دلوت کتابخانه های عمومی شروع به منظقه وانت

این دلوت کتابخانه های عمومی ارائه خواهد شد منظقه وانت شروع دوشنبه 27 آوریل ،

منظقه وانت اجرا خواهد شد از ساعت 10 صبح تا ظهر و 1 تا 4 بعد از ظهر روزهای دوشنبه تا جمعه در کتابخانه اصلی محل 520 W. برتر سنت کاربران می توانید انتخاب کنید تا آیتم ها در میشیگان خیابان کنار کتابخانه با توجه به انتشار اخبار از کتابخانه.

وانت قرار ملاقات می تواند محفوظ شروع جمعه برای کاربران با موارد در خود نگه دارد. مواد می تواند درخواست را از طریق فروشگاه آنلاین در duluthlibrary.org. شروع جمعه, مارس 27 مشتریان همچنین می توانید در تماس رزرو در 218-730-4200 بین 9 صبح و ظهر و 1-5 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه.

به 10 مورد می تواند در برای وانت در حالی که e-دسترسی موقت cardholders می توانید تا پنج مورد. Interlibrary وام در حال حاضر در دسترس است و تنها موارد در قفسه در کتابخانه های عمومی و مکان های در دسترس هستند برای درخواست آزادی می خواند.

کتابخانه نیست پذیرش می گرداند و یا کتاب کمک های مالی در هر مکان.

این شهر ایمنی و افسر آموزشی مورد تایید این منظقه خدمات. این سرویس اجازه می دهد تا کارکنان و مراجعان به عمل اجتماعی فاصله; کارکنان نیز با استفاده از پارچه پوشش صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>