اینجا را کلیک کنیدhttps://www.mercurynews.com/2020/02/23/dragan-bender-makes-warriors-debut-in-loss-to-pelicans/ اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

سان فرانسیسکو — دراگان بندر جعلی پاس به سمت چپ خود توقف خود را مدافع و تخلیه باز 3-اشاره گر از بالای قوس به نمره خود اولین امتیاز با رزمندگان.

در اولین بازی با رزمندگان یک 115-101 از دست دادن به پلیکان یکشنبه در تعقیب و گریز, مرکز بندر نمایش داده می شود طبقه فاصله و مهارت های توپ طلایی دولت امیدوار است که بتواند از او برای مدت 10 روز قرارداد و احتمالا دیگر.

او همچنین نشان داد تناقض است که تا به حال او را در NBA حاشیه قبل از رزمندگان امضا شده او ساعت قبل از روز یکشنبه بازی در پایان با شش امتیاز در 2-برای-8 تیر اندازی پنج ریباند و سه پاس گل.

رزمندگان (12-45) مدت طولانی است که ردیابی بندر, شماره 4 انتخاب در سال 2016 NBA پیش نویس به دلیل پتانسیل خود را به گسترش طبقه از این مرکز موقعیت و توانایی عبور.

زمانی که او با چشم پوشی دلار در هفته گذشته, آنها شروع به پریدن کرد در این فرصت به ثبت نام او را به 10 روز قرارداد اعتقاد آنها شاید می تواند خود را مهار بهترین مهارت های خود و کمک به او به نوبه خود کار خود را در اطراف مشابه چگونه Marquese Chriss — شماره 8 انتخاب کنید در سال 2016 — این فصل است.

“وجود دارد تعداد بسیار کمی از بازیکنان در NBA است که در حال رفتن به بزرگ بدون توجه به آنچه” دستیار مدیر کل کرک Lacob گفت. “بسیاری از آنها آن را در مورد زمان مناسب در جای مناسب حق هم تیمی حق مربی است. ما امیدواریم که که یک مرد مثل دراگان که این نقطه سمت راست برای او.”

ساعت پس از امضای مدارک خود را برای قرارداد بندر خود را صرف warmup جلسه رفتن را از طریق انواع pick-and-pop, pick-and-roll و دریبل-handoff دریل با دستیار مربیان است. این تصادفی نیست که اولین رزمندگان نقاط آمد کردن یک انتخاب و پاپ با گارد Damion لی که در پایان بازی با یک تیم بالا 22 امتیاز 9-برای-15, تیراندازی, چهار ریباند و چهار پاس گل.

لی 15 سه ماهه اول امتیاز کمک رزمندگان به اوایل 11-نقطه استفاده قبل از پلیکان (25-32) با استفاده از یک 31-21 سه ماهه سوم به رهبری آنها نمی خواهد ترک بقیه راه است.

آنها به رهبری rookie احساس صهیون ویلیامسون که به پایان رسید با 28 امتیاز در 13-برای-20 تیر اندازی.

این نهایی بازی ها در این قرعه کشی محدود نجومی برای رزمندگان حال کمتر در مورد برنده و زیان و بیشتر در مورد بازیکن و توسعه پیدا کردن همکاران برای فصل آینده را زمانی که تیم امید به طاق بازگشت به مشاجره.

“ما در این نقطه تنها در تلاش برای پیدا کردن بازیکنان است که می تواند کمک به ما در سال آینده” Lacob گفت. “اگر ما پیدا کردن یک مرد که واقعا حس می کند و سپس ما آن را انجام دهد. در غیر این صورت ما به دنبال نگه داشتن.”

بندر خواهد شد که چهار بازی را بیشتر نشان می دهد که او می تواند یک عامل است. پس از آن رزمندگان هم می تواند او را آزاد کند و یا نشانه او را به یکی دیگر از 10 روز قرارداد.

هر چند بندر صرف اکثریت خود را حرفه ای بازی قدرت رو به جلو رزمندگان مشاهده او را به عنوان یک مرکز و بازی او وجود دارد در بسیاری از یکشنبه شب را از دست دادن.

در قابل توجه در سه ماهه اول از روی لئامت دادن, بندر, نوک ویلیامسون لیآپ برداشت های متعدد پرتاب ریباند در ترافیک و رقابت گارد JJ Redick شات در پایان سه ماهه.

در یک شب هنگامی که رزمندگان بودند بدون Draymond سبز (لگن contusion) و Chriss (چپ گوساله درد) 7-پا 225 پوند 22 ساله به نظر نمی آید outmatched در رنگ هر چند او از دست چند آسان لیآپ در حاشیه, در یک ناکارآمد شب به ثمر رساند.

اما کسانی هستند که ممکن رزمندگان به امید حذف از بازی خود را در حالی که اجازه می دهد او را به تکیه به آنچه در آن است که او می کند. بندر است که به وضوح با استعداد اما این ممکن است آخرین فرصت خوبی برای چوب در NBA.

“ما واقعا امیدواریم این نوع از با هم آمدن برای او در زمان مناسب” Lacob گفت. “او 10 روز به ما نشان می دهد آنچه که او می تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im