سعی نکنید خود را ضد عفونی کننده دست فقط به دلیل وجود یک کمبود از coronavirus

توسط Alicia لی | ایسنا

به عنوان اضطراب اطراف رمان coronavirus چرخش در آمریکا و برخی از فروشگاه ها در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا برای ضد عفونی کننده دست. با قفسه های خالی و داروخانه آنلاین خارج از بورس مردم متوسل به ساخت خود را.

اما فکر می کنم دو بار در مورد پیوستن به آنها را — کارشناسان با احتیاط و حتی احتیاط در برابر این ایده.

دستور العمل برای تبادل نظر ضد عفونی کننده دست می آید و در سراسر اینترنت. جستجوی سریع نشان می دهد, اخبار, مقالات, یوتیوب چگونه به و گام به گام ویژوال راهنماهای.

سازمان بهداشت جهانی حتی یک راهنمای رسمی برای ساخت ضد عفونی کننده دست. اما آن را در نظر گرفته شده برای جمعیت است که آب تمیز و یا دیگر پزشکی-محصولات درجه در محل.

اگر به درستی تبادل نظر راه حل می تواند مفید و حتی موثر است. اما اگر به درستی می توان آن را کاملا مضر است.

“من نگران مردم خود ضد عفونی کننده به آن دشوار خواهد بود به مطمئن شوید که غلظت درست” دانیل پارکر استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین با سی ان ان گفت روند.

برای ضد عفونی کننده دست موثر آن باید حداقل 60% الکل, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

فروشگاه خرید دست عفونی نیز اغلب ترکیبات نرم کننده برای مقابله با خشونت از الکل بر روی پوست است. اگر شما لازم نیست که در, در خانه, دستور العمل شما می تواند خطر صدمه زدن به خود دست سالی بلومفیلد یک استاد در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: نگهبان.

مانند فروشگاه خرید ضد عفونی کننده خانگی ضد عفونی کننده خواهد بود چیزی است که شما می خواهم می خواهم به نگه داشتن از دسترس کودکان ،

یک 2015 تجزیه و تحلیل توسط گرجستان مرکز سم در بر داشت سم مرکز کنترل خطوط تماس ویژه ای در سراسر آمریکا دیده بود نزدیک به 400 درصد افزایش در تماس مربوط به کودکان کمتر از 12 خوردن این محصول است. خوردن حتی مقدار کمی — به عنوان کمی تا دو یا سه در برخی موارد می تواند باعث مسمومیت با الکل.

فقط شستن دست های خود را

بهترین راه برای جلوگیری از انتقال رمان coronavirus است که هنوز هم با خوبی با آب و صابون است.

پارکر توصیه می کند که مردم با شستن دست های خود را به طور کامل به مدت حداقل 20 ثانیه اجتناب از دست زدن به صورت خود را پوشش دهان خود را هنگام عطسه و یا سرفه و به طور منظم تمیز کردن سطوح.

اما اگر شما در یک اتصال و مجبور به استفاده از ضد عفونی کننده دست وجود دارد یک راه درست برای انجام این کار نیز هست.

این که آیا آن یک اسپری از نوع ضد عفونی کننده دست ژل یا مطمئن شوید که هر دو دست خود را تحت پوشش دارد — از جمله بین انگشتان و زیر ناخن — و مالیده تا خشک شود. اگر دست خود را به وضوح کثیف یا چرب, ضد عفونی کننده دست ممکن است به عنوان موثر به گفته CDC.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>