DTA قرار می دهد بر توسعه دهنده کلاه در تلاش برای رانندگی در مرکز شهر ridership

این دلوت حمل و نقل در حال بررسی است چه آن را تحویل آغازی جدید برای یک جفت از رنگ باخته پارکینگ رمپ به عنوان به خوبی به عنوان آن را در حال حاضر-برکنار مرکز ترانزیت در غرب برتر در سراسر خیابان از تعطیلات مرکز.

همه چیز روی میز برای سه مکان از مراکز مراقبت از کودکان به مواد غذایی و یا نیروی کار مسکن.

“وجود دارد یک بالاتر استفاده بهتر” برای رنگ باخته پارکینگ رمپ و DTA را برکنار نمای در مرکز شهر برتر خیابان DTA مدیر کل فیل Pumphrey گفت.

“ما باید توانایی برای کمک به ایجاد برخی از پروژه ها حتی بیشتر از نظر مالی قابل دوام دیدار با نیازهای جامعه به redevelop منطقه مرکز شهر و دیدار با حمل و نقل نیاز دارد” Pumphrey اضافه شده است. “هیچ کس دوست دارد به نگاه در سازه های که در حال سقوط در احتیاج به تعمیر. مطالعه امکان سنجی به ما کمک خواهد کرد تصمیم گیری در برخی از کسانی که همه چیز و نقطه ما در مسیر درست است.”

در جلسه خود در ژانویه DTA هیئت مدیره تایید شده با استفاده از پارکینگ درآمد از دلوت مرکز حمل و نقل را پر شیب دار به صندوق $100,000 مطالعه امکان سنجی. این مطالعه نگاهی به شناسایی همکاران برای کمک به سوخت و توسعه در سه شناسایی مکان.

این رنگ باخته رمپ در حال خریداران خودرو رمپ پارکینگ در 18 N. دوم Ave. W. و بانک ایالات متحده شیب دار واقع یک بلوک با توجه شرق در میشیگان خیابان از DTA اصلی ترانزیت این دلوت مرکز حمل و نقل.

اخبار تریبون صحبت کرد به هر دو شهرستان از ردن و ردن محلی طرح های پشتیبانی شرکت برای درک بهتر DTA انگیزه و آنچه در آن به معنی برای یک شرکت حمل و نقل را به چرخ در حال توسعه است.

پم Kramer, مدیر اجرایی, Duluth, LISC آن را به نام یک “هیجان انگیز و خلاق نقش برای DTA به بازی.”

“آنها در حال نگاه کردن به نیازهای مرکز شهر کارگران و ساکنان در دامنه کوه محله و مطالعه مسائل LISC است که مطمئن شوید که آدرس ما در جامعه,” او گفت:. “چیزهایی مانند مسکن مقرون به صرفه و مراقبت از کودک نیاز دارد.”

آدم Fulton, معاون, Duluth, برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بخش و کریس Liljeblad آن ارشد برنامه ریز حمل و نقل وزن می گویند که مفهوم حمل و نقل محور توسعه در حالی که منحصر به فرد به Duluth شناخته شده است مفهوم در شهرهای بزرگ که در آن اپراتورها از عمده حمل و نقل خطوط حمایت از توسعه در امتداد آن خطوط در رانندگی استفاده از خدمات خود را.

“این هیچ جای تعجب DTA شد عنوان این ترتیب هنگامی که شما در نزدیکی این بسته به مرکز ترانزیت” Liljeblad گفت. “این باعث می شود بسیاری از حس.”

فولتن استناد جدید مسکن تحولات در داخل و اطراف مرکز شهر مانند CityView آپارتمان خیابان اول Lofts و جدید مسکن در دست ساخت در هیئت بازرگانی ساختمان به عنوان ایجاد مرکز شهر فضاهای زندگی و بیشتر پتانسیل ترانزیت کاربران است.

“ما دریافت کرده اید و آگاه شده است بسیاری از طرح های مسکن در آینده که می خواهند به مرکز شهر” Fulton گفت.

