مرکز شهر سان خوزه برج اداری برنامه ریزی شده در تلفن های قدیمی سایت شرکت

سن خوزه — زرنگ و دانا توسعه شرکت قصد دارد یک دفتر جدید برج در مرکز شهر سن خوزه در انتخاب سایت در کنار یک تلفن شرکت ساختمان با توجه به شهر ،

J. P. Dinapoli Cos., موفق و جانباز توسعه دهنده ثبت شده است بسیار اولیه پیشنهاد برای توسعه یک شب در 50 S. Almaden بلوار. در مرکز شهر سان خوزه شهرستان برنامه ریزی فایل نشان می دهد.

سان خوزه بر اساس DiNapoli Cos. در دسامبر 2019 خریداری بخشهایی از دو بسته در جنوب Almaden بلوار ملک که همچنین جبهه در پست خیابان و Almaden خیابان با توجه به شهرستان اسناد و مدارک.

اقدام از طریق سهامداران سکویا دل ری Dinapoli Cos. پرداخت $35.65 میلیون در ماه دسامبر معامله با توجه به سوابق عمومی است. شهرستان اسناد و مدارک نشان می دهد فروشنده بود AT&T واحد اقیانوس آرام بل.

در حال حاضر DiNapoli مدیران جان DiNapoli و پیتر Larko شده اند که بسیار اولیه پیشنهاد گردد در درجه اول برای به دست آوردن بازخورد از برنامه ریزان شهرستان برای توسعه یک برج اداری.

برج خواهد بود 20 داستان بالا از جمله 15 سطح از دفاتر یک داستان زمین-طبقه ملایمت فضاهای چهار طبقه بالاتر از سطح زمین پارکینگ و چهار سطح پارکینگ زیرزمینی این شهرستان برنامه ریزی اسناد و مدارک نشان می دهد.

این نشانه های اولیه نشان می دهد که برج اداری خواهد شد به احتمال زیاد شامل تعدادی از ویژگی های قابل توجه به عنوان در حال حاضر پیش بینی.

“این ساختمان دارای فضای باز تراس در سطح 10, 12, 14, 16, 18, و 20” مقدماتی پیشنهاد از DiNapoli Cos. را نشان می دهد.

این پروژه آزمایشی به نام Almaden بلوار برج این پیشنهاد نشان می دهد.

“ما هنوز به اتمام بررسی برای این پروژه گفت:” لورا Meiners یک شهرستان برنامه ریز و مدیر پروژه.

برخی از مسائل اولیه را به نور آمده اما از جمله مرکز شهر محدودیت ارتفاع در ارتباط با اداره هوانوردی فدرال دستورالعمل.

“پیشنهادی ارتفاع ممکن است یک موضوع را با FAA و آن را در حال حاضر تحت-پارک” Meiners گفت.

Meiners با اشاره به این که زمان اسناد نباید به عنوان یک برنامه رسمی. هنگامی که توسعه دریافت بازخورد از شهر و سپس یک برنامه واقعی خواهد بود ساخته شده است.

این برنامه برای یک برج اداری قابل توجه خواهد بود چرا که کارشناسان مرکز شهر قبلا گفت: آن را نیز ممکن است برای ساخت یک مجتمع مسکونی شیپور در آن سایت است.

پشت سر هم از طرح توسعه جوانه زده است — همراه با شروع از عمده پروژه های ساخت و ساز در مرکز شهر سان خوزه.

برای مطمئن شود, اما, coronavirus گلایه کرده اند بازیگران پال از عدم قطعیت در زمان توسعه تلاش. چرا که دولت های محلی و سازمان های دولتی دستور داده اند که توقف ساخت و ساز در پروژه های تجاری است.

گوگل پیشنهاد کرده است که در مرکز شهر غرب حمل و نقل محور محله, ادارات, منازل, هتل ها, مغازه ها و رستوران ها و مراکز فرهنگی و مراکز تفریحی در نزدیکی Diridon ایستگاه قطار که در آن غول جستجو می تواند استخدام 25000 نفر است.

نرم افزار Adobe است که به خوبی در جریان است در ساخت یک برج اداری است که به طور چشمگیری گسترش تکنولوژی تیتان مرکز شهر سان خوزه ستاد مرکزی پردیس که در حال حاضر متشکل از سه ساختمان های اداری.

جی پل شرکت ، یکی از منطقه خلیج بزرگترین و فعال ترین توسعه دهندگان راه اندازی کرده است ساخت و ساز قابل توجه جدید 19-داستان برج اداری در 200 خیابان پارک است که انتظار می رود چشمگیر علاوه بر مرکز شهر در دست احداث است.

یکی دیگر از عمده توسعه دهنده بوستون خواص شروع به ساخت یک فناوری پردیس در پاییز پارک وی و غرب جولیان خیابان که در مجموع بیش از 1 میلیون فوت مربع و شامل سه ساختمان های اداری است که هر یک از ویژگی های مختلفی تراس.

DiNapoli نیز پیش بینی طبقه پایین به عنوان یک راه برای کمک به ایجاد یک بیشتر احتمال دارد بخشی از مرکز شهر سن خوزه در آن محل.

“طبقه همکف فعال خواهد شد با ملایمت و فضاهای فضای مستاجر” DiNapoli Cos. اظهار داشت: در آن اخطار به شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>