DOJ منتشر کودک آنلاین حفاظت از اصول


می پیوندد با شرکای بین المللی در دستورالعمل داوطلبانه

ایالات متحده به همکاری با استرالیا و کانادا و نیوزیلند و بریتانیا به ارائه مجموعه ای از اصول داوطلبانه برای حفاظت از کودکان که با استفاده از خود سیستم عامل آنلاین از سوء استفاده جنسی و استثمار.

دادستان کل ویلیام بر پرده برداری از اصول توسعه یافته و در حال مذاکره با شرکت های فن آوری–Facebook, Google, Microsoft, Roblox, ضربه محکم و ناگهانی و توییتر–در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن گفت ،

“برای اولین بار پنج کشور در حال همکاری با شرکت های فن آوری برای محافظت از کودکان در برابر بهره کشی جنسی آنلاین” گفت: Barr. “ما امیدواریم که داوطلبانه اصول را خار اقدام جمعی در بخشی از صنعت برای جلوگیری از, یکی از وحشتناک ترین جنایات تأثیر برخی از آسیب پذیرترین اعضای جامعه است.”

اگر آنها نمی, و یا شاید حتی اگر آنها قانونگذاران در حال کار بر روی دو حزبی قانون که لبه ارائه دهندگان مانند Facebook و توییتر در قبال محتوای شخص ثالث که ناقض قوانین حمایت از کودکان بهره برداری جنسی.

عدالت بود نه سختی در تکنولوژی و گفت که داوطلبانه اصول یک راه برای “guide” شرکت های فن آوری با چه DOJ پیشنهاد شد و در حال حاضر در تلاش برای مبارزه با استثمار کودکان آنلاین. آن گفت: اصول بودند چیزی است که شرکت های فن آوری “می توانید انتخاب کنید به پیاده سازی برای محافظت از کودکان که با استفاده از سیستم عامل خود را از سوء استفاده جنسی آنلاین و به سیستم عامل خود را سخت تر برای کودک مجرم جنسی به بهره برداری.”

این اصول عبارتند از:

  1. جلوگیری از سوء استفاده جنسی از کودکان مواد (هر دو وجین کردن ماده شناخته شده و جلوگیری از مواد جدید از ارسال)
  2. هدف آنلاین نظافت و آماده سازی رفتار (از جمله تبلیغات, استخدام, درخواست و تهیه)
  3. هدف livestreaming;
  4. جلوگیری از جستجوهای از کودک سوء استفاده جنسی از مواد رویه;
  5. اتخاذ یک رویکرد تخصصی برای کودکان;
  6. در نظر گرفتن قربانی/بازمانده-led مکانیسم; و
  7. همکاری و پاسخ به در حال تحول تهدیدات از جمله به اشتراک گذاری و انتشار داده ها و بهترین شیوه.

“وقتی که می آید برای مقابله با کودک آزاری مرتکب شده در سیستم عامل آنلاین و خدمات دیجیتال در صنعت نقشی حیاتی بازی گفت:” استرالیا وزیر امور پیتر داتون در بیانیه ای. “داوطلبانه اصول کمک خواهد کرد که صنعت بهینه سازی این تلاش ها; آنها منعکس کننده دولت انتظارات از صنعت دیجیتال و مقیاس پذیر و عملی برای پیاده سازی در سراسر سیستم عامل های مختلف — از موتورهای جستجو به انجمن خدمات به رسانه های اجتماعی سایت های شبکه های.”

همانطور که شرکت ها به طور داوطلبانه تامل اصول عدالت می خواهد آنها را از خود بپرسید سوالات مانند:

“به کودکان جذب می شود به یک سرویس جدید, و اگر چنین است چگونه می توان خطرات ناشی از درنده رفتار در برابر آنها را کاهش?

“باید از فن آوری های توسعه یافته شده است که — با درجه بالایی از دقت و صحت و با چند اگر هر گونه مثبت کاذب — شناسایی و بهره برداری است که در حال وقوع است و توقف آن ؟

“آیا ناپدید شدن پیام ها و یا برخی از ابزارهای رمزگذاری مناسب تعادل ارزش حفظ حریم خصوصی در برابر خطر از پناهگاه های امن برای بهره برداری?”

کشورهای شرکت کننده را شنود گذاشته WePROTECT اتحاد جهانی متشکل از اعضای دولت, صنعت, صنعت و جامعه مدنی برای ترویج اصول و تهاتری برای کسب اطلاعات در مورد صنعت خرید به این اصول و همچنین شناسایی شکاف در “واکنش جهانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر