دلوت شورای شهر میسازد روند جدول زمانی برای پر کردن صندلی خالی

اگر شما علاقه مند به خدمت در دلوت شورای شهر بدون نیاز به اجرا برای دفتر در حال حاضر لحظه ای خود را.

در بزرگ عضو شورا بارب اهل مناقصه استعفای او هفته گذشته با استناد به مسائل بهداشتی مربوط به تشخیص سرطان و در حال حاضر همکاران او در این شورا نیاز به انتخاب کسی که برای خدمت کردن باقی مانده از دوره دوم که اجرا می شود از طریق 2021.

این شورا انتظار می رود که به یک قطعنامه چهار شنبه, مارس 11 است که مجموعه ای از مراحل و جدول زمانی برای پر کردن Russ’ در حال حاضر-صندلی خالی. اگر آن را تایید رئیس شورای گری اندرسون گفت: این شهرستان آغاز خواهد شد برنامه های کاربردی پذیرش تا ژوئن 1.

این شورا پس از آن مصاحبه با نامزد برای این کار قبل از باریک این زمینه به چند فینالیست با رای بالا-گیرنده انتظار می رود برای دریافت وقت ملاقات ژوئن 8.

در تاریخ اخیر این نادر شورای, انتصاب شده اند تا حد زیادی آرزو جذب تعداد زیادی از متقاضیان.

دو نشسته نمایندگان جوئل Sipress و Arik Forsman شد اول منصوب و سپس پس از انتخاب به کرسی های خود را. Sipress انتخاب شد از یک رشته از 10 نامزد در سال 2014 زمانی که 2nd District عضو شورا پاتریک بویل پایین پا بعد از انتخاب شدن به خدمت در سنت لوئیس شهرستان هیئت کمیسیون. و Forsman بود و از یک استخر از 20 متقاضیان در سال 2018 است. زمانی که در شورا الیسا هانسن استعفا داد و به کار خود به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل Northspan Group Inc.

پنجم منطقه عضو شورا جانت کندی که در حال حاضر ریاست بر شورای پرسنل کمیته بود در میان متقاضیان برای هانسن صندلی در سال 2018 بود اما انتخاب نشده است. کندی گفت: او را دنبال همان روند ایجاد شده توسط Anderson او کمیته سلف و استفاده می شود که در آن زمان.

“آن را واقعا به خوبی کار می کرد,” او گفت:. “این یک روند عادلانه. من باور نمی کنم نتیجه باید آنچه در آن بود. اما من ممکن است مغرضانه و در اینجا ما امروز با یک شورای بزرگ.”

دلوت شهرستان نمایندگان دریافت $1,150 هر ماه در پرداخت است که با این نسخهها کار به $13,800 در پرداخت غرامت سالانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر