Fremont, CA – مارس 3, 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد که در نیوهمپشایر بر اساس جریان زندگی و AV شرکت تولید رویدادهای ایران استفاده Blackmagic Design live گردش کار تولید برای تولید Dropkick Murphys’ روز سنت پاتریک زندگی می کنند جریان “جریان تا از بوستون” رسیدن به یک مجموع بیش از 10 میلیون بیننده.

برای اولین بار در 24 سال بوستون بر اساس سلتیک گروه پانک Dropkick Murphys نیست انجام یک کنسرت با مخاطبان زنده برای روز سنت پاتریک. این گروه در زمان به اینترنت و به جای انجام کامل کنسرت مجموعه ای که زندگی می کنند جریان از طریق گروه, Facebook, YouTube, حرکت یا کشش ناگهانی و سایر کانال های رسانه های اجتماعی برای طرفداران در سراسر جهان است.

به عنوان یک سرویس کامل زنده جریان صوتی و بصری شرکت تولید, رویدادهای, ایالات وظیفه بود با ایجاد یک با کیفیت بالا زندگی می کنند جریان کنسرت تجربه در یک بازه زمانی. جریان زندگی ایده نهایی شد تنها 48 ساعت قبل از رفتن زندگی می کنند.

رویدادهای ایران در حال حاضر شروع به ساخت قابل توجهی جریان استودیو در پاسخ به بسیاری از حوادث زندگی می کنند در حال به تعویق افتاده و یا لغو برای چند ماه آینده. راه اندازی نیاز به گسترش برای یک گروه کامل در مرحله پس به عنوان Dropkick Murphys زندگی می کنند جریان به ثمر رسید این تیم تا به حال برای اضافه کردن حتی بیشتر AV چرخ دنده ها به گردش کار. حوادث ایران تولید کننده تیم مسینا مشغول به کار خستگی ناپذیر برای مطمئن شوید که همه چیز انجام شده در زمان با کیفیت بالا نگاه کنید.

یک Blackmagic طراحی هوشمند Videohub 40×40 12G روتر به عنوان توپی از زندگی کاری می باشد. هفت دوربین تغذیه به روتر همراه با دو کامپیوتر به صورت CG پوشش و ویدئو روی صفحه نمایش کامل/گرافیک پخش. کسانی که تغذیه شدند روت به یک ATEM 4 M/E استودیو پخش 4K زنده تولید سیستمهای متصل به یک ATEM 1 M/E پیشرفته پانل. تیم توصیه می شود در برنامه برش در طول نمایش و تصویری مدیر Jonathan Martell کار با دوربین اپراتورها و کارگردانی ویژگی های مدیر کنت غنی است. تعویض دوربین های دیجیتال کنت قطع برنامه اصلی در ATEM 1 M/E پیشرفته پنل بود که پس از آن ارسال به روتر.

از آنجا که خوراک فرستاده شد به نرم افزارهای تبدیل کننده و به چند تا از Blackmagic طراحی HyperDeck ضبط از جمله چهار HyperDeck Studios, سه HyperDeck استودیو Minis HyperDeck Studio Pro و HyperDeck استودیو 12G. هر دوربین ISO ثبت شده و وجود دارد و دو ضبط شده از برنامه برش به عنوان یکی اصلی و دیگری به عنوان پشتیبان. صوتی شد مصرف به ATEM 4 M/E استودیو پخش 4K از طریق یک Teranex کوتاه صوتی به SDI مبدل.

“بر خلاف استاندارد تجربه کنسرت که در آن همه چیز طراحی شده است به نگاه شگفت انگیز برای مخاطبان یک جریان زنده است یک بازی توپ های مختلف گفت:” جاناتان. “این واقعا مهم نیست چه این نشان می دهد مانند نگاه در استودیو. تنها چیزی که اهمیت داشت این بود که چگونه همه چیز را از طریق لنز دوربین. ما قادر به کار با هم در کنار گروه خدمه به مطمئن شوید که همه چیز به خوبی کار می کرد برای ارائه یک جریان زندگی می کنند.”

جاناتان اشاره کرد که این تیم قدردانی ارگونومی از ATEM 1 M/E پیشرفته پنل و همچنین به عنوان توانایی به کنترل از راه دور HyperDeck ضبط شده است که آن را بسیار آسان برای همگام سازی تمام ضبط شده است.

“Blackmagic طراحی تجهیزات سریع و آسان به پیکربندی کنید تا به حال مقدار سمت راست از قدرت پردازش و قابل اعتماد بود در طول ساقه” جاناتان. “ما چندین سیستمهای موجودی ما, اما ما را انتخاب ATEM 4 M/E استودیو پخش 4K به دلیل انعطاف پذیری آن است و ورودی و خروجی حساب کند. Blackmagic Design روتر ستون فقرات ما سیستم های ویدئو چرا که آنها قابل اعتماد و مقرون به صرفه است. تیم ما همه چیز در مورد اولین تولید خدمات و ما واقعا عاشق کار با مشتریان مانند Dropkick Murphys برای کمک به آنها در تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل از ایده ها و حوادث است.”

مطبوعات عکاسی

عکس محصول هوشمند Videohub 40×40 12G, ATEM 4 M/E استودیو پخش 4K, ATEM 1 M/E پیشرفته پانل HyperDeck استودیو HyperDeck Studio, مینی HyperDeck Studio Pro HyperDeck استودیو 12G و Teranex کوتاه صوتی به SDI به عنوان به خوبی به عنوان دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im