دلوت شهردار به تشخیص درگیر شهروندان از طریق زوم

دلوت شهردار امیلی لارسون و Northland AmeriCorps مشترک برگزار خواهد شد مجازی جلسه سهشنبه به رسمیت شناختن “سهم قابل توجهی از درگیر شهروندان” با توجه به انتشار اخبار از شهر دولوت.

نشست سالانه بخشی از خدمات ملی به رسمیت شناختن روز به طور معمول طول می کشد محل در تالار شهر اما در این سال آن برگزار خواهد شد به عنوان یک زوم ویدئو کنفرانس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این رویداد را برجسته تلاش های کسانی که در خدمت با خواندن و ریاضی سپاه, Inc., شمال واقعی AmeriCorps, Ecolibrium3, AmeriCorps ویستا, مینه سوتا, GreenCorps شمال, بستر تاریخی, حفاظت سپاه, مینه سوتا, حفاظت, سپاه و سران سپاه.

مردم را دعوت به شرکت در این نشست در زوم.ما در شماره 260 728 556. کسانی که بدون یک کامپیوتر می تواند شماره گیری در 1-312-626-6799. این رویداد می گیرد از 1-2 بعد از ظهر

“AmeriCorps اعضا ارائه یک سرویس به دلوت جامعه هر سال” لارسون در بیانیه ای گفت. “بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی تکیه بر این اعضای حیاتی نقش خود را در سازمان. من واقعا مشتاقانه منتظر شنیدن از همه اعضا و جشن موفقیت های خود در این رویداد است.”

برای اطلاعات بیشتر nationalservice.gov/serve/Recognitionday یا دیدن این رویداد Facebook صفحه در facebook.com/events/923240244792009.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>