دلوت شورای تصویب برخی از اجاره مجوز تغییرات قرار می دهد اما عمل کردن تا زمانی که می تواند بیشتر درگیر

این دلوت شورای شهر تقسیم قطعنامه دوشنبه شب برای جدا کردن برخی از نسبتا uncontroversial اجاره مجوز تغییرات از یک بیشتر ستیز پیشنهاد به شدت گسترش تعدادی از خواص اجاره تعطیلات مجاز به فعالیت در این شهرستان است.

شورای منتقل آینده به تصویب بخشهایی از فرمان طول زمان یک سال مدت از لوازم خانه-به اشتراک گذاری مجوز به سه سال به هماهنگی بهتر با این برنامه برای دیگر اجاره مجوز. آن را نیز به تصویب رسید زبان که از درجه اعتبار ساقط تعطیلات اجاره مجوز در صورت فروش اموال طوری است که اجازه می دهد دیگر نمی خواهد به طور خودکار انتقال به صاحبان جدید.

اما نمایندگان برگزار کردن اقدام یک پیشنهاد برای افزایش تعداد اجاره تعطیلات, خواص مجاز به انجام کسب و کار در شهرستان از زمان 60 تا 100. این دلوت کمیسیون برنامه ریزی همچنین پیشنهاد کرده است که سالانه 10 درصد پله برقی است که می تواند منجر به اجازه تا 175 خواص اجاره تعطیلات در سال های پس از آن.

منتقدان ابراز نگرانی خود را از تبدیل های معمولی در خوابگاه به تعداد بیشتری خواص اجاره تعطیلات فقط بدتر خواهد شد کمبود مسکن مقرون به صرفه در دولوت.

حرکت به تقسیم فرمان ارائه شده توسط نمایندگان جانت کندی Roz Randorf و جوئل Sipress. آن را تصویب 8-0 با عضو شورا بارب اهل روسیه وجود ندارد.

عضو شورای زاک Filipovich صحبت در حمایت از تقسیم با توجه به چالش های مربوط به مردم در جلسات عمومی با COVID-19 محدودیت در اجتماعات در حال حاضر در محل.

“وجود دارد مقدار زیادی از عرف عام پاکسازی کاری که باید انجام شود و هر چه زودتر ما می توانید دریافت کنید که انجام می شود بهتر است برای همه. اما نیز وجود دارد برخی از آنچه ممکن است در نظر بیشتر در مورد موضوعات بحث برانگیز در اینجا است که من فکر می کنم سزاوار گسترده تر و گسترده تر جامعه بحث” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>