دلوت بلوس بخشی از مونگر دنباله بسته برخی از پارک جاده ها به رانندگان برای تشویق اجتماعی فاصله

شهر دولوت برف پاک است از یک بخش از ویلارد مونگر دولتی نوین و محدود وسایل نقلیه از چندین جاده در لینکلن پارک و Lester پارک پس از دریافت گزارش از “نا امن تراکم” در امتداد Lakewalk در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

امید است که به مردم بیشتر مکان برای پیاده روی و یا دوچرخه سواری در حالی که هنوز حفظ اجتماعی فاصله این شهر گفت.

“سطح ازدحام مشاهده روی Lakewalk آخر هفته گذشته و اکثر شب این هفته باعث می شود آن را دشوار برای ساکنان برای حفظ 6 فوت جدایی لازم برای جلوگیری از انتقال COVID-19,” دلوت پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر جسیکا پترسون گفت: در انتشار اخبار. “ما ساخته شده اضافی مسیرهای پیاده روی در دسترس است به طوری که ساکنان می تواند از نو خلق کردن و بدون به خطر انداختن سلامت عمومی است.”

1-مایل بخش از مونگر دنباله شخم زده شد از Pulaski خیابان به Beaudry خیابان در دولوت را نورتون پارک و کنار رودخانه محله. این شهر را ” تلاش برای شخم دیگر بخش های باقی مانده 5 مایل از مونگر دنباله داخل شهر.

این شهر همچنین بسته یک مایل-بخش طولانی از هفت پل در جاده Lester پارک ترافیک پس از آن می توان با استفاده از پیاده و دوچرخه سواران. هنگامی که اضافه شده به مداوم فصلی بسته شدن افق پارکوی در شاهین ریج بسته شدن ایجاد 3.5 کیلومتر از جاده پارک باز تنها به دوچرخه و پیاده در این شهرستان گفت.

در نهایت این شهرستان بسته نیم مایل بخش از لینکلن پارک درایو اجرا می شود که به موازات میلر نهر.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>