کوه های یخی در کنار جاده قرار دادند تا شهر بلوس نیست خیره کننده رنگ نقره دیگر. آنها مانند نگاه یخ زده دور انداخته لایه, کیک, با, سیاه, سفید و خاکستری, درز. سخت قله به احتمال زیاد وجود دارد خواهد بود برای برخی از زمان به عنوان زمستان نیست بیش از. که به معنی یک سفر به فیدر پرنده باقی خواهد ماند یک چالش است.

اگر من بودند هوشمند, من می خواهم که طرحی برای رسیدن به فیدر مدت زمان طولانی پیش — if I were هوشمند است. چه کسی می توانست تصور می کردند ما می شود در برخورد با حوادث پس از دو پا از برف تحت فشار قرار دادند skyward سفت باد کردن دریاچه که نشانه رفته و آن را به تپه ها و دره ها 4 پا عمیق ؟ تنها clueless در امر سرمایه گذاری به ارائه تغذیه برای محدوده chickadees و redpolls. اما پرندگان تغذیه باید!

نبود یک سفر خارج به داخل حیاط تا شکرگزاری طوفان اما بلیزارد تغییر بسیاری از چیزها است. به جای پاک کردن یک مسیر از درب عقب به سمت جنوب از خانه من با استفاده از یک ورودی به عنوان یک نقطه دسترسی برای دانه آفتابگردان حمل و نقل. که خوب کار می کرد تا زمانی که باران انجماد و دیگر برف کمپرسی 6 اینچ ساخته شده است آن را دشوار برای پیدا کردن یک محل به محل پرتاب ،

سال گذشته من در عجله که من نباید پوشش خدمات گاز با برف اگر من می خواستم به گرم بماند. مشکل با نگه داشتن برف دور از خانه بود که آن را به پایان می رسد تا در کمی یخ زده قله که عالی راه اندازی امتیاز به فیدر برای ravenous سنجاب. I don’t mind ارائه علوفه برای کمی خاکستری fellas اما چهره آن را — آنها خوک ها! در بالای آن یک گرسنه doe آمد به آشپزخانه پنجره اوایل یک روز صبح به آزار و اذیت سارا با یک “پس از کجا صبحانه،, نگاه, وقتی فیدر خالی بود.

یکی از راه های مقابله با آن نیاز به اقامت در سیاه و سفید با دانه پرنده بودجه را به فیدر در شب. گوزن و سنجاب ها, مگر اینکه آنها فوق العاده روشن و یا تهاجمی (فکر می کنم jimmying درب) نمی قادر خواهد بود برای نابود کردن تمام دانه ها. یکی دیگر از استفاده از تخلیه فیدر در داخل خانه خواهد بود برای من به عادت در حال حرکت آنها را به طوری که وقتی بهار می رسد و من نمی تواند به دنبال در تراشه, چیز ساییده طناب و خم قلاب فولادی نژاد گرسنه بسیار مصمم خرس مادر و فرزندان خود را.

ما همچنین فیدر دار از پیش امدگی لبه بام در اطراف خانه است که همیشه نیاز به جایگزینی. پر کردن آنها را در زمستان نیاز به یک نیمه اکسپدیشن قطب شمال — هیچ میانبر وجود دارد در اینجا. من فکر کشیدن یک نردبان متحرک در اطراف خانه در سخت بسته بندی شده در برف را بدون نیاز به بند در برفی ، خوب … من حدود 5 قبل از یک پا غرق شد و 2 پا عمیق تر از دیگر. تصویر دریافت کنم ؟ من به خاک سپرده شد خودم تا کمر در برف نرم در زیر پوسته است. خوشبختانه, آن را به عقب و من در تلاش به عقب بر گردیم تا به حال تنها یک سرزنش سنجاب به عنوان شاهد.

خورشید است و دماهای خواهد بود bumping به اواسط 30s و یا بالاتر از بقیه هفته شتاب برف ذوب و ساخت آن را آسان تر برای تغذیه مخلوقات است. سقوط بعدی حتی قبل از اولین پوسته پوسته شدن بلغزد و به زمین — من یک طرح دارند.

داگ Lewandowski یک بازنشسته و مشاور و مربی و روانشناس با مجوز. نوشتن به او را در lewandowskidoug@gmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im