آیا واکسن آنفولانزا کار می کند ؟ این شماره ها در

این 2019-2020 واکسن آنفولانزا قطع حدود نیمی از خطر بیمار شدن و نیاز به رفتن به دکتر برای آنفولانزا با توجه به برآوردهای منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در جمعه ، 21.

واکسن اثربخشی در برابر هر گونه ویروس آنفولانزا 45 درصد است که به معنی آن است که کار بهتر از این واکسن انواع منتشر شده در هر فصل آنفولانزا از 2015-2016, CDC داده ها را نشان می دهد.

هر سال واکسن فرموله شده است برای مبارزه با آنچه کارشناسان انتظار خواهد بود که فصل آینده قوی ترین سویه های آنفولانزا. اثر کارنامه ارزشمند است چرا که نشان می دهد چقدر این فصل آنفولانزا همسان پیش بینی و محافظت کسانی که واکسن.

این واکسن بهترین کار در برابر عفونت ها در کودکان تا سن 17, دفع 55% ممکن است عفونت های CDC داده ها را نشان می دهد.

واکسن اثر برای کودکان شایان ذکر است به دلیل وجود داشته 105 اطفال آنفولانزا مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا کنون در این فصل به گفته مقامات بهداشت فدرال از جمله در مینه سوتا است. که بالاتر از هر فصل پس از 2004-2005 به استثنای 2009 H1N1 همه گیر داکوتای شمالی مقامات بهداشت اشاره کرد در یک شنبه انتشار اخبار. بسیاری از 144 کودکان مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور در طول 2018-2019 فصل آنفولانزا رخ داده است در کودکانی که تا به حال موفق به دریافت واکسن گفتند.

“آنفلوانزا و فعالیت است و در حال حاضر در داکوتای شمالی. آن است که نه بیش از حد دیر به واکسن آنفلوانزا در برابر. هر شش ماه و باید واکسینه شود بدون در نظر گرفتن سن و یا وضعیت بهداشت و درمان گفت:” لوی david payne آنفلوانزا نظارت هماهنگ با داکوتای شمالی وزارت بهداشت در انتشار اخبار. “هر کسی می تواند آنفولانزا از جمله افراد سالم و واکسن آنفولانزا ساده ترین و امن ترین راه برای محافظت از خودتان و همچنین به عنوان دوستان خود و خانواده و جامعه در این فصل است.”

مقامات بهداشت تاکید می کند که کسانی که بدست واکسن هنوز باید انجام دهید حتی اگر ما به احتمال زیاد رسیده میانی از فصل آنفولانزا. واکسن دو هفته طول می کشد برای محافظت کامل اما نه تنها می تواند به دفع کردن بیماری را کاهش می دهد چقدر بد خود آنفولانزا است اگر شما آن را گرفتن و کاهش شانس شما در بیمارستان بستری شود.

اطلاعات بیشتر

CDC آنفولانزا سایت: www.cdc.gov/flu

به سرعت پیدا کردن یک محل برای دریافت واکسن آنفولانزا: vaccinefinder.org

برای کسب اطلاعات در مورد آنفولانزا و فرزندان خود را درن توصیه پدر و مادر بازدید از آکادمی اطفال آمریکا سایت – HealthyChildren.org.

هر ایالت خود صفحه وب با جزئیات بیشتر در فصل آنفولانزا از جمله اخیر در مجموع از عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر