دلوت مدارس دولتی در صورت کسری بودجه زیادی برای 2020-2021 سال تحصیلی

مقدماتی بودجه, Duluth, مدارس دولتی نشان می دهد که کسری بودجه بیش از $1.159 میلیون در این صندوق به طور کلی.

منطقه CFO کتی اریکسون گفت: Duluth هیئت مدیره مدرسه در هفته گذشته هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار است که باید انجام شود در حال حاضر و زمانی که بودجه نهایی تایید شده در ژوئن 16, اما کاهش ممکن است لازم باشد.

بودجه های مقدماتی نشان می دهد افزایش بیش از $1.88 میلیون دلار درآمد اما افزایش دلار 3.165 میلیون دلار در هزینه های. بزرگترین پرش در هزینه ها می آید از بینی $1.59 میلیون افزایش در آموزش و پرورش ویژه آموزش و 1.1 میلیون دلار افزایش در سلامت حساب بازنشستگی سهم.

سهم افزایش یک تعهد قراردادی برای همه واجد شرایط منطقه کارکنان است که بر اساس یک درصد از خارج از جیب هزینه را افزایش می دهد.

“این چیزی است که ما در مورد در ماه ژانویه به دلیل خارج از جیب هزینه برای بیمه ما به نظر می رسد افزایش حتی اگر ما ندارد و تعداد نهایی نشده است,” اریکسون گفت. “این چیزی است که ما می تواند برنامه ریزی شده برای تا زمانی که ما شنیده تغییر که از جیب هزینه (برای بهداشت و درمان)” اریکسون گفت.

به ویژه آموزش و پرورش هزینه افزایش اریکسون گفت که آنها امیدوارند به حفاری است که کمی بیشتر است.

به دلیل پیش بینی کسری اریکسون گفت: آنها در حال حاضر برنامه ریزی در بودجه عمومی صندوق تعادل افزایش 500,000 دلار برای سال مالی آینده افزایش s هیئت مدیره مدرسه متعهد به انجام در هر سال. این منطقه قادر به انجام این کار برای 2019-2020 سال تحصیلی.

دولت فدرال تنها 5 درصد از بودجه خود را به منطقه و به طور کلی صندوق. دولت را فراهم می کند 76% و 19% توسط ملکی مالیات بر املاک.

“اگر این است یک تماس به اسلحه برای قانون گذاران است که ما نیاز به صندوق عمومی آموزش و پرورش من نمی دانم چه است” عضو هیئت مدیره مدرسه سالی ترنکا گفت: در کمیته مالی جلسه هفته گذشته با اضافه کردن این منطقه دارای بزرگترین CFO و تیم امور مالی و این کسری بودجه نیست با توجه به سوء مدیریت مالی.

هیئت مدیره مدرسه است انتظار می رود به تصویب اولیه بودجه در طول آن جلسه به طور منظم در 6:30 p. m. روز شنبه. این جلسه برگزار خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس و بصورت زنده در یوتیوب و منشور کانال کابل 187. نظر عمومی را می توان جلوتر از زمان با ایمیل [email protected] بعد از دوشنبه 4 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>