دلوت بیمارستان بریس برای افزایش COVID-19 بيمار

“ما به دنبال آن ؟ بله” گفت: دکتر نیکلاس ون Deelen, افسر ارشد پزشکی در سنت لوک زمانی که خواسته در مورد این ایده در طی یک کنفرانس خبری. “ما نیاز به برنامه ریزی برای هر احتمالی. و ما می دانیم که در برخی از نقطه ما ممکن است نیاز به یک سوم تسهیلات است.”

اما استفاده از DECC به نظر می رسد تا کنون تنها یک احتمال است.

جوراب تاونسند به DECC را مدیر اجرایی گفت: در یک مصاحبه تلفنی که او نشده است با نزدیک شدن هر کدام از بیمارستان ها و فکر نمی کنم این مجموعه با فضاهای بزرگ طراحی شده برای کنفرانس ها و نمایشگاه ها می تواند بهترین جایگزین است.

اما اگر تماس با او خواهد بود خوشحال به بحث در مورد گزینه های تاونسند گفت.

در پاسخ به یک ایمیل پرس و جو بعد در روز Essentia سخنگوی Louis سنت جورج سوم نوشت که Essentia نه حکومت کردن DECC “اما آن را فعال بخشی از استراتژی ما است.”

Essentia معتقد است از آن خواهد شد که ظرفیت کافی در ساختمان آن سنت جورج نوشت.

همچنین نگاه کنید به: فراموش شمال شرقی مینه سوتا بیمارستان تخت به اندازه کافی برای COVID-19 بیماران ؟

در روز از آن اعلام شد که چهارم و پنجم St. Louis County ساکنان تشخیص داده شده بود با COVID-19 هر دو ون Deelen و دکتر جان Pryor جمهور Essentia بهداشت شرق بازار گفت: آنها پیش بینی شاهد موجی از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در برخی از نقطه.

Dr. Nicholas Van Deelen, chief medical officer at St. Luke's gestures while answering a question during a joint press conference with Essentia Health Thursday at the Greysolon Ballroom in Duluth. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

دکتر نیکلاس ون Deelen, افسر ارشد پزشکی در سنت لوک حرکات در حالی که در پاسخ به یک سوال در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با Essentia سلامت روز پنج شنبه در Greysolon سالن در دولوت. (کلینت Austin / [email protected])

“ما انتظار افزایش COVID-19 موارد” پریر گفت. “پیش بینی مدل سازی است که ما انجام داده ایم هر دو داخلی و همکاری با دولت کمک خواهد کرد که سیستم مراقبت های بهداشتی مانند Essentia و سنت لوک آماده شدن برای آن که یقین است. وجود دارد گمنام اما. هنگامی که موج اتفاق می افتد ؟ چگونه بسیاری از مردم خواهد بود نهفته? چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟ اینها سوالاتی هستند که من نمی تواند پاسخ دهد.”

ون Deelen گفت: زمانی که شهر دولوت تبدیل خیابان اول به دو جهت ترافیک در بلوک نزدیکی بیمارستان آن بود که از یک سنت لوک طرح احتمالی.

“وجود خواهد آمد وقت است که ما بسته خواهد شد پایین اول بین خیابان نهم و 10th, راههای شرق,” او گفت:. “و ما خواهید بود کنترل که به عنوان یک ارزیابی و درمان فضا است.”

جالب اینجاست که با روش انتخابی لغو شد و بسیاری از خدمات محدود برخی کارکنان بیمارستان در حال حاضر کمی اگر هر چیزی برای انجام پریر و ون Deelen گفت. به همین دلیل سنت لوک گذاشته هفت کارکنان دومی گفت.

پریر گفت که او آگاه از هر گونه اخراج در Essentia و نمی تواند اظهار نظر در مورد گزارش که درمانگران تنفسی شده اند مورد نیاز برای محدود کردن ساعت خود را. اما او ارائه منطق پشت این حرکت.

“ما در حال تلاش برای صرفه جویی در منابع ما,” پریر گفت. “اگر ما مجبور به پرداخت پول مردم را به مراقبت از مردم هنگامی که ما واقعا باید یک موج است که برای رفتن به یک مشکل است.”

در یک پاسخ ایمیل بعد سنت جورج نوشت: “ما تنفسی درمان تیم به طور مداوم نظارت بر آن نیازهای نیروی انسانی و تنظیم درآمده است. که متفاوت است که ما با این COVID-19 بیماری همه گیر.”

وقتی که اتفاق می افتد — هر دو پریر و ون Deelen گفت: “هنگامی که” نه “اگر” — به طور کامل کارکنان خدمه مورد نیاز خواهد بود ون Deelen گفت.

“ما می خواهم شما بدانید که ما ارزش هر کارمند,” او گفت:. “آنها قلب و روح از آنچه که ما انجام دهد. ما می دانیم که هنگامی که خروش می رسد این خواهد بود که همه دست به دست در عرشه.”

پیش بینی افزایش است و همچنین باعث بیمارستان به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی محافظه کارانه پزشکان گفت. دکتر راجش Prabhu, Essentia عفونی-متخصص بیماری های گفت: پس از این کنفرانس خبری که هر کس که باید با پوشیدن یک ماسک است اما ماسک و دیگر دنده هستند که مورد استفاده مجدد قرار.

Essentia با استفاده از تکنولوژی UV برای ضد عفونی کردن ماسک صورت Prabhu گفت. او اشاره کرد که فولاد ماسک استفاده می شود در بسیاری از موارد با N95 ماسک استفاده می شود “برای روش خاص و یا افرادی که با علائم خاص که نیاز است که سطح بالاتری از حفاظت است.”

Prabhu بهداشت گفت: کارگران در حال سپاسگزار برای ماسک های خانگی ارائه شده توسط جامعه اما متاسفانه قادر به استفاده از آنها. “در حال حاضر برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی ما با استفاده از بیمارستان های درجه فولاد ماسک و N95 ماسک.”

هر دو Essentia بهداشت و سنت لوک شماره تلفن را به تماس 24/7 اگر شما فکر می کنم شما ممکن است COVID-19 یا نگرانی های مربوط.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>