رانندگی در حال مستی بازداشت تصادفات پایین به طور چشمگیری در مینه سوتا

گشت ایالتی مینه سوتا ثبت 88 DWI بازداشت بین مارس 17 و پنج شنبه صبح به شدت پایین از 204 در طول مدت زمان مشابه سال گذشته است. در همین حال سربازان در پاسخ به 389 تصادفات در قاب زمان که حدود نیمی به عنوان بسیاری به عنوان 2019 شمارش از 762.

در تلاش برای کند کردن این ویروس را گسترش Gov. تیم Walz دستور کافه ها و رستوران ها به بستن درهای خود را برای ناهار خوردن در سرویس شروع مارس 17, حکم او پس از تمدید آوریل 1. شروع 11:59 p. m. روز شنبه, دولت را تحت یک “در خانه ماندن” سفارش برای حداقل دو هفته است که این فرماندار دموکرات گفت: لازم بود برای “خرید زمان” برای سیستم مراقبت های بهداشتی.

در روز پنج شنبه, مینه سوتا گزارش در مجموع 346 موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. مقامات همچنین اعلام کرد که دولت دوم مرگ و میر ناشی از ویروس است.

همه گیر باعث شده است تا مقامات به اصرار ساکنان را تا حد زیادی دور از یک دیگر برای جلوگیری از ابتلا یا انتقال ویروس است. با استفاده از داده های گوشی های هوشمند با تکنولوژی شرکت Unacast این هفته گفت 46 درصد کاهش در میانگین فاصله Minnesotans سفر درآمد دولت یک درجه به صورت اجتماعی آن فاصله تلاش.

ادارات پلیس در وزارت امور خارجه نیز اقدامات برای جلوگیری از این ویروس را گسترش و از جمله به طور منظم مطابق با پیراهن اتومبیل و افسران خود را حفظ فاصله از اعضای عمومی که ممکن است.

این مورهد اداره پلیس و در عین حال شاهد یک کاهش شدید در مارس DWI دستگیری از 17 در این زمان در سال 2019 به فقط چهار سال جاری سروان. Deric Swenson گفت.

“اختلال رانندگان رفته اند به طور قابل توجهی” او گفت:. “ما لازم نیست که موسسات برای مردم به رانندگی مست از خانه.”

کافه ها و رستوران ها هنوز هم می تواند ارائه تحویل و حمل کردن خدمات و فروشگاه های مشروب را باز باقی می ماند تحت Walz اقامت-در-خانه سفارش.

در Duluth, پلیس دیده نمی شود تغییر در نوع یا میزان تماس برای خدمات گفت: اطلاعات عمومی افسر اینگرید Hornibrook. اما او گفت که این داده ها ممکن است مجمل در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر پاسخ.

گشت ایالتی مینه سوتا گفت: سربازان باید دریافت گزارش های بیشتر از رانندگی تهاجمی و سرعت برخی از مشکلات ناسازگار بودن در بیش از 100 مایل در ساعت.

“COVID-19 است که یک مجوز به درایو اختلال و یا سایر تصمیم گیری های ضعیف در پشت چرخ” سرهنگ مت لانگر رئیس ایالتی مینه سوتا گشت در بیانیه ای گفت. “ما آن را مدیون به هر کسی که نیاز به در جاده ها در حال حاضر به منظور حفظ و ارائه برای سفر امن. اجازه دهید مطمئن شوید تخت بیمارستان در دسترس هستند برای کسانی که در برخورد با COVID-19. جلوگیری از آسیب مهم از یک تصادف می تواند کمک کند که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>