دلوت اسقف آسانسور جرم تعهد به صورت محلی کاتولیک

اسقف نشین از دلوت برداشته شده تعهد برای منطقه کاتولیک به حضور توده در روزهای یکشنبه و روزهای مقدس تعهد برای مدت زمان COVID-19 بحران است.

جرم است و به طور کلی یک تعهد برای کاتولیک ها در روزهای یکشنبه و برخی دیگر روزهای مقدس است اما الزام آور نیست و در شرایط خاص از جمله کسانی که مربوط به بیماری. کشیشان نیز باید اختیار را به “انصراف” تعهد — یک گزینه استناد جمعه توسط وابسته به قلمرو اسقف مدیر جیمز Bissonette.

“توده ها ادامه خواهد داد تا جشن در حد معمول بار در کلیساها و موسسات” اسقف نشین در بیانیه ای گفت. “اما باید یک عضو وفادار تصمیم می گیرید که حضور توده را در برخواهد داشت خطر یا به خود یا به دیگران می توانید آنها را در وجدان خودداری از حضور در.”

کلیساها هستند که خواست به توزیع مقدس ربانی از جام و به منظور محدود کردن تماس فیزیکی در طول خدمات در تلاش برای کاهش احتمال انتقال بیماری بیانیه ای گفت:.

اسقف نشین گفت: Bissonette تصمیم پس از مشورت با مینه سوتا کاتولیک کنفرانس محلی متخصص بیماری های عفونی. او همچنین تشویق parishes به انصراف از اجتماعات بزرگ از طریق حداقل تا پایان ماه مارس.

“همانطور که همه ما افزایش به چالش های ارائه شده توسط coronavirus اجازه دهید ما به یاد داشته باشید به دعا برای یکدیگر و برای حمایت از یک دیگر به عنوان فرزندان خدا و برادران و خواهران از خداوند, به ویژه کسانی که مبتلا به این ویروس و کسانی که مراقبت از آنها را,” او گفت:.

این داستان به روز شده در 3:24 بعد از ظهر مارس 13 برای روشن شدن ربانی بودن شیوه های توصیه شده توسط اسقف نشین.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>