DMV تغییر زمان می فرستد رانندگان دور از منطقه خلیج: Roadshow

س: ما نوه در Sunnyvale تا به حال یک قرار ملاقات برای او behind-the-wheel آزمون در اوایل ماه آوریل بود که لغو شد به دلیل ویروس. او با صبر و حوصله منتظر ماه به شنیدن در مورد انتصاب جدید. او در نهایت متوجه آن را در فرزنو. چرا که او را برای کالج در سواحل شرق و نیازهای واقعی این ID گواهینامه رانندگی او و مادر او در حال رفتن به صرف هفت ساعت رانندگی به فرسنو.

چه نقشه می کند راهنمایی و رانندگی استفاده از آن را نشان می دهد فرزنو به عنوان در هر نقطه از راه دور و نزدیک به Sunnyvale? این بچه ها در حال ارسال سراسر کشور برای دریافت مجوز خود را?

Jan Steichen شهر Sunnyvale

یک: برخی از آنها.

س: دختر من, دوست, به پایان رسید تا رفتن به بیکرزفیلد به آزمون رانندگی.

اموزش Kunney سان ماتئو

یک: برای دیگر مجوز راه سفر, داستان, حفظ truckin’.

س: من مجوز منقضی شده در ماه ژوئن و راهنمایی و رانندگی با مهربانی به من فرستاده تمدید موقت تا اکتبر. اما زمانی که من سعی کردم برای ایجاد یک قرار ملاقات جدید برای مکان های نزدیک من من کردم آناهایم و ساکرامنتو است. من نمی توانم پیدا کردن اگر وجود دارد یک دفتر باز در عرض 30 کیلومتر.

Sherida خار مارتینز

یک: اوه. زمانی که راهنمایی و رانندگی مخاطبین شما, درخواست یک انتصاب جدید در نزدیک محل. به یاد داشته باشید راهنمایی و رانندگی است که تغییر زمان 280,000 پشت-چرخ آزمون و پیدا کردن دفاتر با باز کردن قرار ملاقات ها همیشه آسان نیست.

اما برای Sherida آن بدتر.

س: برای اضافه کردن توهین به جراحت من مجوز فرمت لیست رنگ موهای من به عنوان “gry.” من نه حالا و نه من تا به حال موهای خاکستری. من حدس می زنم برخی از ageist راهنمایی و رانندگی در تصمیم هر کسی بیش از یک سن خاص دارای موهای خاکستری.

Sherida بوش

یک: این اولین بار نیست که من دریافت کرده ام این شکایت است. چهار سال پیش زیر ایمیل نورد در.

س: من برای توضیح این تعصب است که من با تجربه راهنمایی و رانندگی با هدف مسن مردمی است. من 69 و من گواهینامه رانندگی شد دلیل برای تجدید. من مجاز به دولت “نقره ای” را به عنوان رنگ مو. خاکستری مورد نیاز بود.

جان اشمیت, مورگان هیل.

یک: Phooey. یک راهنمایی و رانندگی گفت: سخنگوی دولت اجازه می دهد تا تنها زیر رنگ مو: قهوه ای, بور, سیاه, قرمز, خاکستری یا طاس. نقره برش را ندارد.

س: من رانندگی آزمون برنامه ریزی شده بود برای درست بعد از راهنمایی و رانندگی متوقف انجام behind-the-wheel آزمون. من لغو توسط تلفن از یک شماره با هیچ caller ID. راهنمایی و رانندگی سایت می گوید که آنها در حال تماس با مردم به reschedule. چگونه آنها در تماس با مردم از طریق تلفن, ایمیل, سیگنالهای دود (این است که راهنمایی و رانندگی)?

Richard Bower, Danville,

یک: شما باید یک تماس تلفنی و یا ایمیل. اگر شما از دست تماس شما می توانید ترک یک شماره با راهنمایی و رانندگی و کسی که از راهنمایی و رانندگی شما را به تماس در یک زمان خاص.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected] یا 408-920-5335.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>