راهنمایی و رانندگی می گوید زیر 70 رانندگان می تواند تمدید مجوز آنلاین بیش از حد: Roadshow

س: من مجوز منقضی می شود در این ماه و من نیاز به رفتن به یک راهنمایی و رانندگی به تجدید آن است. من زیر 70. معنا است که من نمی خواهد به صورت خودکار یک سال تمدید که کسانی که 70 یا در حال گرفتن ؟ … راهنمایی و رانندگی می گوید که اگر شما در حال حاضر مجدد ایمیل دو بار به عنوان من باید تجدید که روش مجاز نمی باشد. … راهنمایی و رانندگی توصیه من برای رفتن به یک قرار ملاقات برای تمدید مجوز. انتصابات جدید در دسترس نیست. چه آقای Roadshow?

جودی O’Regan آلفردو Paragas, Teri بورگس, ساناز Liebgold و تریلیون بیشتر

یک: خبر خوب وجود دارد. دولت با صدور پسوند به رانندگان سن 69 و جوان با یک مجوز ، راهنمایی و رانندگی می گوید: تقریبا تمام رانندگان کمتر از 70 می توانید از یک سفر به یک میدان با تجدید آنلاین و یا از طریق پست حتی اگر خود تجدید متوجه ایالات متحده است که یک دفتر مراجعه الزامی است. این نیز پوشش می دهد رانندگان که رسیده اند حداکثر خود را خارج از دفتر تمدید شود. بدون نیاز به اخم در مورد گرفتن وقت ملاقات در طول COVID-19.

رانندگان تقاضا برای یک ID برای اولین بار هنوز هم باید بازدید میدانی ، شناسه واقعی متقاضیان باید با پر کردن آنلاین نرم افزار ها و مدارک مورد نیاز قبل از دفتر خود مراجعه کنید.

س: آنچه را که قانون در مورد عبور و مرور چه در عبور و یا jaywalking زمانی که عابر پیاده امواج من راننده ادامه دهید ؟

شین Nakazawa سان ماتئو

یک: عابر پیاده همواره از راه حق. در این مورد متوقف و اجازه دهید عابر پیاده ادامه دهید.

س: در هفته گذشته من تا به حال یکی از ترسناک ترین حوادث جاده من تا کنون تجربه کرده اید در طولانی رانندگی حرفه ای. من رانندگی در بزرگراه 1 در جنوب Pescadero که در آن 55 مایل در ساعت دو خط جاده در امتداد اقیانوس. من دوست دارم به درایو حدود 60 که به طور معمول منطبق بر جریان ترافیک.

در یک نقطه وجود دارد سه خودرو جلوتر از من با مرد فقط جلوتر به طور مداوم چرخش سر خود را برای دیدن همه فوق العاده دیدنی رانندگی در حدود 47 مایل در ساعت. او در یک نسبتا جدید BMW. من عادی خودرو با شتاب مناسب و معقول اما این هیچ ورزشی اتومبیل. وجود داشت پیش از اولی بنابراین من کشیده به تصویب. یک راننده دیگر پاسخ ؟ او با سرعت بالا برای اطمینان از من نمی تواند کامل منتقل می کند.

از آن بدتر. من آهسته بنابراین من می تواند پشت سر او, اما او آهسته به جعبه من. نزدیک شدن اتومبیل خاموش جاده پیش رو به من اتاق بیشتر. در آخرین لحظه من قادر به جلو و عقب در خط. من سعی کنید به تصویب دوباره.

دیوید Rubinfeld

یک: BMW راننده حرکت بودند احمق خودخواه و خطرناک است.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com یا 408-920-5335.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر