دلوت خرده فروشان به طور موقت نزدیک درب تمرکز مجدد مدل کسب و کار در میان coronavirus همه گیر

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام تعطیلی رستوران ها و بسیاری از جاهای دیگر تجمع در اوایل این هفته. کسب و کارهای کوچک مانند بوتیک های محلی و خرده فروشان مجاز به باز باقی می ماند — اما بسیاری از آنها تنها انجام این کار با افزودن خدمات جدید با هدف مهار ویروس.

محلی متعلق به اوج کتابفروشی در غرب دلوت تصمیم گرفت به طور کامل درهای خود را به عموم مردم گفت: مالک باب Dobrow. آنها نیز تا به حال برای کاهش ساعت کارکنان. در حال حاضر کارکنان را درست و کامل کتاب سفارشات و همچنین به عنوان پاسخ کتاب توصیه سوالات.

Libby Fina of Duluth looks at a book Wednesday from a cart containing free books outside of Zenith Bookstore in West Duluth. Even though the store is closed due to the COVID-19 pandemic, owner Bob Dobrow is offering free books to the community. The cart will be in front of the store when the weather allows for it. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

لیبی Fina از دلوت به نظر می رسد در یک کتاب جمعه از یک سبد حاوی کتاب های رایگان خارج از اوج کتابفروشی در غرب دولوت. حتی اگر فروشگاه بسته است با توجه به COVID-19 گیر صاحب باب Dobrow ارائه رایگان کتاب به جامعه است. سبد را در مقابل فروشگاه زمانی که آب و هوا اجازه می دهد برای آن است. (کلینت Austin / [email protected])

این تصمیم را “رانده شده توسط یک واقعا حس قوی از مسئولیت اجتماعی” Dobrow گفت. او گفت که کسب و کار در یک موقعیت خوب را به سرب در به حداقل رساندن تماس های اجتماعی.

پس از اعلام آن را دیگر نمی خواهد به روی عموم باز آنلاین سفارشات برای کتابفروشی افزایش یافته است توسط یک عامل از چهار یا پنج.

“این واقعا چیزی (و) فوق العاده در حال حرکت به من … چقدر مردم نوع از وحدت را به ما,” او گفت:.

سفارشات آنلاین نمی خواهد برای جبران از دست فرد, فروش, اما آنها کمک خواهد کرد که فروشگاه حفظ وضع موجود تضمین اجاره و کارکنان پرداخت می شود Dobrow گفت.

“(می خواهیم) حفظ یک سطح که در آن ما در حال خونریزی است که آنچه ما امیدوار,” او گفت:. “من فکر می کنم ما قادر خواهد بود به صورتی که خرید و فروش آنلاین در سطح آنها بوده است روز گذشته.”

This cart outside of the side door of Zenith Bookstore in West Duluth is where customers can pick up orders that they purchased online or over the phone. The store is closed to the public but is offering other ways to get products during the COVID-19 pandemic. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

این سبد در خارج از درب سمت اوج کتابفروشی در غرب دلوت است که در آن مشتریان می توانند انتخاب کنید تا دستور که آنها خریداری شده به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن. فروشگاه به روی عموم بسته است اما ارائه راه های دیگر برای دریافت محصولات در طول COVID-19 بیماری همه گیر. (کلینت Austin / [email protected])

McTavish گلدوزي استودیو در چستر نهر محله باز ماندن اما محدود به فروشگاه ظرفیت به سه نفر صاحب کارن McTavish گفت. آن را نیز اضافه شده منظقه افت و وانت حصول اطمینان از کسب و کار هنوز هم می تواند دریافت و انجام سفارشات.

حتی با مشتریان ماندن در منزل او گفت: کسب و کار دریافت کرده است به اندازه کافی کار برای باز بماند و پشتیبانی یکی دیگر از کارکنان.

“کسب و کار در اطراف من در حال بسته شدن و این واقعا ترسناک احساس. … همه چیز داره عالی تا زمانی که آنها نمی,” او گفت:. “اکثر مردم خواهد بود دوخت و با استفاده از پارچه که در سمت روشن از این چیز.”

برای اطمینان از مشتریان احساس راحتی در هنگام خرید, Duluth, در حال اجرا Co. گسترش آن از راه دور فرصت های خرید با اضافه کردن ویدئو کنفرانس برای, خرید جدید گزینه های تحویل و منظقه وانت گفت: Clint آگار که صاحب کسب و کار محلی با همسرش, Andrea.

“این نوع از (محلی) کسب و کار بستگی به درآمد و هزینه” کلینت آگار گفت. “ما باید به تعادل است که با ایمنی از همه است.”

کارکنان ارائه خواهد شد خرید در عرض 10 مایل شعاع فروشگاه واقع در 1026 E. برتر سنت برای دست کمک به مردم همچنین می توانید راه اندازی یک تماس تصویری با یک کارمند با تماس 218-728-1148 و یا با ایمیل [email protected] — خدمات آنها انتظار می رود را انتخاب کنید تا دیگر مردم در قرنطینه.

“ما به عنوان یک آجر و ملات (ارائه) بسیاری از گزاره ارزش در گفت و گو در تعامل با مشتریان فراتر از (فروش) محصولات” کلینت آگار گفت. “مردم در بسیاری از اوقات آنها می خواهند بازخورد.”

آنها به کاهش ساعت کارکنان, اما نگه داشتن همه کار.

“این نوع از تاسف قطعه از آن را,” او گفت:.

آگار تشویق مردم به خارج.

“در حال اجرا است امن ترین راه در حال حاضر برای حفظ اجتماعی فاصله و حفظ, سلامت,” او گفت:.

یکی از جدید لینکلن پارک کسب و کار است تغییر مدل کسب و کار خود — قبل از اینکه آن را حتی تا به حال فرصتی برای باز کردن درب های خود را.

با بسیاری از امید بستن به ماندن در خانه و مغازه Liila بوتیک ramped تا حضور آنلاین خود لیست به عنوان بسیاری از محصولات خود را که ممکن است حاضر با توجه به انتشار اخبار از این شرکت است.

بوتیک ارائه منحصر به فرد لباس و لوازم جانبی تا به حال برنامه ای برای باز کردن درهای خود را در ماه اکتبر در 2022B W. برتر سنت اما تاخیر در ساخت و ساز را تحت فشار قرار دادند که تاریخ به عقب.

هنگامی که آن را راه اندازی عمده حضور آنلاین نیست در ابتدا یک بخش از فروشگاه برنامه.

“ما می خواستیم مردم را به لذت بردن از تجربه خرید در یک فروشگاه کوچک. ما می خواستیم آنها را به قادر به دیدن موارد آنها را لمس کنید و سعی کنید آنها را در یک محیط راحت” مالک مشترک آماندا Rolfe نوشت. “که تمرکز باقی می ماند اما ما باید به رسمیت شناختن آنچه در محیط فعلی به نظر می رسد.”

Bartender Aaron Benson fills a bottle with denatured alcohol spray for customer Krista Sivertson at Vikre Distillery Monday afternoon. Vikre announced on social media they are offering the sanitizer for free and encourage people to bring an empty container up to 16 ounces. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

متصدی بار هارون بنسون را پر می کند یک بطری با الکل دناتوره اسپری برای مشتری Krista Sivertson در Vikre رسومات دوشنبه بعد از ظهر. Vikre اعلام کرد در رسانه های اجتماعی آنها ارائه ضد عفونی کننده به صورت رایگان و تشویق مردم را به یک ظرف خالی تا 16 اونس. (تایلر Schank / [email protected])


اگر چه موظف به بستن آن taproom, Vikre رسومات آوردن مردم در ارائه رایگان ضد عفونی کننده دست.

کارخانه یا محل تقطیر در حال حاضر مواد مورد نیاز برای ضد عفونی کننده دست. از ظهر تا 5 بعد از ظهر روزهای هفته عمومی می تواند به توقف و دریافت 16 اونس در حالی که کسب و کار و نهادهای دیگر می توانید دریافت تا یک گالن کوکتل اتاق مدیر David مریرا گفت.

“امیدوارم این یک نکته مثبت است که دیگران را مدل” او گفت:.

Along with offering free sanitizer spray, Vikre Distillery posted signs encouraging people to wash their hands in the sink next to the kitchen. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

همراه با ارائه رایگان ضد عفونی کننده اسپری Vikre رسومات ارسال شده نشانه های تشویق مردم برای شستن دست های خود را در غرق در کنار آشپزخانه. (تایلر Schank / [email protected])

برای اطلاعات بیشتر

این دلوت منطقه اتاق بازرگانی یک به روز رسانی لیست از کسب و کار فعلی تعطیلی ساعت و بیشتر: duluthchamber.com/supporting-local-businesses.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>