فکر نمی کنم Quibi خواهد شد. شما توجه


تلفن همراه تنها تصویری است که یک سرمایه گذاری هوشمند

“این یکی دیگر از تلفن همراه مجهز به نوآوری به عنوان گوشی می توانید به سرعت تعیین زمان از روز در یک بیننده خاص محل بدانید که آیا یا نه خورشید تنظیم شده است.” -دن Taitz, Penthera

از همه جدید, جریان, خدمات, راه اندازی در سال 2020 وجود دارد یکی در خاص است که صنعت رهبران فکری خاراندن سر خود را در: Quibi. راه اندازی led توسط دریم بنیانگذاران Jeffrey Katzenberg کرده است بیش از 1 میلیارد دلار در سرمایه گذاری است و برخی از هالیوود بزرگترین نام امضا به محتوا را از جمله استیون اسپیلبرگ, Guillermo del Toro, Idris Elba و دیگران بی شماری است. با بسیاری از شانس در آن نفع Quibi موفقیت باید واضح صفحه اصلی اجرا کنید. اما وجود دارد یک دلیل بسیاری از کارشناسان تردید دارند در مورد سرویس جدید: تمام محتوای آن فرم کوتاه و تلفن همراه تنها.

در عین حال اگر شما نمی فکر می کنم این نوع از خدمات طنین انداز خواهد شد با بینندگان شما شده است نادیده گرفتن تغییرات بسیار زیادی شده است که اتفاق می افتد در این جریان ویدئو جهانی در طول چند سال گذشته. تلفن همراه بینندگان سر به فلک کشید و در سال 2019 موبایل جریان رشد بیش از CTV و کامپیوتر بینندگان در سطح جهان و در آمریکا با توجه به Conviva. بیشتر مطالعات نشان می دهد افراد جوان در حال صرف زمان بیشتری را با تلفن همراه و زمان بیشتری را برای جریان های ویدئویی آنلاین. یک تلفن همراه تنها پلت فرم های ویدئویی نیست harebrained ایده—آن را یک سرمایه گذاری هوشمند در این واقعیت جدید تصویری از مصرف است.

انتقادات Quibi سوال چگونه یک تلفن همراه تنها پلت فرم می توانید انتظار برای رقابت با نیروگاهی مانند Netflix و دیزنی+ که ارائه محتوا است که می تواند بر روی تلفن همراه بر روی کامپیوتر و تلویزیون. Katzenberg پاسخ داده است این خود گفت که Quibi ندارد نمایش بزرگ OTTs به عنوان رقابت خود را. آنها در حال رقابت برای صفحه نمایش کوچک است که آن را رقبای خود.

این اشاره شده است که Quibi راه اندازی ممکن است زمان بد. داده می شود که چگونه بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال اقامت در خانه آنها واقعا هیجان زده در مورد یک سرویس فقط در دسترس خود کوچکترین صفحه نمایش ؟ اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد تلفن همراه مشاهده نیست و فقط یک راه برای بینندگان به تماشای زمانی که آنها در خارج و در مورد. ویدئویی تلفن همراه است که در یک دسته بندی خاص خود را دارد. Infinite یک تلفن همراه تنها پلت فرم های ویدئویی است که حدود 500 میلیون کاربر فعال هر چند محتوای آن است که در درجه اول ایجاد شده توسط کاربر. در ضمن 70 درصد از زمان صرف شده در یوتیوب رخ می دهد بر روی دستگاه های تلفن همراه. این عظیم در حال حاضر ثابت اشتها برای کوتاه شکل تصویری است که می توان با گوشی های هوشمند. Quibi طرح است به این اشتها و به جای اینکه در خدمت تولید شده توسط کاربر و یا خالق رانده تصویری آن را به ظرف محتوای حق بیمه از در حال حاضر تاسیس و محبوب هالیوود معماران و طراحان است.

نوآوری برای تجربه های تلفن همراه

Quibi همچنین سرمایه گذاری در آسانسور فیلم تلفن همراه تجربه کاری بیشتر OTTs در حال انجام به عنوان آنها شروع به درک تلفن همراه به عنوان یک جزء حیاتی از بینندگان. اما Quibi پیشی گرفته است دیگر حق بیمه خدمات جریان از نظر نوآوری و در مجموع reimagining چگونه یک سرویس می تواند برآورده تلفن همراه بینندگان است.

شما می توانید سازمان دیده بان HBO و یوتیوب در موبایل, برای مثال, اما آنها انجام داده ایم کمی برای بهینه سازی مشاهده در دستگاه های تلفن همراه. در ضمن Quibi توسعه یافته مشاهده گزینه های اضافه خواهد شد که ابعاد جدیدی به همراه بینندگان با آن گل سرسبد Turnstyle فن آوری است که اجازه می دهد تا بینندگان به یکپارچه دیده بان در پرتره و حالت های چشم انداز. این تکنولوژی تجربی بهبود, اما آن را نیز می دهد Quibi سازندگان یک راه جدید برای نوآوری قصه گویی به عنوان فیلم با Turnstyle ارائه های متعدد سینمایی, دیدگاه درباره همان فیلم ها.

Quibi دادن بسیاری از آزادی خلاق به آن هالیوود همکاران. مثال دیگر این است که اسپیلبرگ در ارائه این سرویس در یک سری از داستان های ترسناک است که تنها پس از تاریکی هوا به کمک spookiness. این یکی دیگر از تلفن همراه مجهز به نوآوری به عنوان گوشی می توانید به سرعت تعیین زمان از روز در یک بیننده خاص محل بدانید که آیا یا نه خورشید تنظیم شده است.

این همه برای تلفن های موبایل مانند چشم انداز هیجان انگیز برای بینندگان اما منتقدان Quibi همچنین سوال: آیا کاربران واقعا پرداخت هزینه برای این کار ؟ Quibi است و نه ارائه یک آگهی رایگان نسخه پشتیبانی از خدمات خود را در راه اندازی و به جای آن—در نظر گرفتن یک صفحه از Hulu کتاب—را های مختلف ارائه اشتراک ردیف. ارزان ترین هزینه خواهد شد $5/month و شامل تبلیغات در حالی که 8 دلار در ماه می دهد یک تجربه آگهی رایگان. آنها همچنین incentivising علامت یو پی اس با یک سخاوتمندانه 90-day free trial برای مردم در آمریکا و یک سال رایگان برای هر کسی که با T-موبایل.

اگر Quibi می بیند رقبای خود به عنوان یوتیوب و Infinite آن را شایان ذکر است که این خدمات کاربران ارائه مقدار زیادی از محتوای رایگان در ازای تبلیغات. و در حالی که از Hulu به اتهام پرداخت هزینه اشتراک ماهانه و حتی برای آن ad-پشتیبانی از لایه Hulu به کاربران longform محتوا و همچنین مشاهده گزینه های بیشتر با تلویزیون و لپ تاپ سازگاری علاوه بر تلفن همراه. بنابراین سوال این است که واقعا خواهد شد کاربران پرداخت به سازمان دیده بان تلفن همراه کوتاه-فرم و محتوا با تبلیغات ؟ پاسخ باقی مانده است دیده شود اما برای Quibi به نظر می رسد به احتمال زیاد. چرا که Quibi همچنین تلاش برای نوآوری های تلفن همراه ad تجربه.

گرفتن موبایل تبلیغات سمت راست

بینندگان تبلیغات مهم نیست اگر آن را کمک می کند تا آنها پول را نجات دهد. در واقع در سال 2019 Hulu گفت: 70 درصد از مشترکان خود در ad-پشتیبانی از لایه است که موجب صرفه جویی در کاربران $6/ماه. این امکان وجود دارد که بینندگان را قبول کند یک شبیه معامله برای Quibi با کیفیت بالا, کوتاه, فرم محتوا اما این مهم است که تبلیغ, تجربه, بی عیب و نقص است. ارزش است که بینندگان را ببینید در کمتر پرداخت با تماشای تبلیغات را به سرعت مستهلک اگر آنها به عنوان مزاحم و یا به علت مشاهده وقفه مانند بافر.

Quibi به نظر می رسد به درک این و آن Turnstyle تکنولوژی های موجود برای تبلیغ به طوری که آنها می تواند به ایجاد تعاملی تر و جذاب تلفن همراه تبلیغات. Quibi نیز serialize تبلیغات به فصل که می توانید بازی را به عنوان کاربران مختلف تماشا کنید Quibi ویدئوها پی در پی—امکان تبلیغ برای گفتن داستان است که نگه داشتن بینندگان علاقه مند (و امیدوارم اجتناب از تبلیغ تکرار است که کاربران شکایت در سیستم عامل های دیگر).

اگر Quibi و دیگر ad-پشتیبانی از جریان سیستم عامل می خواهید به موفقیت دراز مدت آنها نیاز به ادامه بهبود آگهی های تلفن همراه را تجربه کنند. شاید که مستلزم پیشرفته تر هدف قرار دادن. شاید آنها را حل تاخیر که ناشی 40 درصد از جریان ad-شروع به شکست در 2019. به عنوان پیش بینی ها نشان می دهد تلفن همراه تصویری تبلیغات مسلط در سال آینده این مهم است که تجربه این تبلیغات مستلزم است که خارج از قرار دادن به کاربران در غیر این صورت تبلیغ در حال هدر رفتن پول خود را.

Quibi است به احتمال زیاد به موفقیت با وجود مخالفان. آن $100K-per-minute سرمایه گذاری در محتوای حق بیمه به ناچار بستم علاقه میلیون ها نفر از بینندگان. در حالی که منتقدان سوال موبایل تمرکز Quibi می داند که تلفن همراه بینندگان است OTT طلا راش. اگر Quibi می داند که معدن است که طلا متکی بر ایجاد اصطکاک تجربه برای هر دو محتوا و آگهی بینندگان چه برخی از کارشناسان به عنوان یک قمار بزرگ ثابت خواهد کرد که به یک شرط سالم.

Penthera جهانی شرکت نرم افزاری است که توسعه و اعزام محصولات که حذف اصطکاک و بهبود تجربه تصویری موبایل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>