دلوت پزشک تجویز تغییر سبک زندگی برای سلامت بهتر

زمانی که یک خبرنگار وارد بر ساعت ظهر سه شنبه گذشته دکتر جیسون Buffington کنار ناهار خود را به صحبت کنید.

اما ناهار خود را بخشی از داستان است. برگزار شد در عمق کم Tupperware ظرف آن شامل کاهو و چغندر لوبیا garbanzo و تربچه. شام شب قبل شده بود گیاهی فلفل قرمز. صبحانه شامل یک کاسه بلغور جو دوسر با انواع توت ها و شیر سویا و بذر کتان.

که نه همیشه به صورت 50 ساله پزشک و خانواده اش.

“ما تا به حال یک سالاد هر روز و من همیشه دوست داشتم میوه” پزشکی خانواده دکتر گفت در دفتر خود در Essentia سلامت-غرب دلوت درمانگاه. “اما … هر هفته منجمد پیتزا و مرغ و احتمالا گوشت قرمز و با بچه ها مشغول گاهی اوقات ما خوردن در رستوران ها.”

حدود هشت سال پیش Buffington خانواده انتقال به یک رژیم غذایی بر اساس, طبیعی, غذاهای کل. او خود را نه یک وگان و گیاهخواری, اما گوشت تقریبا هیچ بخشی در رژیم غذایی خود را.

با تقریبا انجیلی تعصب و غیرت او طرفداران برای بیماران خود را به انجام همان.

“شما کمی از بیماران که در واقع تغییر” Buffington گفت. “و ناگهان آنها آمد و آنها رو از شر دیابت خود را و یا خود را (بالا) و فشار خون شما آنها را خاموش داروها. که واقعا هیجان انگیز است. به عنوان یک پزشک آن را نه فقط در نوشتن بیشتر و بیشتر و بیشتر نسخه.”

Buffington است بنابراین متعهد به ایده بهبود بهداشت و درمان از طریق تغییر شیوه زندگی است که پنج سال پیش او به دست آورده گواهینامه از کالج آمریکایی شیوه زندگی, پزشکی. او در میان تنها 16 پزشکان در مینه سوتا با صدور گواهینامه که به گفته یک سخنگوی این دانشگاه است. تنها سه نفر دیگر از متخصصان بهداشت و درمان در دولت تایید شده است. Buffington را همکار تاد Plocher یک دستیار پزشک گرفته, کالج آموزش درسی.

Buffington علاقه در موضوع آغاز شد و تنها حدود هفت یا هشت سال پیش, او گفت:. یک دونده او خواندن یک کتاب در مورد این موضوع ارائه اطلاعات است که جدید بود به او.

“این مورد صحبت کردیم که شیر ممکن است که سالم برای ما,” او گفت:. “و من فکر کردم که در نوع خود عجیب و غریب. من بهتر است نگاهی به این.”

آن چراغ Buffington به مطالعه عمیق از تغذیه به تغییر در خود, خانواده, شیوه زندگی, و به کشف و احتمالی شیوه زندگی, پزشکی و صدور گواهینامه.

آن همه به او Buffington گفت. آن را تا به حال نشده است به تدریس در دانشکده پزشکی.

“متاسفانه embarrassingly پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال تدریس نمی شود خیلی در مورد تغذیه و اثرات آن بر بیماری های ما در دانشکده پزشکی و یا حتی در هر یک از ما, پزشکی, آموزش, دوره,” او گفت:. “آن را در مجلات که عمدتا دارویی-حمایت مجلات. شما نمی پیدا کردن مطالعات در تغذیه است.”

اما تغذیه و دیگر جنبه های شیوه زندگی مانند ورزش و مقابله با استرس — در حال حاضر بازی یک بخش کلیدی در Buffington را مشاوره با بیماران خود را. که شامل یک موج جدید از بیمارانی که دیدن او به طور خاص برای شیوه زندگی, پزشکی, مشاوره در Essentia سلامت سلامتی درمانگاه در هرمانتاوون.

اما در یک فست فود اندازه فوق العاده نوشیدنی شیرین فرهنگ می توان آن را سخت به فروش برساند.

