دلوت, مدرسه, مدیره تصویب سرپرست قرارداد

این Duluth, مدرسه, مدیره به اتفاق آرا تصویب یک قرارداد سه ساله با منطقه جدید سرپرست.

جان ماگاس شروع خواهد شد ژوئیه 1 در حقوق و دستمزد سالانه از $187,500 با 2 درصد افزایش میله میله برای سال دوم و سوم. ماگاس برداشت شد ماه گذشته به جای خروجی سرپرست لایحه Gronseth اما روز سه شنبه قرارداد تصویب نهایی انتخاب شده است.

“جان تجربه حرفه ای به خصوص در زمینه سهام و بهبود مستمر را در خدمت ما دلوت جامعه خوب” رئیس هیئت مدیره جیل Lofald در بیانیه ای گفت. “او به وضوح پرشور و مشتاق و ما مشتاقانه منتظر به کار با او را به عنوان ما حرکت مدارس ما به آینده است.”

ماگاس’ حقوق و دستمزد است که یک ضربت که از Gronseth که درآمد $174,800 در سومین و آخرین سال قرارداد خود را. Gronseth به زودی به عنوان سرپرست در سنت پیتر, Minn., پس از هشت سال کار در دولوت.

ماگاس در حال حاضر دانشیار سرپرست بهبود مستمر برای Green Bay منطقه مدرسه منطقه در ویسکانسین.

“من هر دو فروتنی و افتخار در حال انتخاب به عنوان سرپرست” او در بیانیه ای گفت. “همانطور که من می دانم در مورد دلوت روشن است این است که جامعه ای که ارزش های آموزش و پرورش است. که هیجان انگیز است. من مشتاقانه منتظر به کار با کارکنان و خانواده ها و شهروندان یادگیری در مورد نقاط قوت و چالش های ما و ایجاد یک مسیر رو به جلو با هم به نفع همه دانش آموزان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>