او توضیح داد که شهر دولوت ندارد یک فضای پارکینگ مورد نیاز برای تحولات جدید مسکن, معنی توسعه دهندگان می تواند به کاهش هزینه ها با قرار دادن در حداقل پارکینگ. با توجه به سیستم حمل و نقل زننده از طریق مرکز شهر آن را ایجاد یک محیط جذاب برای افرادی که از نسل هزاره و دیگران که می خواهند به زندگی می کنند بدون خودرو.

در این راستا دلوت انعکاسی است از یک روند ملی است که Fulton گفت که او انتظار دارد را در ادامه از مرکز شهر مسکن ایجاد شهرستان ساکنان بدون ماشین.

“این یک فرصت بزرگ است که در آن سطح بالایی از خدمات حمل و نقل در حال حاضر به منظور کاهش هزینه داشتن خودرو” Fulton گفت. “مردم می توانند اجاره فضا و باید به یک محل برای نگه داشتن یک ماشین. آن را اجتناب اضافی خانواده و یا کسب و کار هزینه اجاره فضای اضافی برای ذخیره وسایل نقلیه است.”

Pumphrey به نام یک خودرو را یک فرد “دومین شخصی هزینه” پس از مسکن خود را. توانایی زندگی در مرکز شهر و شیر را به سیستم حمل و نقل را کاهش می دهد نگرانی در می آید که با داشتن یک خودرو است.

Liljeblad جدید به یک موقعیت جدید در این شهرستان شروع خود را به عنوان برنامه ریز حمل و نقل در ماه اوت است. او از Akron, Ohio, جایی که آنها به طور فعال تلاش برای کاهش پارکینگ مورد نیاز و گفت: مکان هایی مانند سیاتل در حال حاضر از ویژگی های فرکانس بالا از توسعه مسکن sans فضاهای پارکینگ.

دو منسوخ پارکینگ رمپ هدفمند برای مطالعه توسط DTA متعلق به بخش خصوصی هستند. با توجه به آنچه می آید از مطالعه “اضافی قابل توجهی پروسه” مورد نیاز خواهد بود Fulton گفت: از جمله خرید خواص آن.

اما این پایین جاده.

“ما هیجان زده در مورد سرمایه گذاری مجدد در مرکز شهر به طور کلی” Fulton گفت. “و آن را به خوبی برای دیدن DTA مصرف این نوع رویکرد پیشگیرانه.”

این DTA دخالت نمی خواهد که برای جلوگیری با یک مطالعه به تنهایی Pumphrey گفت: آن را به عنوان دسترسی به فدرال حمل و نقل دولت بودجه را به ارائه کمک های مالی برای هزینه های توسعه مرتبط با تخریب محیط زیست, تمیز کردن, آماده سازی سایت و بنیاد ساختمان.

این DTA افتتاح شد $30 میلیون, Duluth, مرکز حمل و نقل در سال 2016. بسیاری از پارکینگ در حال حاضر محکوم ایالات متحده بانک شیب دار است نقل مکان کرد به حمل و نقل مرکز Pumphrey گفت. منابع با اشاره به طنز از پارکینگ پول استفاده می شود به صندوق یک مطالعه یک پیدا کردن چگونه برای ایجاد حمل و نقل عمومی کاربران.

“کاوش در این مطالعه امکان سنجی کمک می کند تا ساخت در سرمایه گذاری آنها در حال حاضر ساخته شده است و می تواند یک امتیاز مثبت برای کمک به حمایت از این سرمایه گذاری به عنوان به خوبی به عنوان کمک به جامعه” کرامر گفت.

این DTA در حال حاضر درخواست شرکت برای انجام این مطالعه و آن را تا 90 روز برای تکمیل آن یک بار آن را در راه Pumphrey گفت.

“نمی توان آن را فقط به نظر من” Pumphrey گفت. “آن کسی که می تواند در بررسی بازار, بحث, برای سرمایه گذاران خصوصی و نگاه همه پتانسیل استفاده می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet