دلوت شورای شهر را هل پلاستیک-کیسه هزینه

عضو شورای Joel Sipress در ابتدا پیشنهاد بیشتر از متوسط سه ماه تاخیر اما نمایندگان Arik Forsman, Derek Medved و رنه ون بدون موفقیت ارائه اصلاحیه دوشنبه به کشش جدول زمانی و حتی بیشتر.

“این یکی بسیار ساده است برای من” Forsman گفت. “من فکر می کنم آن را تبدیل به روشن برای همه ما است که ما در زندگی در حال مرتب کردن بر اساس یک سابقه تاریخی لحظه ای در حال حاضر.

“این روشن است که مردم برای استفاده از بیمه بیکاری در تعداد رکورد در حال حاضر. من می دانم که ما همه آگاه از کسب و کارهای کوچک در سراسر شهر ما که موفق شده اند برای چندین دهه است که در بحران هستند” او گفت:.

Forsman به ذکر است که فروشگاه مواد غذایی محلی و کارگران را به حال خود دست کامل فقط در تلاش برای دیدار با مشتریان خود نیازهای اساسی در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

Sipress گفت: او تماس گرفته شد یک نماینده مینه سوتا فروشنده انجمن بود که نگران هزینه کیسه در نظر گرفتن اثر در زمانی که فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر رو به رو شد چالش های بزرگ.

“ما نیاز به انجام همه چیز را در این لحظه به مطمئن شوید که کارگران خط مقدم از جمله فروشگاه خواروبار کارگران مواجه نیست استرس بی مورد. و این حس به من که در این زمان ما می خواهیم فروشگاه مواد غذایی ما کارگران قادر به تمرکز 100% در جلسه فشارهای آنها تحت در حال حاضر,” او گفت:.

با توجه به جدیت بار Forsman گفت: “کاملا رک و پوست کنده مطلق آخرین مسئله ای است که Duluthians نیاز به دیدن ما صرف زمان بیشتری را در شرکت پلاستیک-کیسه هزینه. ما بسیار بزرگتر ماهی برای سرخ در طول این همه گیر به عنوان یک شورا و به عنوان یک جامعه است. بنابراین من توصیه نمایندگان به جای چیدن این تا هر چند ماه و بارها و بارها پس از آن آمد تا در اخبار است که ما می خواهیم آن را در قفسه برای بقیه سال و با آن انجام می شود در حال حاضر.”

Medved گفت: قدردانی از نیت خوب از افرادی که به حمایت از کیسه هزینه در تلاش برای کاهش زباله های پلاستیکی و تشویق خریداران برای انتخاب کردن کیسه های قابل استفاده مجدد. اما او گفت مبرم چالش های اقتصادی روز نمی توان نادیده گرفت.

“زمان تغییر کرده است و بنابراین ما واقعا نیاز به در نظر گرفتن آنچه که در اینجا اتفاق می افتد و ما نیاز به حرکت به جلو,” او گفت:.

به عنوان یک حامی پلاستیک-کیسه هزینه Sipress گفت که او تا به حال احساس خوبی قرار به ارائه اصلاحیه برای به تاخیر انداختن اجرای این سیاست است.

“ما در حال حاضر اصلاحیه آینده رو به جلو است که بدون در نظر گرفتن در نظر گرفته شده انگیزه می تواند به عنوان بازتاب مخالفت پلاستیک-کیسه هزینه در آن تمامیت چرا که این اصلاحیه را به جلو از مخالفان که فرمان. من فکر می کنم که مایه تاسف است. من آرزو می کنم ما می تواند یک راه برای با هم کار کنند و چیزی را با هم رو به جلو است که باید این خطاب و به وضوح ما نیاز به,” او گفت:.

“من نا امید. من فکر می کنم آن را بیش از حد بد است. اما رک و پوست کنده آخرین چیزی که جامعه ما نیاز دارد در حال حاضر است خود را برای دیدن شهر نمایندگان مجادله بیش از این در زمانی که ما نیاز به تمرکز بر بهداشت عمومی و امنیت اقتصادی جامعه ما است. بنابراین با وجود ناامیدی من در این فرایند است که رهبری ما را به این نقطه من خواهد بود رای گیری برای اصلاح” Sipress گفت.

اصلاح قطعنامه تصویب شده توسط یک 8-0 با رای عضو شورا بارب اهل روسیه وجود ندارد. یک همراه و همدم فرمان اصلاح نیز گذشت همان حاشیه اما نیاز به یک دوم خواندن قبل از آن می توان به تصویب رسید.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>