دلوت مبتنی بر هتل های زنجیره ای تبدیل برخی از اتاق را برای COVID-مراقبت

این ZMC هتل های زنجیره ای تبدیل شده است برخی از اتاق های آن به واحد بازیابی برای COVID-19 بيمار و دیگران را به “در پناه صلح” مهلت اقامت برای پاسخ اول و پزشکی کارگران که باید جدا از نرمال خانه.

شروع با یک ملک در Duluth ZMC باز خواهد شد “بازیابی مراکز هتل ها” است که می تواند تبدیل به شناخته شده COVID-19-مثبت مهمانان. این ویژگی طراحی شده برای خدمت به بیمارانی که نیاز به در یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان اما که نیاز به استراحت, بهبود, و قرنطینه. اتاق در قیمت 250 $در هر شب از جمله وعده های غذایی. غلظت اکسیژن در دسترس هستند برای اضافی $100 یک شب گفت: Jenn Thu, ملی, مدیر فروش و بازاریابی برای ZMC.

دیگر هتل ها خواهد بود تعیین شده به عنوان پناهگاه در صلح هتل اساسا خود انزوا امکانات برای متخصصان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری است که می خواهند جدا از خانواده خود را. ZMC ارائه 50 درصد تخفیف نرخ معمول برای این اتاق در آرام طبقه است. هر اتاق داده خواهد شد و عملیات حرارتی تا 140 درجه به مدت سه ساعت در گردش به طور کامل ضد عفونی کردن اتاق.

همه ZMC هتل ها نیز قرار داده اند زیر اقدامات ایمنی در محل: همه دستگاه آسانسور و سطوح جامد از زمینه های مشترک در حال ضد عفونی اغلب; ضد ویروسی و ضد عفونی کننده دست نصب شده در ورودی و در زمینه های مشترک; کارکنان به طور خاص آموزش دیده در اجتماعی فاصله; خدمه/تیم کارکنان مجهز به دستکش یکبار مصرف و ماسک صورت; اتاق ها مجهز به اینترنت و رسانه های دیجیتال گزینه; تمام اتاق را جدا سیستم های تهویه مطبوع حصول اطمینان از اتاق را به اشتراک بگذارید هوا; عطسه سپاه پاسداران در حال نصب در تمام جبهه میز و غیر ضروری سخت و نرم و سطوح مانند پرتاب بالش و تزئینی تخت روسری در حال حذف شدن از اتاق مهمان.

هتل های گنجانده شده در این برنامه عبارتند از: روز مسافرخانه دلوت Lakewalk; اجواتر توچال & Waterpark در دولوت; کاروانسرا در دریاچه سوپریور در دولوت; مرکز شهر دولوت مسافرخانه; بهترین غربی در بریدگویو برتر است; همپتون مسافرخانه در هیبینگ; این همپتون مسافرخانه & سوئیت در راجرز مینه سوتا; این AmericInn در اشلند; این AmericInn در Minocqua ویسکانسین; بهترین غربی در اسپونر; و روز مسافرخانه در Hurley.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>