومی برای لحظه ای کوتاه برای برطرف کردن این ایده.

مردم در این نشست صحبت می کرد با شور و شوق برای نگه داشتن Misaabekong Ojibwe زبان برنامه غوطه وری در لوول. فعلی مرزی مطالعه ارائه سه گزینه برای لوول: حرکت Ojibwe برنامه به استو مدرسه ابتدایی را در آن غوطه ور شدن در تنها مدرسه و یا نگه داشتن آن را به عنوان است با سنتی اسپانیایی غوطه وری و Ojibwe غوطه وری دانش آموزان تحت یک ساختمان ،

“من می دانم که آن را بسیار غیر معمول برای ما به پرش در وسط از نظر عمومی, اما من می خواهم به روشنی در این مورد وجود ندارد نهایی طرح های ساخته شده (برای مرز تغییرات) و همانطور که ما کار کرده اند به جلو Misaabekong منتقل کرده است رو به جلو و به نظر در حال حرکت است. من فقط می خواستم به روشنی در مورد این که” سرپرست لایحه Gronseth گفت. “Misaabekong است نه حرکت رو به جلو به عنوان نظر برای جنبش در مکالمات ما پس از دریافت بازخورد و پس از ورودی های عمومی.”

Gronseth گفت: اخبار تریبون مکالمات بین دولت و استخدام مشاور شامل ترک همه سه برنامه در لوول, نگه داشتن مدرسه به عنوان آن در حال حاضر است.

بابی جو پاتر از Duluth, یکی از کسانی که صحبت در دوشنبه معرفی خودش در Ojibwe برای اولین بار به عنوان بسیاری از سخنرانان بود و پس از آن اشاره به این که آنچه که او گفت: او می داند که از زبان او. پاتر که یک پسر در Ojibwe برنامه گفت: صحبت های دوشنبه شب بود یک تجربه عاطفی.

“من احساس می کنم واقعا خوش شانس توسط مردم که تصمیم به قرار دادن با هم Misaabekong به طوری که پسر من و دیگر بچه ها من برای مراقبت از دسترسی دارند که من نمی باید” هری پاتر, گفت:, و اضافه کرد که اگر با برنامه حرکت می کند پسر او دیگر نمی خواهد بود قادر به حضور در این برنامه است.

پس از Gronseth روشن وجود دارد بدون توجه به حرکت Ojibwe برنامه غوطه وری بقیه کسانی که مایل به صحبت در مورد جزئیات خود را آماده اظهارات و تشکر از Gronseth برای روشن شدن. اگر یک سخنران آنا Splady از چاقو رودخانه شک و تردید بود و گفت: او می خواهم به آن را ببینید در نوشتن.

“من پدر و مادر دو فرزند در Misaabekong و آنها آن را دوست دارم و هیجان زده برای رفتن به مدرسه هر روز, اما در حال حاضر آنها نگران از دست دادن خود را در مدرسه” Splady گفت. “من نگران تکرار سرکوبگر تاریخی سیاست هایی که رخ خواهد داد اگر یک گروه از مردم بومی است آواره از یک مدرسه است که در خانه خود واقع در مرکز این منطقه به یک مدرسه در لبه بیرونی از منطقه است. وجود دارد عادلانه تر راه از جابجایی Misaabekong برای حل هر گونه بالقوه آینده ازدحام بیش از حد در لوول.”

هیئت مدیره بود و انتظار می رود برای دریافت توصیه نهایی از دولت های منطقه و مشاور برای مرزهای ماه آینده بود اما به تعویق افتاد چرا که هیئت مدیره است که انتظار می رود به مصاحبه داوطلبان و استخدام سرپرست جدید در ماه آینده. Gronseth آخرین روز 30 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>