یک دلوت مرد التماس کرد گناه را به نقش خود در مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ 40 ساله یعقوب Jared Borman از دلوت.

جیمی Philanders McNeary, 51, به نظر می رسد در ششم دادگاه منطقه در دولوت در روز جمعه توافق کردند به حق خود به دادگاه برای کمتر صدور حکم است.

McNeary و یعقوب اردن Johnson, 27, از ناظر بودند و هر دو متهم سوم-مدرک کمک و معاونت در جرم قتل خود را برای اتصال به دسامبر سال 2018 بیش از حد.

در ماه ژانویه یک هیئت منصفه در بر داشت جانسون به جرم کمک و معاونت در جرم سوم-قتل درجه.

در طول تقاضای دادرسی McNeary گفت: رسیدگی به پرونده وکیل ویکتوریا Wanta او و جانسون بودند متقابل دوستان از طریق احزاب و فروش مواد مخدر, اما او نمی دانست که Borman قبل Dec. 14.

McNeary گفت: در آن روز جانسون از او خواست به ملاقات در یک ایستگاه گاز در شرق تپه محله به نمره برخی از مواد مخدر و فروش وسیله نقلیه خود را. او گفت که او انتظار نیست Borman می شود نیز وجود دارد.

در ایستگاه گاز McNeary گفت: او رو به خودرو با دو نفر دیگر مردان و فروخته شده در حدود 20 دلار ارزش هروئین — در مورد 0.1 گرم — به جانسون که پس از ارائه آن به Borman.

در پاسخ به ششم قضایی منطقه قاضی اریک Hylden, McNeary پاسخ مثبت است که او را درک اقدامات او منجر به مرگ Borman.

“ما نمی گوییم شما در نظر گرفته شده و هر آسیب, اما وجود دارد یک احتمال با اقدامات شما در زمان است که می تواند باعث مرگ او” Wanta گفت.

با توجه به شکایت کیفری Borman خانه بازگشت و حدود 7:30 بعد از ظهر آن روز را به حمام رفت تا دوش. سه ساعت بعد پسر قربانی پیامک قربانی دختر گفت: پدر او را به حال شده است در حمام از یک مدت زمان طولانی و که او نمی تواند او را از خواب بیدار. این دختر به خانه بازگشت از محل کار و قربانی بی در حمام با یک سرنگ در این نزدیکی هست.

کالبد شکافی حکم مرگ قربانی یک تصادف و سم شناسی نتایج نشان داد حضور فنتانيل و محصولات تجزیه هروئین شکایت متحده است.

McNeary را presentencing جلسه برنامه ریزی شده برای مارس 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر