داگ ویلسون می خواهد برای اضافه کردن به جلو; در اینجا پنج در NHL postseason است که می تواند مورد علاقه

در اینجا یک آمار محرمانه: در آن شب نادر زمانی که لوگان مدل توماس نمایی از پارچه Evander کین اریک Karlsson و Radim Simek بودند همه در صف در همان زمان در طول 2019-20 فصل کوسه’ ثبت شد 11-6-3.

این reoccurring البته مشکل آمد که آن دسته از بازیکنان مجروح شدند و یا در دسترس نیست که همه بیش از حد اغلب در معرض کوسه’ شکننده عمق به خصوص جلو. کوسه ها به پایان رسید و فصل خود را در 29-36-5 و در حال آماده سازی برای تماشای پلی آف NHL درست مثل هر کس دیگری.

مدیر کل داگ Wilson خواهد بود به دنبال برای اضافه کردن به کوسه’ عمق هر زمان که NHL offseason آغاز می شود و با ابراز علاقه به دستیابی به جلو است. و اگر چه ویلسون ممکن است قادر به رفتن بر روی همان نوع از صرف ولگردی و قانونی شکنی او در تابستان 2015 آخرین بار تیم خود را از دست رفته postseason او را مجبور به بازی با.

همانطور که در حال حاضر در هر Puckpedia کوسه ها باید 15 فهرستی از بازیکنان و $14.9 میلیون حقوق و دستمزد در کلاه فضایی برای فصل آینده است. دلار 66.6 میلیون آنها گره خورده است تا در قراردادهای 2020-2021 17-بیشتر در NHL.

که کلاه فضای البته می تواند به افزایش بسته به اینکه چگونه به کوسه ها ادامه با محدود رایگان عوامل مانند کوین Labanc و بدون محدودیت رایگان عوامل مانند جو تورنتون و Melker Karlsson.

در اینجا نگاهی به پنج به جلو در حال حاضر در NHL postseason کوسه ها به طور بالقوه می تواند با استفاده از این پول به دست آوردن. ما سعی کردیم به طور واقع بینانه با توجه به کوسه’ درپوش حقوق فضا بلکه در ذهن نگه داشته شود راه آنها می تواند با استفاده از تیم های دیگر’ کلاه گلایه.

Evgenii Dadonov Florida Panthers

قرارداد وضعیت: به پایان رساندن نهایی سال از سه سال 12 میلیون دلار معامله; انتظار UFA

تحلیل: اگر ما فرض کنیم که کوسه ها را نمی خواهد بود قادر به ثبت نام Toffoli شاید ویلسون تبدیل توجه خود را به Dadonov, 31, که همچنین می تواند جا به کوسه’ top شش به جلو با سهولت. Dadonov به ثمر رساند تا 81 گل در طول سه سال گذشته از جمله 56 در دو مولد فصل تحت باب Boughner.

در حال تحول-هاکی پروژه های Dadonov بعدی معامله به ارزش بیش از $6.5 میلیون نفر در هر سال اگر چه تعدادی به احتمال زیاد بیش از حد غنی برای کوسه ها. اما افسرده بازار و تخت و کلاه می آورد که تعداد یک نی نی.

به طوری که به Panthers یک فرصت بهتر به استعفا Dadonov پس از آن حق است ؟ شاید.

پلنگ را کلاه فضایی برای بازی با, به خصوص اگر مایک هافمن نیست استعفا داد. شاید هم Dadonov را دوست دارد فلوریدا و مایل به زادگاه تخفیف. اما پلنگ در حال حاضر 60 میلیون دلار متعهد به تنها 13 بازیکن برای فصل آینده است و مالکیت خود را در گروه حاضر به دست بزرگ دیگری قرارداد پس از آنچه ممکن است یکی دیگر ناامید کننده فصل ؟ چیزی به تماشای.

Tampa Bay Lightning مرکز تایلر جانسون (9) جشن با defenseman Radko Gudas (7) از جمهوری چک پس از به ثمر در برابر شعله کلگری در دوره سوم NHL هاکی بازی پنج شنبه, نوامبر. 6, 2014 در تمپا, فلوریدا. رعد و برق برنده 5-2. (AP Photo/کریس o’meara)

تایلر جانسون, Tampa Bay Lightning

قرارداد وضعیت: امضا از طریق 2023-24, $5 میلیون کلاه ضربه; اوفا در سال 2024

تجزیه و تحلیل: Johnson, 30, را بررسی بسیاری از جعبه برای کوسه ها اما گرفتن وجود دارد: او کامل بدون تجارت بند. بنابراین اگر رعد و برق GM Julien BriseBois آیا می خواهید به حرکت او برای روشن شدن حقوق و دستمزد کلاه فضایی جانسون می تواند تصمیم بگیرد که در آن او می خواهد به زمین.

شاید که نه به عنوان یک مانع بزرگ به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم. جانسون یخ زمان به تدریج بوده است لغزش بیش از سه سال گذشته با ظهور Brayden نقطه و آنتونی Cirelli و کوسه ها می تواند ارائه جانسون یک نقطه در بالا و شش هیچ مشکل. به عنوان یک Spokane بشویید. بومی شاید بازگشت به سواحل غرب نمی تواند یک مسئله بزرگ است.

جانسون تا به حال یک فصل به طور منظم فقط با 31 امتیاز به طور متوسط 14:33 یخ در 68 بازی. اما او به ثمر رساند 29 گل در 2018-19 و کوسه ها نیز نیاز به کسی که به سمت راست faceoffs. رعد و برق خواهد شد که شدید کلاه مسائل این offseason. اگر وجود دارد چند تیم علاقه مند جانسون شاید کوسه نیاز به ارسال اول که طفیلی آنها از خلیج تمپا در بارکلی Goodrow معامله حق بازگشت به رعد و برق.

اگر جانسون در دسترس نیست شاید کوسه ها به نوبه خود توجه خود را به جناح الکس Killorn که قرارداد حمل $4.45 میلیون دلار در طول سه سال آینده. خود معامله تغییر هیچ تجارت و بند ساخت و او را راحت تر به حرکت از جانسون.

Kasperi Kapanen Toronto Maple Leafs

قرارداد وضعیت: امضا از طریق 2021-2022, $3.2 میلیون کلاه ضربه; اوفا در سال 2022.

تجزیه و تحلیل: برگها هستند تیم دیگری که برای اجرا به برخی از کلاه مسائل در offseason و Kapanen نام شده در خارج وجود دارد به عنوان یک بازیکن که ممکن است به بسته بندی ارسال می شود. Kapanen 24 ساله تا به حال 13 گل در 69 بازی در این فصل در چه بود و عمدتا خط سوم نقش. او 20 گل در 2018-19.

هر چند از آن است که احتمالا کشش می گویند Kapanen می توانید بازی 18 تا 20 دقیقه در هر بازی در کوسه’ top line او به راحتی می تواند متناسب به خود را وسط شش. او همچنین با تجربه مجازات قاتل و همچنین می تواند مناسب بر روی کوسه دوم بازی قدرت واحد. خود را پیشرفته معیارهای جامد هستند با یک حرفه ای Corsi-برای درصد از 52.3. متواضعانه خود را کلاه ضربه اجازه می دهد که کوسه ها به اندازه کافی اتاق برای تقویت بخش دیگر از صف خود را به عنوان به خوبی.

این مشکل برای کوسه ها این است که برگها تقریبا قطعا به دنبال ارزان, شات راست defenseman در بازگشت. برنت برنز’ مقابله ارقام به بیش از حد گران به حرکت می کند مگر اینکه سن خوزه حفظ مقدار زیادی از پول و بعید است بازگشت Ryan Merkley خود را به اندازه کافی خواهد بود برای دریافت یک معامله انجام می شود. اگر کوسه ها می خواهند Kapanen شاید یک سوم تیم درگیر می شود.

SAN JOSE, CA – مارس 19: St. Louis Blues’ Jaden شوارتز (17) نمرات سوم خود گل مقابل سن خوزه کوسه goaltender مارتین جونز (31) در دوره سوم در 5 بازی از NHL هاکی جام استنلی فینال کنفرانس غرب در SAP مرکز در سن خوزه, کالیفرنیا یکشنبه, مارس 19 2019. (Nhat V. مایر/اخبار منطقه خلیج گروهی)

Jaden شوارتز, St. Louis Blues

قرارداد وضعیت: امضا از طریق 2020-2021; $5.35 میلیون کلاه ضربه

تجزیه و تحلیل: بله شوارتز یک جناح چپ و کوسه ها بیشتر نیاز است در سمت راست. اما او فقط به پایان رسید 57-نقطه شبنم و اگر او به نحوی در دسترس می شود به دلیل بلوز خود حقوق و دستمزد کلاه مسائل پس از آن کوسه ها باید بررسی گردد.

St. Louis GM داگ آرمسترانگ به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا او می خواهد به انتظار اوفا الکس Pietrangelo دیگران بزرگ او سزاوار. اگر او می کند و سپس او را به حرکت برخی از چیزهایی که در اطراف آن را به کار. همکار defenseman وینس دونن خواهد بود RFA این offseason و همچنین نیاز به یک معامله جدید است.

برای بلوز, تجاری تایلر Bozak که $5 میلیون کلاه ضربه برای بیشتر از یک سال و یا پشتیبان گیری دروازه بان جیک آلن (یک سال بیشتر در $4.35 میلیون) را بیشتر حس کنند. اما شوارتز را جلب بیشترین علاقه ما در حال حدس زدن و او را فوری تاثیر در کوسه’ top شش رو به جلو ، اگر کریگ Berube دوست دارد شوارتز و سپس Boughner می خواهم شوارتز.

تایلر Toffoli ونکوور کناکز

قرارداد وضعیت: در سال آخر از سه سال $13.8 میلیون معامله; انتظار UFA

تجزیه و تحلیل: Toffoli 28 ساله به خوبی می تواند در بالای کوسه’ لیست خواسته های این offseason. او 61 گل در طول سه سال گذشته خواهد بود و به سادگی در سمت راست لوگان مدل یک بار اتاوا 67 هم تیمی است. Toffoli بود و همچنین هم تیمی جونز’ در طول پادشاهان 2014 جام اجرای آن ما نمی خواهد پس از گسترش در اینجا.

وجود چند مشکل ، اول Toffoli برچسب قیمت ممکن است بیش از حد تند و حتی در آنچه که آمار و ارقام به یک افسرده بازار. در حال تحول-هاکی پروژه های Toffoli بعدی معامله اگر او نشانه ها در خارج از ونکوور به حمل 6 میلیون دلار به طور متوسط سالانه ارزش بیش از هفت سال است. می توان آن را از کوسه ها از ديدگاه اما این ممکن است به معنای پایان Labanc تصدی در سن خوزه.

ونکوور به حقوق و دستمزد کلاه مسائل اما به نظر می رسد حذف این تیم همه چیز را می تواند به متقاعد کردن Toffoli به ماندن بگیرید. اگر او را ترک, هر چند که به می گویند او نمی خواهید برای رفتن به لس آنجلس است که یک مقدار مناسب و معقول از کلاه فضایی و یک تعداد انگشت شماری از کیفیت چشم انداز?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر