دلوت-منطقه سازمان ملل برای حمایت از موسسات خیریه در کسب و کارهای کوچک در مواجهه با عدم اطمینان اقتصادی

این دلوت برتر منطقه جامعه بنیاد Ordean بنیاد Northland بنیاد سر از دریاچه های ایران راه و لوید K. Johnson بنیاد را تاسیس COVID-19 شرقی مینه سوتا پاسخ صندوق اعلام شد پنج شنبه در یک دلوت شهرستان در سالن کنفرانس خبری.

صندوق خواهد بود قرار دارد در جامعه پایه و اساس و پشتیبانی “سازمان های خیریه محلی در خط مقدم نبرد علیه coronavirus و COVID-19 بیماری باعث می شود” با توجه به رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Holly Sampson.

“ما همه بسیار نگران تاثیر این بحران خواهد شد و باید در همه ما به سازمان های غیر انتفاعی,” او گفت:. “ما نگران جریان درآمد که به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت به دلیل لغو رویدادهای مالی و فعالیت های. که فوق العاده است منبع درآمد برای این حیاتی سازمان های غیر انتفاعی.

“ما همچنین نگران است چرا که سازمان های غیر انتفاعی تکیه بر پایه حمایت از داوطلب و داوطلب پشتیبانی نزولی است و همچنین” Sampson گفت. “ما در مورد کارکنان که کار در خط مقدم هر روز برای حمایت از تمام بخش های جامعه ما و فقط مانند موسسات مراقبت سلامت آنها آسیب پذیر خواهد بود به عنوان آنها با ساکنان در سراسر جوامع ما است.”

این اولین بار نیست که گروه های متحد اند. بسیاری از سازمان ها گرد هم آمدند و برای ایجاد واکنش های اضطراری بودجه پس از سال 2012 سیل.

Sampson گفت: بحث های در حال انجام برای ایجاد یک شبیه COVID-19 بودجه برای شمال غربی ویسکانسین و دیگر جوامع خاص در سراسر منطقه است.

“در حال حاضر ما شاهد چگونه COVID-19 تأثیر است جامعه ما” مت شکارچی جمهور از محلی راه متحد در بیانیه ای گفت. “کسب و کار در حال بستن درهای خود را برای محافظت از بهداشت عمومی و مردم در حال از دست دادن درآمد. ما می خواهیم برای حمایت از امنیت شبکه است که حمایت از این افراد و خانواده های آنها در زمان نیاز و عدم قطعیت است.”

اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک در دسترس است dsacommunityfoundation.org/covid-19-response-fund.

اهدای خون ‘فوری’

در همین حال اهدای خون حیاتی هستند به عنوان ملت چهره بی سابقه بهداشتی مدرن بحران گفت: آنجلا Engblom از یادبود مراکز انتقال خون در دولوت. تنها ارائه دهنده خون به بیش از 30 بیمارستان منطقه از جمله Essentia و سنت لوک یادبود یک “نیاز فوری” برای اهدا, او گفت:.

“تقریبا همه از خون است که ما جمع آوری در Northland, پشتیبانی از بیماران مبتلا به حق در اینجا در جامعه” Engblom گفت. “پایدار تامین خون مورد نیاز برای بیمارستان ها به عنوان یک جزء حیاتی از آمادگی اضطراری و ما در حال درخواست برای حمایت خود را به مطمئن شوید که ما باید که پیوسته عرضه است.”

خون درایوهای لغو شده است در سراسر کشور Engblom گفت و از مردم خواسته شده است که به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. اما با دادن خون است که هنوز هم فعالیت امن, او گفت:. اهدای سایت در حال گرفتن فوق العاده تمیز و کارکنان است فاصله کردن قرار ملاقات و تخت.

اهدا کنندگان باید از سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم به مدت سه روز خواهد بود و غربالگری برای درجه حرارت بالا. کسانی که به تازگی از سفر به مناطق در معرض خطر و یا در تماس با هر کسی که به طور بالقوه دچار COVID-19 نمی تواند کمک.

تصمیم گیری های اخیر از Essentia و سنت لوک برای به تعویق انداختن روش انتخابی کمک خواهد کرد که منطقه حفظ ثبات عرضه خون Engblom گفت.

“اگر شما در خانه هستید و شما احساس سالم و به دنبال یک راه امن برای بازگشت, لطفا به خون” او گفت:.

کارگران کسب و کار ارائه شده کمک

به عنوان کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را به صورت هفته ها و ماه ها از عدم قطعیت و برای برخی از بیکاری — محلی و ایالتی و مقامات فدرال در حال هل دادن اقدامات امداد.

با ایالت مینه سوتا گسترش آن به علت تاریخ برای فوریه فروش مالیات شهر دولوت است که زیر کت و شلوار با حرکت ماه گردشگری مالیاتی مهلت ارسال آثار از 20 مارس تا آوریل 20.

“گسترش موعد مقرر برای این پرداخت درست به انجام” شهردار امیلی لارسون گفت. “در حالی که ما نیستند از بین بردن این پرداخت به طور کامل آنها به عنوان بحرانی برای شهر به ادامه به ارائه خدمات است که به شما تکیه می کنند ما نمی خواهیم به رسمیت شناختن است که ارائه برخی از انعطاف پذیری در حال حاضر مفید خواهد بود در طول این زمان.”

با اکثر شهرستان کارکنان از خدمات نیروی کار دفتر توسعه خود ادامه خواهد داد و با برخی از تغییرات مدیر النا Foshay گفت.

کارکنان “اقدام سریع برای تنظیم خدمات ما به زمان نیاز دارد,” او گفت:. که شامل حذف در فرد ملاقات و علاوه بر این از کارکنان بیشتر برای پاسخ به تلفن.

گروه حرفه ای آزمایشگاه کار باز می ماند به حداکثر پنج نفر در یک زمان در ادامه به ارائه بیمه بیکاری برنامه جستجوی کار برنامه و رزومه کاری-خدمات نوشتن.

“کارگران که گذاشته شده و یا تجربه یک تغییر قابل توجه به اشتغال آنها با توجه به coronavirus را تشویق به درخواست آنلاین برای اشتغال” Foshay گفت. “وجود دارد گسترش واجد شرایط بودن و دولت با تغییر برخی از قوانین به سعی کنید به مردم دسترسی به مزایای به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این سایت به درخواست است uimn.org.

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تصویب هزینه های بسته بندی که شامل مقررات مربوط به پرداخت بیمار ترک در کنگره ایالات متحده پیت Stauber R-هرمانتاوون گفت که او انتظار دارد کنگره اقدام بعدی برای رسیدگی به نیازهای کسب و کارهای کوچک. اما او را تشویق شهروندان به اقدام به عنوان به خوبی.

“کسب و کارهای کوچک ستون فقرات اقتصاد این و به عنوان یک عضو کوچک, کسب و کار, کمیته, من باقی می ماند متمرکز بر شناسایی راه های که در آن ما می تواند کمک به آنها را” Stauber گفت. “بیایید سعی کنید تا مطمئن شوید که ما می توانیم مراقبت از کسب و کار کوچک ما مردان و زنان با سفارش غذا در صورتی که takeout, خرید کارت های هدیه اگر آنها ارائه آنها و همچنین برای سفارش آنلاین اگر آنها که در محل.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>