هنگامی که آنها گاز را برای ماشین خود را Deb گفت: آنها متوجه شده است که کارکنان بودند پشت پلکسی گلاس حفاظ اما نمی شد با پوشیدن ماسک.

“من گفتم:” اما زمانی که شما در حال خرید مواد غذایی شما نمی خواهید به ماسک?'” او مرتبط است. “و گفتند: کاملا.’ بنابراین ما در حال ارائه آنها ماسک.”

به همین ترتیب برای کارکنان مک دونالد که در آن Clasens به مانند قهوه است. به همین ترتیب مردم در بیمارستان سنت لوک در گل پامچال جامعه بازنشستگی و در میپل ریج Townhome انجمن که در آن زندگی می کنند.

آنها را به ماسک خود را در تعقیب زن و شوهر شروع طولانی نیست پس از گفت خود را داوطلبانه کار در بخش جراحی در سنت لوک را به طور موقت پایان.

این زن و شوهر در آغوش وظیفه به عنوان راه خود را برای کمک به محافظت از مردم در برابر COVID-19 و به عنوان یک راه برای ادامه کار داوطلبانه.

مارس 19-25 ملی هفته داوطلب که به نظر می رسد به خصوص مناسب در زمانی که داوطلبان مورد نیاز بیشتر از همیشه — اما در راه های مختلف نسبت به گذشته.

در سراسر Northland بسیاری افزایش یافته است به چالش به خصوص با ساخت ماسک. اگر چه در خانه پارچه ماسک مناسب نیست برای پرسنل پزشکی به طور مستقیم در مراقبت از COVID-19 بیماران در بیمارستان با اینحال مقامات می گویند آنها عمیقا قدردانی در بسیاری از زمینه های دیگر.

“کسانی که در خانه پارچه ماسک صورت حیاتی هستند در حال حاضر گفت:” دکتر جان Pryor, بازار شرق مدیر Essentia بهداشت در طی یک کنفرانس خبری پنج شنبه. “ما همچنان به دنبال کمک از اعضای جامعه که در حال حاضر دمیده ما را با هدیه خود را.”

Essentia در حال حاضر نیاز به بیماران و بازدید کنندگان را به امکانات خود را به پوشیدن ماسک, او گفت:. سنت لوک اعلام این که نیاز به همه کارکنان به پوشیدن ماسک.

این Clasens هر دو 71 آموخته شده در مورد نیاز به صورت ماسک از مریم Matlock مدیر داوطلب خدمات در سنت لوک. “من فکر کردم خدای من ما قطعا می توانید انجام دهید که به'” Deb گفت.

بنابراین زن و شوهر, راه اندازی فروشگاه در townhome خود را. استیو کاهش پارچه و الاستیک به مناسب اشکال است. Deb تولید محصول به پایان رسید در 50 سال کنمور دستگاه دوخت.

آنها را به صورت ماسک به عنوان آنها همه چیز را انجام دهید: با هم.

هر دو آهن محدوده بومی این Clasens خواهد خود را جشن 50 سالگرد عروسی این سال است. او حامل نامه; او مشغول به کار در بهداشت و درمان اخیرا به عنوان Douglas County بهداشت عمومی افسر. استیو داوطلب در دریاچه های بزرگ آکواریوم و سپس برای سنت لوئیس رودخانه تجربه پس از بازنشستگی. اما زمانی که هر دو در دسترس آنها امضا هم در سنت لوک.

این طبیعی بود دب گفت: از آنجا که او تا به حال مشغول به کار در سنت لوک برای 20 سال است. کمک به خانواده ها و بیماران ثبت نام کنید بلکه ارائه یک گوش دادن گوش ثابت می شود “دادن حق,” او اضافه شده است.

در یک مکالمه تلفنی, زن و شوهر خوب طنز, مثبت, روح و وحدت ظهور.

“ما کل زندگی ما انجام داده ایم هر چیزی و همه چیز را با هم” استیو گفت. “ما در حال تفکیک ناپذیر است.”

این Clasens معلوم شد که بیش از 100 ماسک صورت آنها می گویند با استفاده از مواد در دست به ارائه محصولات رنگارنگ. برای ماسک خود استیو انتخاب یکی با گربه; Deb گفت که او ترجیح زنانه تر نگاه کنید.

آنها حتی دریافت سفارشات خاص.

“مانند آیا شما استتار?” Deb مربوط. “خب نه واقعا….”

اما آنها خوشحال می شود بخشی از این جنبش به صورت ماسک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

“خط پایین این است که یک دسته از مردم وجود دارد که در حال پیش رفتن و ساخت ماسک توزیع آنها را به دوستان و بستگان و مردم ما حتی نمی فکر می کنم در مورد گرفتن آنها را به” استیو گفت. “این یک قرارداد بسیار خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de