‘اوز’ تعلیق تولید کارمند پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus


Sony Pictures Television است به حالت تعلیق مداخله در Dr. Oz Show پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای coronavirus در روز چهارشنبه.

نشان می دهد باقی خواهد ماند و در اصل با قبل از ضبط قسمت با میزبان و متخصص قلب و عروق Dr. Mehmet Oz ارائه جدید افتتاح بخش هر روز از یک استودیو در خانه خود را. به پزشکی متمرکز شده نشان می دهد ارائه شده است بینندگان با حد اطلاعات جدید در جهانی همه گیر به عنوان آن می تواند بیش از چند هفته گذشته. اونس نیز اغلب به عنوان یک متخصص پزشکی در بسیاری از اخبار را نشان می دهد.

“ما تا به حال یک عضو هیات تست مثبت برای COVID-19. فقط 1 عضو هیات آزمایش شده در این زمان (که ما از آن آگاه هستند)” نوشت: تهیه کننده اجرایی امی Chiaro در نامه ای به کارکنان.

با توجه به نمایش سخنگوی مبتلا کارمند مشغول به کار در یک دفتر تولید در این مجموعه است. وقتی که فرد نشان داد تا با یک سرفه خشک او به خانه فرستاده شده از فراوانی از احتیاط حتی اگر در غیر این صورت فرد احساس خوب است. با توجه به اونس گسترده اتصالات در نیویورک جامعه پزشکی او قادر به سفارش یک آزمون برای کارمند. آزمون برگشتم مثبت روز چهارشنبه سخنگوی گفت. هیچ کس دیگری در کارکنان از جمله اونس در حال آزمایش است پس هیچ یک از آنها در حال نشان دادن علائم و اونس احساس می کند که آزمون باید حفظ شود برای کسانی که.

قبل از یادگیری این نتایج اونس و کارکنان خود را به حال شده است تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که در مجموعه ای از جمله برگزاری کنفرانس تلفنی از دفاتر جداگانه و نیاز به مو و آرایش ارائه دهندگان به پوشیدن ماسک و دستکش. اونس به حال شده است در تماس فیزیکی با مبتلا کارمند از فوریه. نشان می دهد آگاه است هر کسی که دارای مهمان در روزهای اخیر از این بعید است اما بالقوه قرار گرفتن در معرض.

The Dr. Oz Show خواهد از تولید از طریق حداقل تا پایان این ماه. آن را در حال حاضر برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به تولید رطوبت در آوریل 16, بنابراین بسیاری از محتوای آن است banked و آن را هنوز هم در برنامه باقی می ماند, در قسمت های اصلی از طریق پایان ماه مه.

دکتر Oz یکی از معدود همزمان نشان می دهد که تا به حال باقی مانده در تولید. تقریبا همه نشان می دهد که با زنده استودیو مخاطبان معلق است که عمل به عنوان آخرین هفته بیشتر به پایان رسید تا رفتن به تولید وقفه.

از نیویورک پست‘s صفحه شش اولین گزارش این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>