دلوت شهردار طول می کشد تا گرما برای کتابخانه های نیروی انسانی کاهش

لارسون رفت و از طریق کارکنان را پیش بینی توصیف در جزئیات چگونه این شهر درآمد به نظر می رسد به احتمال زیاد به سقوط هر نقطه از $20.7 میلیون دلار 38.2 میلیون دلار از بودجه این سال است. با این حال او با اشاره به مشکل نیروی انسانی کاهش و او را به عنوان “درد” و “وحشتناک.”

“من می دانم که به عنوان یک تیم رهبری ما کار فوق العاده سخت فقط برای رسیدن به این نقطه و واقعا به عنوان شفاف که ممکن است که این شرایط وخیم که ما در. و در حالی که من می خواهم هر چیزی را نمی شود در این موقعیت به عنوان یک شهردار — من می خواهم هر چیزی را نمی شود در این موقعیت به عنوان یک سازمان — این موقعیت است که ما در. بنابراین من سعی می شود بسیار واقع گرایانه در مورد دامنه کار جلوتر از ما” لارسون گفت.

اعلام کرد که 49 کارکنان شهرستان خواهد بود گذاشته آمد در روی پاشنه قبلی تصمیم به اجازه رفتن از 45 موقت تا حد زیادی از کارگران فصلی. دلوت همچنین قرار دادن یک توقف استخدام ترک 18 بیشتر موقعیت های خالی پر نشده.

نیروی انسانی کاهش خواهد شد در نتیجه پس انداز ماهانه از $230,000 گفت: نوح Schuchman, Duluth, رئیس مسئول امور اداری.

شهر نمایندگان دریافت یک مجموعه از ایمیل سوال طرح شهر به اجازه رفتن از کتابخانه کارگران موثر مارس 8 با حدود 30 نفر وزن در برابر توده اخراج بیش از نیمی از کتابخانه کارکنان. بسیاری از سوال که چرا کارگران نمی تواند furloughed به جای اجازه دادن به آنها برای حفظ سلامت پوشش.

Schuchman توضیح داد که “Furloughing یک گزینه نیست طبق زمان AFSCME (American Federation of State, شهرستان و شهری کارکنان) قرارداد با شهر دولوت.”

او گفت: تحت تاثیر کارکنان قادر خواهد بود برای حفظ سلامت خود از طریق پوشش ممکن است و افزود: “هدف ما همچنان به کارکنان به عنوان اوایل به عنوان ما قادر هستند هر چند ما انتظار دارند که حداقل 60 روز است.

تکنسین های کتابخانه و دیگر گذاشته و کارگران شهرستان می تواند انتخاب کنید به ادامه حفظ پوشش خود را فراتر از آن ممکن است اما مورد نیاز خواهد بود را انتخاب کنید تا کامل بیمه tab تحت تلفیقی اتوبوس بودجه آشتی عمل اغلب به عنوان کبرا ،

دلوت عمومی کتابخانه ها و دیگر ساختمان شهرداری بسته شده اند را به عموم از مارس 17 برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus است که مسئول در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

اما اونا Ryme یکی از تکنسین های کتابخانه است که در مورد از دست دادن شغل خود نوشت: “حتی در حالی که کتابخانه تعطیل شده است را به عموم کارکنان کتابخانه شده اند نوآورانه در توسعه خدمات است که ارائه می شود می تواند از راه دور. ما میزبانی آنلاین چیزهای بی اهمیت بازی ها, storytime و متوسط درجه خوانش محلی نویسنده ویدئوها ایجاد e-دسترسی به کارت های دیجیتال و مواد جمع آوری منابع برای کمک به جامعه ما از طریق منحصر به فرد خود را COVID-19 تجارب آغاز یک مرجع آنلاین کتابداری و اطلاع رسانی خدمات و حتی سازمان بداهتا جامعه برنامه خواندن.”

در یک ایمیل به شهرستان نمایندگان نوح Schuchman نوشت: “تا کنون این شهر انتخاب کرده است برای نگه داشتن کارکنان است که قادر به کار بیش از شش هفته گذشته اما از نظر مالی ما قادر به انجام این کار برای مدت طولانی. کسانی که گذاشته در این زمان برخی از کارکنان که قادر به انجام کار خود را توابع با توجه به تاثیر COVID در شهرستان امکانات.”

“من تا به حال گفتگو با هر یک از این شهر شش چانه زنی واحد در مورد برخی از امتیازات بالقوه که ممکن است ما قادر به کار با آنها را به عنوان یک راه برای بیشتر صرفه جویی در پول به عنوان ما در این نگاه در انتظار کمبود. که شامل پتانسیل بازنشستگی مشوق پتانسیل مورد نیاز برای به روز کردن و یا furloughs برای کارکنان اختیاری اخراج که در آن مناسب و سپس به دنبال در چگونه ما می تواند به توقف به عنوان دستمزد به ما نگاه در سال آینده-به علاوه همانطور که ما در راه به تلاش برای ایجاد ثبات در این شهر بودجه” Schuchman گفت: شورای.

Schuchman تشکر کسانی که نمایندگان اتحادیه ها برای آمدن به میز به بحث در مورد امکان قرارداد تغییرات “را به عنوان ما همه کار نسبت به دراز مدت در تلاش برای نجات به عنوان بسیاری از وقت موقعیت به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>