“من فکر ‘من رو به تخم مرغ طلایی در اینجا و همه من باید انجام دهید این است که به مردم بگویید و همه را به رفتن به تغییر دهید,'” Buffington مرتبط است. “هفت سال در, من می توانم به شما بگویم که 5% از بیماران من را ساخته اند هر گونه تغییر.”

در میان 5% است تامی کماندار.

Tommy Archer credits dietary changes with keeping his prostate cancer at bay.

تامی کماندار اعتبارات تغییرات در رژیم غذایی با نگه داشتن سرطان پروستات خود را در خلیج است.

یک عامل املاک و مستغلات و سابق راننده حرفه ای مسابقات آرچر شد با اشاره به Buffington توسط اچ پنج سال پیش هنگامی که او بازگشت از کلینیک مایو پس از دریافت 33 اشعه برای درمان سرطان پروستات است.

او اعتبار رژیم غذایی حمایت Buffington برای نگه داشتن سرطان از تکرار.

“اما ما می دانیم که آن را هنوز هم وجود دارد” گفت: آرچر, 65. “و ما می دانیم که اگر من به خوردن برخی از غذاهای اشتباه آن رشد خواهد کرد.”

به عنوان شواهد او در اشاره به حال دسر در کریسمس و سال جدید یک زن و شوهر از سال پیش. او PSA دو برابر شده است.

چرا او تصمیم به گوش دادن به Buffington?

“او برگزار شد تا دو انگشت” آرچر گفت. “و او جابجا شدم یکی از بزرگ و گفت:” شما می توانید زندگی می کنند و او جابجا شدم یک کمی و گفت: “یا شما می میرند.’ او گفت: “شما رو به را انتخاب کنید آنچه که شما در حال رفتن به انجام.’ و بود که من چرا.”

کماندار رفت و در یک رژیم غذایی متشکل بیشتر از میوه ها و سبزیجات با برخی از مرغ و ماهی. ماه اول سخت ترین, او گفت:, و آن را ادامه داد تا سخت را برای چند ماه آینده.

سپس Buffington ساخته شده آن سخت تر است.

“او گفت:” من می خواهم شما را به برش های مرغ و ماهی,'” آرچر مرتبط است. “من گفتم:” آه شما من شوخی. چه هستم من قرار است به غذا خوردن؟’ و او می گوید: “شما می خواهید برای زنده ماندن.'”

او حذف شکر از رژیم غذایی خود را. او رفت و از نوشیدن پنج یا شش قوطی پاپ یک روز به نوشیدن هیچ در تمام. او به ندرت مصرف الکل اما آیا لذت بردن از طعم و مزه از گاه به گاه آبجو آرچر گفت. در حال حاضر او ندارد.

یک از چهرههای شناخته شده است که صریح در مورد تفاوت تغییر در شیوه زندگی را برای او ساخته شده است آرچر تبدیل به چیزی غیر رسمی مشاور خود را. او گفت: از کسی که او مواجه می شوند در ورزشگاه که از او پرسید: “اگر من جلوگیری از خوردن قند را من برای زنده ماندن؟” “و من گفتم: ‘شما آیا راه بهتر است.'”

دیگر مرد پیوست مراقب وزن و دهکدهای از دست داد 16 پوند آرچر گفت.

بیشتر مردم به خرید ممکن است نیاز به تغییر سیاست Buffington گفت. او اشاره کرد که سیگار کشیدن کاهش یافته است که مالیات بالا رفت و قوانین تصویب شد ممنوعیت سیگار کشیدن در برخی از مناطق.

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به مراقبت های بهداشتی است که واقعا تغییرات مردم را به رفتارهای,” او گفت:. “ما مربیان. ما باید بخشی از رانندگان. اما آن را به سلامت (کارگران) کمک به درایو سیاست که واقعا در رفتن به امید تغییر رفتارهای کمی.”

شیوه زندگی, پزشکی ارائه شده در Essentia سلامت سلامتی کلینیک-هرمانتاوون, 4289 Ugstad جاده ها است. ساعت 7:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. یک وقت ملاقات با تماس 218-786-3100.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>