رانندگان نیست اطاعت جدید دو خط در I-880: Roadshow

س: درایو در بزرگراه بین ایالتی 880 تبدیل به یک تجربه جالب از جدید ویدئویی برای FasTrak خطوط قرار داده شده است در.

دو خطوط سفید هیچ چیز به عقب نگه دارید تا 3000 پوند-خودرو. به عنوان همسفری خط پر ماشین فقط شلاق از بیش از دو خط مسابقه به جلو اگر آنها می توانند و سپس بازگشت بیش از دو خطوط سفید.

پس از آن وجود دارد که این موضوع از اتومبیل به دام افتاده در طرف اشتباه از دو خط سفید به عنوان آنها عبور خود را خارج از سطح شیب دار. هیچ نشانه ای وجود دارد نشان می دهد که یکی باید از صف خارج خط برای رسیدن به مشخص کردن سطح شیب دار بود و در تنیسون جاده ها است.

و کسانی هستند که فکر می کنم جدید ادغام خطوط برای گرفتن در داخل و خارج هستند واقعا در حال عبور خطوط و یا به عنوان من تو را دیدم یک زن و شوهر از روز پیش یک راننده بود بافی به عقب و جلو در تلاش برای کشف کردن اگر او می تواند پاس با خروج ماشین صیقل با برس گردان گذشته او.

هر روز به ارمغان می آورد چیزی جدید و تا کنون هیچ چیز به خصوص مثبت است.

ناشناس در نیمیتز

یک: این FasTrak خطوط باز خواهد شد در اواخر ماه سپتامبر. امیدوارم در آن رانندگان را درک خواهد کرد که آن را غیر قانونی برای عبور دو خط سفید خواهد بود که در سه مکان به سهولت ادغام مشکلات. بقیه 45-کشش مایل از بیان خطوط از اوکلند به شهرستان سانتا کلارا باید فقط نقش برآب خطوط سفید اجازه می دهد رانندگان برای ورود و خروج در هنگام امن برای انجام این کار. علائم خروج خواهد بود ارسال شده در ميانه مانع است.

س: من مواجه می شوند جدید 880 بیان خطوط برای اولین بار هستم و مطمئن نیستید اگر من باید از آن استفاده کرده اند یا نه. نشانه ای گفت: “در دست ساخت” و “هیچ عوارض” بنابراین من با استفاده از آن تا زمانی که من تو را دیدم یک نشانه در مورد $500 خوب است. من فرض من خوب بود به استفاده از آن.

مایکل جونز گیلروی

A: بله, شما خوب بود. $500 خوب است که این قیمت برای رانندگی در carpool خط در طول رفت و آمد بار.

س: بیش از 30 سال پیش, من در حال رانندگی بود به سمت پیچ و خم در اوکلند در بین 580 غرب فرویتول در اواخر بعد از ظهر و نگاه در آینه. با خورشید رو من تمام مربع خط منعکس کننده پشت سر من بودند به رنگ قرمز روشن. من فکر کردم این یک ایده جالب است.

به عنوان کسی که ملاقات یک اشتباه-راه راننده در اتوبان, آن ترسناک است!

مت Kirking ال سبرنت

A: بله, جلسه, یک اشتباه-راه راننده در آزادراه خواهد بود ترسناک. نقطه های قرمز هستند که دوباره نصب در سراسر کشور به تلاش برای کاهش تعداد غلط-راه رانندگان است.

س: آیا می توانید لطفا برای جلوگیری از تماس آنها را “بیان” خطوط? که فقط تکرار طوطی وار Caltrans’ Orwellian doublespeak. آنها تلفات خطوط.

چاک M.

A: نه برای همه. Carpools از سه یا بیشتر را سوار رایگان به عنوان حمل و نقل سواران و موتورسواران با یک پرچم را به “1” و موقعیت.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com یا 408-920-5335.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید